Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Adamyno


Adamyno
tag

Én ezt addig csináltam, míg a RAID-ben lévő lemezeimet le nem titkosították mikulás ajándék képpen a NAS-ban. Ott erős jelszó volt, de ugye a sérülékenység nem arról szól, hogy milyen erős a jelszavad. Azóta csak VPN és/vagy reverse SSH csak frissen tartott megbízható gyártó készülékével. Nálam ez kimerül 2 gyártó termékében: Cisco, MikroTik.

Egyébként nagyon jók a leírások. Hiánypótló. Már túl vagyok ezeken, de az elméletet akkor is jó ha valaki megérti. Nem muszáj így csinálni, de ahhoz, hogy megértsük, le kell írni ezeket a dolgokat is.

Mondjuk én eléggé más vagyok, mert eleve nem használok Windows nevű pöcegödröt, mert otthon semmi szükségem rá, a cégnél meg idegesít eleget. Se a szüleim, se a feleségem, rokonok, néhány barát... és a vicc az, hogy nem is hiányzik nekik. Szóval mielőtt valaki a szokásos dolgokat elkezdené: bőven lehet élni windows nélkül kényelmesen. Gondoltam rá, hogy egyszer majd csinálok egy alapos leírást vagy videót róla, hogy hogyan élek windows nélkül 2004 óta, de még nem érett meg bennem :)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.