Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Hogy lehet ezzel trükközni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Dluinet válasza Samus (#1) üzenetére


Dluinet
nagyúr

minden banknak azt mondta, hogy csak ott va számlája, így jogosult a díjmenet 150k 2 részletben felvételére a számlájáról

valami ilyesmi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3) Samus válasza Dluinet (#2) üzenetére


Samus
addikt

Ha két banknál 1-1 (2-2) számlám van, már nem vagyok jogosult ingyen pénzt felvenni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) tope válasza Samus (#3) üzenetére


tope
addikt

Csak egy számláról lehet személyenként.

(#5) MarioAna válasza Samus (#3) üzenetére


MarioAna
senior tag

Tudtommal nem, csak 1 banknál vehetsz fel 150k-ig 2 alkalommal havonta.

Ha tehát te az 1. banknál azt mondtad, hogy csak az 1. bankban élsz ezzel a lehetőséggel, miközben a 2. banknál is ugyanezt eljátszottad, akkor az úgy büntetendő.

Az, hogy két banknál van számlád, nem probléma. Ettől függetlenül CSAK az egyiknél adhattad le azt a nyilatkozatot, hogy ott akarod "élvezni" az ingyenes készpénzfelvételi lehetőségeket.

Ha jól értelmezen persze a dolgokat :) .

szerk: első kérdésedre a válasz amúgy IGEN (jogosult vagy 1 banknál), csak én vagyok figyelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#6) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jogos, büntessék is meg azokat a személyeket. 1 személy 1 számla, havi 2 ingyenes felvét 150k-ig. Aki ezen felül csinálja fizessen érte. :(((

(#7) djculture válasza Samus (#3) üzenetére


djculture
félisten

Csak az egyik számládnál vagy jogosult rá.

(#8) Samus válasza djculture (#7) üzenetére


Samus
addikt

Köszönöm, ezt nem tudtam (rám nem vonatkozik, csak meglepett, hogy ezzel is lehet "csalni").

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) nubreed


nubreed
veterán

Két bankszámlát fenntartani adott esetben többe is kerülhet, mint kifeizetni azt (bár ez bankonként eltérő) de nagyjábol maximum néhány száz Ft-os tételt, amibe a 150e Ft -ot meghaladó pénzfelvétel kerül.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) Lauda válasza nubreed (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nem azert tartja fent a masikat. Nekem is ket szamlam van, de csak az egyikre kerheted.

(#11) nubreed válasza Lauda (#10) üzenetére


nubreed
veterán

Tudom. Ezt csak arra írtam, hogy ha valaki pont ilyen céllal tartaná fent.Egyébként nekem eszembe se jutna ilyen, nem gondoltam volna, hogy még ezzel is vissza lehet élni, de ezek szerint igen. És ha jogszabályt hoztak erről, akkor gondolom az élet indukálta azt, vagyis voltak olyanok akik vissza éltek vele. Elképesztő.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.