Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

100 megás-nál is csak korlátoz? Eddig túlforgalmazni lehetett, valami horriblis ár/MB -ért.

(#2) Bocha válasza sp@rtan (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Módosítottam, sajnos a régi csomagnál maradt a 32 forint / mega.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) Zozicsek válasza Bocha (#2) üzenetére


Zozicsek
tag

Eddig tuti, a kérdéseim a következők:
a) ha havidíjas vagyok és átállok az új 100 mb-s csomagra, marad-e hogy azt ingyem kapom ahogy eddig?
b) ha az előbb vázolt helyzetben az 500 mb-s csomagra állok át, kapok-e kedvezményt?

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#4) HXY válasza sp@rtan (#1) üzenetére


HXY
addikt

Most már van rendes, adatforgalomban korlátlan net. Már csak normálisabb telefonokat kellene bevezetni... Nem tudom, hogy miből gondolják, hogy a huszonévesek nem akarnak 100e Ft-os telefont?! Ugyanakkor arra buzdítanak, hogy olyan helyeken vásároljunk, ahol pár darab ruhanemű simán megvan 100e Ft...

Jó lene, ha a bevezetnék a Galaxy S-t, és Számlás 20-szal 30e-ért adnák!

Ha ezt meglépik, akkor egyből átmegyek hozzájuk a Vodától.

(#5) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Üdvözlöm a döntést. Sokat agyaltam, hogy átmegyek a T-hez mivel ez a 100mega elég karcsú, de talán most már maradni fogok, csak a lefedettségen fog múlni...Sajnos nálunk a T a legjobb a 3G lefedettségben.

[ Szerkesztve ]

(#6) Norb0


Norb0
tag

Szép kezdeményezés, de az árakat én sokallom egy picit. Nem nagyon adnék ki 3500 forintot havonta 3gigáért. A legnagyobb baj viszont a lefedettség.

(#7) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

honlapon is fent vannak az uj dijcsomagok?

(#8) Misi1979 válasza Norb0 (#6) üzenetére


Misi1979
őstag

Olcsóbb, mint a T-nél a 3 giga..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#9) Dave1984 válasza Misi1979 (#8) üzenetére


Dave1984
őstag

Igen.500ftal,de csak 128 kbitre korlátoz,amivel még lehet netezni,de 32 kbittel nem hiszem!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#10) Misi1979 válasza Dave1984 (#9) üzenetére


Misi1979
őstag

Ha tényleg szükséged van a 3 gigára, sőt, rendszeresen túlléped azt, egyezzünk meg abban, hogy a 128 vagy a 32 kbit kb. egyformán használhatatlan a mobilnetezési szokásaidat tekintve.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#11) Dave1984 válasza Misi1979 (#10) üzenetére


Dave1984
őstag

Ebben nem értek egyet veled.Még pc-n is használhatóan lehet netezni 128kbitel,se 32kbitel szinte egy oldalt se tölt be,időtullépés miatt

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kezdenek az árak a reális felé közelíteni csak így tovább.
Remélem a többi szolgáltató sem marad adós a válasszal. :K

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#13) roti86


roti86
őstag

Ez így nem is rossz.., de jobb lenne ha a 100 megánál sem lehetne túllépni az adatforgalmat.

(#14) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

3 GB / 3490 forint úristen, ez nagyon sok... :W ehhez társul a 32kbps ??? ezek megőrültek. :W Ez nagyon drága és lassú sajnos. :U

PS4

(#15) devast válasza mrhitoshi (#14) üzenetére


devast
addikt

Szerintem az árakat ott a cikkben egyel lejebb kéne csúsztatni, és megszüntetni a 100mb-os csomagot. Na úgy már mondhatnánk rá, hogy korrekt.

(#16) Stauffenberg válasza mrhitoshi (#14) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem látom be, hogy 3GB miért nem elég egy teljesen átlagos usernek. Még akkor is ha folyamatosan netezel rajta naphosszat, akkor is elég kell, hogy legyen. Ha tetheringelni akarod laptop felé akkor meg gondolkozz el azon, hogy nincs-e szükséged egy rendes laptopos mobilnet csomagra.

A 31kbps pedig csak akkor érvényes ha túllépted a keretet... ami ugyan alkalmatlan érdemi netezésre, de gondolj már bele, ha kimeríted a havidíjban foglalt keretet akkor miért is lenne érdeke a szolgáltatónak, hogy probléma nélkül tovább netezz tök ingyen?

(#17) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! 26 vagyok (lassan 27) Kártyás29-em van, de látva az új netcsomagokat lehet átcsattogok számlás20-ba. Van erre még számomra mód? :F

═════════════════════════════════════════

(#18) sto1911


sto1911
veterán

Gondolom nincs lehetoseg, Pannonos szamot atvinni djuice-hoz... Vagy igen?

(#19) Kolondrum

Igaz én nem jelentettem ki, de gondolni gondoltam. Nem rendeltem mert vagy nagy vagy kicsi, de ez a 100 megás bejövős. Már lenne értelme a mobilnetnek. Még nézegetem aztán meglátom.
Ma 3 reklám jött kedvenc szolgáltatómtól! djuice. :P

(#20) devast válasza sto1911 (#18) üzenetére


devast
addikt

Én átvihettem simán úgy is, hogy volt hátra 1 év 8 hónap hűségem :)
Különben erről a 26 évről beszélgettem anno bent a csajjal. Azt mondta, hogy a net az opció, így ha elmúlsz 26 akkor is bármikor tudsz ilyent aktiválni, lemondani vagy változtatni. Úgy emlékszem, hogy 26 után magát a tarifacsomagot nem válthatod csak, tehát pl számlás 20-ról nem mehetsz myvip-es akármibe stb. De ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#21) sto1911 válasza devast (#20) üzenetére


sto1911
veterán

Ma úgyis ráérek, lehet rákérdezek náluk. Elmúltam már 26, de 500-ert nekem megéri 100MB net, úgysem használnék többet, az meg külön jó pont, hogy csak lassítanak.

