Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) janos666 válasza kskcsg (#44) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ott születik újjá, de csak azért, mert megölték, hogy legyen oka kvázi elölről kezdeni mindent, ami a konkrét játékmenetet illeti (gyűjts csapatot, vívd ki a lojalitásukat, megint repülj be a hajóddal valamibe, ami alaposan szétszaggathatja azt és téged is, stb).

Gondolom ironizáltál, de én nem kedveltem se Miranda-t, se Jacob-ot. :N
Először az Illusive Man-t sem csíptem, de a végére egész hozzánőttem, még a bázist is meghagytam neki. Kár, hogy a harmadik részben megint eltéptek minden régi gyökeret sok mindenkivel, és ő meg... (na most nem leállok a spoiler-el...)

Egy percet sem multiztam. Engem a single érdekelt. Eleve nem multizok mostanában, de ha arra vágynék, akkor más játékot tolnék multiban (pl. most BF4, nagyon netán valami Blizzard cuccot próbálnék ki, vagy még a TES online-t is hamarabb, vagy ha Bioware, akkor azt a halálra ítélt MMO játékukat, szóval szinte bármit, csak ne Mass Effect-et online :P).

Szerintem mindig a napos-szemes pajzsot hordjuk majd (aka "seeker" -> végig kellett volna játszani a DAII-t !!! :P), csak esetleg kvázi dezertálhatunk (gondolom inkább valahol a vége felé, 2/3 után, mire úgy érezhetjük túl sokat tudtunk meg, ami nem fedi a korábbi ismereteinket, ezért "újra-megvilágosodunk"), és átbillenthetjük majd a polgár(?)háborút a másik irányba.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.