Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem fogjuk kipróbálni, mert akkor megcsappannának az eladások.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Ez most a Dead Island folytatása akar egyébként lenni, vagy teljesen más és csak szerintem rengeteg a hasonlóság?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) csaba951 válasza haxiboy (#2) üzenetére


csaba951
veterán

Teljesen más játékmenetre épül! DI-ben simán leállhattatok harcolni a zombikkal. A halott zombi a jó zombi! :)

Itt végig menekülni kell előlük.

(#4) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Úgy vettem észre, hogy az élsimítást, mint fogalmat és folyamatot senki nem ismeri, amikor kedvcsinálókról van szó. Nem hiszem el, hogy legalább a videó erejéig nem lehetett volna valami űber gépen kirenderelni egy ilyen 8x multit rá, de még egy fxaa is szebb képet ad.

Érdekes játék, zombi téma még oké, bár már kicsit kezd belőle sok lenni. Ezt még biztosan kipróbálom, bár lehet nem fog már lekötni a folytonos élőhalott áradat. Várós a téma, de azért annyira mégsem.

(#5) wolfman válasza Bandi995 (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Úgy vettem észre, hogy az élsimítást, mint fogalmat és folyamatot senki nem ismeri, amikor kedvcsinálókról van szó.

Nyugi, sokszor a kész játékban sincs semmi élsimítás, vagy éppen sz@rt se ér.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Ubran


Ubran
tag

Reszemrol ez a video se hozza nem adott, sem el nem vett. Alapvetoen jo jateknak nez ki :)

(#7) haddent


haddent
addikt

Jónak tűnik, bár a Dead Island is annak tűnt és játszva nekem nagyon unalmas lett :(

[ Szerkesztve ]

(#8) WongFeiHong válasza haddent (#7) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ha nem csak a coop-ra hegyezik ki, akkor ez jobb lesz mint a Dead Island. Egyedül játszva az nekem is dögunalom volt.

(#9) MageRG


MageRG
addikt

Ez a szlogen a Pac-man játékhoz is elmenne.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#10) DMG válasza Bandi995 (#4) üzenetére


DMG
senior tag

Inkább a játékélmény legyen a toppon, mint holmi élsimítások szerintem, örülnék ha végre nem a mókus vakításra helyeznék a hangsúlyt, jónak tűnik, arra én is kíváncsi vagyok mennyire lesz egyhangú.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#11) haddent válasza WongFeiHong (#8) üzenetére


haddent
addikt

Háát meglátjuk.. a zombizás nekem elég monoton már. Szeretem, imádom, de nincs túl sokféle túl változatos ellenfél, csak egy. Ehhez szvsz. túl sok időhúzást, bütykölést, skill pontot stb.. párosítottak. Túl RPG -és lett és mégis túl egyszerű. Nekem a zombizás az olyan hack&slash csak esetleg fps nézetből. Persze néhány rpg motívum még senkinek nem ártott meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.