(#22) j-cool


j-cool
tag

Ha túllépjük a keretet és lassít a szolgáltató, akkor Opera Mini? Eleve tömörített adatokat küld. Böngészni szerintem úgy is lehet, aki pedig letölteni akar, az ne mobilnettel tegye.

Nekem ha GPRS lefedettség van csak akkor is korrektül megy Operával a böngészés.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#23) omlosz


omlosz
csendes tag

hm a számlás 20 és az 1 gigás net (+ hálón belüli szám féláron, vagy hálón belül 200 sms) kijönne 5000ből, 3 gigás nettel meg 6ból, simán alternatívája a t-mobile ikonnak vagy a vodafone smartnak, lehet kéne ájfónt árulniuk :D

(#24) Misi1979 válasza sto1911 (#21) üzenetére


Misi1979
őstag

100megásnál nem lassítanak.. van túlforgalmazási díj.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#25) mrhitoshi válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


mrhitoshi
veterán

3GB semmi a mai világban, sőt már ugye nem is az 1TB az elképzelhetetlen. Egy Youtubo-s videó legalább 5Mb. Egy zeneszám átlagosan 10-15Mb stb..., és azért egy hónapban nem egy videót meg pár honlapot nézek meg. A sebesség meg hát, kb csak arra jó netezzünk... :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#26) RexpecT


RexpecT
addikt

Mikor lesz már egy viszonylag olcsóbb kategóriás Androidos telefon is az elérhető készülékek között :F

(#27) parkr válasza RexpecT (#26) üzenetére


parkr
őstag

amikor kiderült, hogy az októberi kínálatból mégis kimaradt az android, azt írta Bocha, hogy hamarosan lesz
egyszer csak sikerül nekik

[ Szerkesztve ]

(#28) RexpecT válasza parkr (#27) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem Február vagy Márciusban lenne esedékes,ha lesz egy használható Androidos telójuk előfizuval olyan 25k környékén akkor váltok Trémobilról.

(#29) Falconmaster válasza mrhitoshi (#25) üzenetére


Falconmaster
tag

Én nem tudom mrhitoshi te mire használod a mobilnetedet, de ha neked 3 giga havi 3500-ért nem elég akkor egészen egyszerűen te nem vagy benne a célcsoportban.
Megesik az ilyen - semmi gond, választasz szolgáltatót, aki tudja nyújtani azt a netcsomagot, ami számodra elfogadható (bár ennek meg is fogják kérni az árát - no de kérem, akinek ilyen igényei vannak...)

Szerény véleményem szerint a csomagok nagyon el lettek találva, és abszolút pariban vannak bármelyik más szolgáltató ajánlatával (5000 forintért 20 forint per perc/sms, 125 perc lebeszélhető/smsezhető, 1 giga net, plusz csomaggal egy szám fél áron vagy 200 hálón belüli sms - ingyen) abszolút pariban van.

Ja, és android, iphone ugyanúgy lesz, mint bármi más - csak ki kell várni, ahogy a netcsomagokat is csak ki kellett várni (és szvsz megérte várni rájuk - mondom én ezt úgy hogy az utóbbi 2 hónapban már a gatyám ráment kb, hogy mindig túlléptem az adatforgalmat, és vagy 2-4ezer forintot költöttem el a plusz 80-120 megára amit ráhúztam - majd most lassan visszahozza az árát :D)

by Flaki™

(#30) madstunt


madstunt
addikt

hála az égnek a várakozásom megérte :) péntek óta nyúzom az 1 gigás csomagot :)

(#31) sto1911 válasza Misi1979 (#24) üzenetére


sto1911
veterán

Nem ugy van, hogy a regi 100-asnal van tulforg. dij, ha valaki ezt az ujat koti, ott mar csak lassitas van?

Egyebkent tegnap megkerdeztem, ha atiratom a kartyam egy 26 even alulira, akkor term. jar.

[ Szerkesztve ]

(#32) RootRulez válasza RootRulez (#17) üzenetére


RootRulez
félisten

:F

═════════════════════════════════════════

(#33) Falconmaster válasza RootRulez (#32) üzenetére


Falconmaster
tag

tudtommal ha már elmúltál 26 nem válthatsz tarifacsomagot (és így szvsz számlásra sem), viszont a jelenlegit megtarthatod...
(amúgy - kártyásra nem járnak ezek a csomagok? ha a netezz mobilon 100 jár, én simán el tudom képzelni hogy járnak ezek is...)

by Flaki™

(#34) RootRulez válasza Falconmaster (#33) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem tudom, akkor meg havonta levonná az egyenlegemből? :N

═════════════════════════════════════════

(#35) Flexy90 válasza RootRulez (#34) üzenetére


Flexy90
senior tag

Miért nem? Kb olyan mint mikor mobillal fizetsz.. ha van elegendő egyenleged akkor levonják, ha nincs felfüggesztik a szolgáltatást, szerintem! :)

Xiaomi Fan

(#36) RootRulez válasza Flexy90 (#35) üzenetére


RootRulez
félisten

Hát enm fűzök hozzá sok reményt, akkor meg már inkább Reload Netet használnék, az csak tutibb, mint ez...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.