Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sequoyah


Sequoyah
tag

Az első generációs WP7-eket pár hónapja 60k körül árulták, ami azóta már csökkenhetett (ha még kapni valahol). És azok erősebbek ennél az újnál, szóval reálisan 40k-ért kéne árulni, ezért a legjobb választás lenne a piacon.

(#2) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Mit akarnak 4 GB-tal, ha nem bővíthető? Persze majd a hülye felhasználó a felhőből fog zenét hallgatni meg videót nézni... :D

(#3) Воланд válasza Bambalazs (#2) üzenetére


Воланд
titán

azt ugye tudod, hogy a par millio felhasznalo kozott akad olyan, akinek ennyi tarhely eleg?

cikkhez: vicc ez az ar.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) sheep


sheep
addikt

úgy tűnik a samsung is kezd abba a hibába esni mint pl. a htc, a jó eladási mutatók és kezdeti sikerek után elszállnak és azt hiszik hogy most már mindent el tudnak adni aranyáron
mondjuk ez viszont kedvez a kisebb gyártóknak akik alacsonyabb áron kínálják a saját de kb. ugyanolyan jó cuccokat

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5) Brutális eb válasza Bambalazs (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 horror a 4 GB.
És az ár is.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) Sequoyah válasza sheep (#4) üzenetére


Sequoyah
tag

Nem lenne ez hiba egy már befutott rendszerrel, de most épp be kéne lökni, azt pedig úgy lehet, ha az ugyanazon az olcsó hardveren az androidnál nagyságrenddel jobban futó rendszert jó áron adnák.

(#7) csab2 válasza sheep (#4) üzenetére


csab2
veterán

Ez az ár röhej.
Így nem fog gyorsan terjedni a WP. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8) Bambalazs válasza Воланд (#3) üzenetére


Bambalazs
senior tag

2 GB mire elég? Mert másfél tuti elmegy a rendszerre és a programokra. Ennyi hely nem elég, ne magyarázd már be nekem! :P Csinálsz pár képet, van fent egy kis zenéd (tényleg nem sok) és máris betelt a memória.

(#9) janos68 válasza sheep (#4) üzenetére


janos68
aktív tag

Vagy csak azért adja ilyen drágán, mert tudja, hogy csak egy kis réteg vesz WP-s telefont, nekik meg nem számít annyira az ár, csak az az op.rendszer menjen rajta, amiért annyira odavan.

(#10) Fenton


Fenton
tag

Ha így fog menni WP fronton továbbra is, akkor ne csodálkozzanak majd az alacsony mutatókon.
4GB ez nagyon karcsú. Ebből kb mennyi lehet használható? Jóindulattal 2-2,5 GB max. Az pedig nem sok mindenre elég. Ha bővíthető lenne akkor még oké. De így, katasztrófális. Nem értem hova gondolt a Samsung ezzel. :(

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#11) Воланд válasza Bambalazs (#8) üzenetére


Воланд
titán

nekem semmire. azt kell megerteni, hogy valakinek boven eleg arra, hogy feltesz egy par albumot (arrol nem is beszelve, aki zenet sem hallgat a telefonjan), egy - ket alkalmazast es csokolom, mert tobbre nincs szuksege. attol meg, hogy te neked nem eleg ennyi hely meg siman meglehet a celkozonsege ennek a termeknek is. az ismerosi korombol kapasbol fel tudok sorolni 5 embert akinek droidos (galaxy mini) telefonja van es max 2gb-os kartya van benne es nem hasznalja a keszuleket semmi masra, csak telefonalas, sms, neha egy kis net meg angry birds.

amugy a zte tania szinten 4gb-os es ott 2,9gb szabad hely van.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) fahrii


fahrii
őstag

Ennyiért? Vicc...

(#13) rudymester


rudymester
senior tag

Valahogy nem érzem, hogy az olcsó WP telók tényleg olcsók lennének. Az Omnia W kisebb kijelzővel többet nyújt, olcsóbban. Nem értem ezt a készüléket ennyiért.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#14) nicu71 válasza rudymester (#13) üzenetére


nicu71
addikt

+1
én meg azt nem értem hogy wp8 előtt miért kell kiadni uj winphonet.Ok a tango miatt kellenek az olcso/bb/ készülékek,de ez egyáltalán nem olcsó!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) catroot


catroot
veterán

Mondtam én, hogy így ennek nem sok értelme van. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16) hum1 válasza Sequoyah (#1) üzenetére


hum1
csendes tag

Vicc az egész :N

2011.áprilisi 8GB OMNIA7-em, most márciusban dobozzal-papírokkal 1év garival fóliásan 65k volt kézből! Jelenleg 7.10.8773.98 Tangoval unlockolva, fémházban (ha kell akkor gumibugyiban). Saját tapasztalatból kiindulva (symbian, droid, ios, wp7) nem érné meg WP8 előtt bármibe is becserélnem. Év végére remélem lesz Win8 platformra is "telefon+keret+bill" hibrid gép (pl. ASUS PadFone) :R

[ Szerkesztve ]

[-][_]|]]| aka Humi

(#17) Dunbar


Dunbar
senior tag

Omnia 7 60k volt szeptemberben függetlenül, fém házzal, 16GB tárhellyel. Persze ez csak kezdőár, de tényleg lehetne alacsonyabb, ha már ennyire gyenge hw került bele.

(#18) csab2 válasza hum1 (#16) üzenetére


csab2
veterán

Az Omnia7-tel nem kellene példálózni, mert az újan már nem kapható. Nem azzal van baj, hogy megjelent ez a telefon, sőt! Kellenek a modellek, ha azt akarjuk, hogy jobban terjedjen a WP. Az árral van gond szerintem. Drága.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#19) RaveForce


RaveForce
veterán

megy ez még le..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.