Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ha nem cseszik el az irányítást, akkor ez naggyon ütős lesz! :DDD

Sic Parvis Magna

(#2) HyP3b0y válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Fiam, tanuld meg megkülönböztetni a kettőt: Codamasters - Electronic Arts

Codemasters: :K
Electronic Arts: :(

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Remelem elotte kiadnak egy demot belole.

(#4) Plutor válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


Plutor
aktív tag

Codemastersre ez a Grid-ig igaz volt. :W

(#5) HyP3b0y válasza Plutor (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Miért, mi nem tetszett mesélj.:) Grid egy arcade game...nem kell azt szidni, még mindíg Grid mint bármeik hasonló korú Nfs :)

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) Daveedka


Daveedka
tag

jónak tűnik, aztán várjuk ki a végét :DDD

(#7) LLKobe


LLKobe
veterán

Hát nekem nagyon úgy tűnik, hogy ennek kezd semmi köze se lenni a rally-hoz.... :(

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8) ádyz válasza LLKobe (#7) üzenetére


ádyz
addikt

Én már a '05-nél megálltam.

Ahogy látom, ez már ilyen mindent bele. :(

(#9) Ursache


Ursache
senior tag

Na ezé érdemes lesz összepakkolni megint egy jó kis gépet =)

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#10) tipuka


tipuka
addikt

jajj de jó pont a szülinapomon jelenik meg :C
remélem jó game lesz

(#11) whiz


whiz
aktív tag

Én az első résszel se játszottam túl sokat, hát sztem ez is marad a boltban. A grafika állejtős, tényleg kib*ssza a szemem, csak pont emiatt nem (sem) lehet normálisan játszani (ezt az atomcsillivilli kikapcsolhatatlan hdr-t, meg a motion blurt elfelejthetnék már végre)...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) konas


konas
senior tag

Na most ha jol ertem akkor csak A pS3,X360,nintendo-s valtozatok jelennek meg szept elejen es a PC csuszik a DX11 miatt kesobbre?

(#13) Mark_o


Mark_o
tag

DX11 na persze :DDD :DDD

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#14) Dj Sügi válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Ez igaz! :K
A Grid jó játék volt, sőt van aki még most is tolja multiba...
A FUEL ami nekem szúrja a szemem, azt szvsz elég rendesen elbarmolták codemasters-ék.
A Dirt pedig király játék volt, szal nagyon várom a folytatást, főleg a subaruval való csapatást. :))

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#15) athomi


athomi
veterán

Arcade játék lesz, mint az első része, szóval aki szimulátorozni akar az húzhatja is a csíkot. :)

(#16) Abu85 válasza konas (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen a PC-s verzió a DX11 beépítése miatt decemberre csúszik.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) Plutor válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Plutor
aktív tag

Az ok,hogy árkád,de az irányítása katasztrófa.
Nem támogat rendesen egy csomó gamepadot.

(#18) kaik_holi válasza Daveedka (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

Az egy is kemény volt mondjuk én xbox360 toltam végig ott se volt rossz de ha tényleg nem cseszik el akkor ütős lesz a 2. :C :C
Várjuk már

....mAximum mInimal....

(#19) ez_meg_emaz válasza Dj Sügi (#14) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

"A FUEL ami nekem szúrja a szemem, azt szvsz elég rendesen elbarmolták codemasters-ék."

Azt nem codamsters-ék csinálták hanem csak kiadták ellentétben a Dirt-el. :U
Asobo Studio készítette a FUEL-t. Ők pedig sok jót nem tettek még le az asztalra(disney játékok :N ).

(#20) hungabo


hungabo
csendes tag

Hy

A DIRT 2 ugye DX11-es lesz.Akkor DX10 vgy. DX10.1-es videókártyával már nem is fog elindulni?

(#21) Ursache válasza hungabo (#20) üzenetére


Ursache
senior tag

Gondolom hasonló lesz, mint a Crysis (Csak ott DX10). A beállítások legfelső fokát csak a DX11-es karik bírják, majd megjeleníteni. Véleményem szerint.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#22) Abu85 válasza hungabo (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lesz DX9 mód, és a DX11 kódnak lesz DX10.1 és DX10 kiterjesztése is. Minél lejjebb mész az API-val annál rosszabb lesz a képminőség és a viszonyított sebesség.

Ursache: A Crysis esetében nincs teljesítménybeli és képminőségbeli eltérés a DX9 és a Dx10 mód között. A Multi GPU rendszerek tudják kamatoztatni az utóbbi módot.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) Gergo88 válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


Gergo88
tag

akkor azért volt az olyan borzalmas. mondjuk sejtettem hogy nem ők fejlesztették, ahhoz túlságosan rossz volt

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#24) Ursache válasza Abu85 (#22) üzenetére


Ursache
senior tag

Itt céloztam arra, hogy gondolom, akkor Nvidia kártyával nem tudom kihajtani a gammát, ugye mert ott nincs 10.1, szóval a game az Ati-ra fog hajazni. De van, képminőség és teljesítmény is egyaránt változik. Hát sokkal szebb lesz a grafika és sokkal lejjebb esik az FPS. Nem? :F

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#25) Enton válasza Ursache (#24) üzenetére


Enton
addikt

Én azért nem várnék ennyit a dx 10 és dx11 közti külömbségtől. Magyarán mondva még a simán dx9 alat futó Dirt és Grid is gyönyörűre sikerült, nem hinném hogy pont a dirt 2 lenne csúnyább náluk dx 9 alatt, lesz pár dolog ami nem fog látszani de az már szinte lényegtelen. De úgyis nekiállok nézegetni mi a különbség a három verzió közt.(Esetleg négy: dx9 dx20 dx 10.1 dx11)
Habár még egy jó kis dx11-es karit majd újjítani kéne valahonnan, de nem csodálkoznék azon, hogy ha mire kijön a Dirt2 már lesz dx11 kari mindkét oldalról. Szeptemberben záporozni fognak. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) zozoo83 válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


zozoo83
tag

Jól beszélsz, nekem nagyon rendben volt a Grid irányitása csak be kellett lőni kormányra, és nagyon is jól viselkedett az autó, meg szerintem a fizika is messze jobb mint egy nfs-é, egyszerűen mindenféle szempontból jobb.
Eddig minden Codemasters-t nagyon jól lehetett irányítani, és igazán élvezhetőek voltak!
Nem arról híres, hogy elbaxák... :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#27) 30z.Samu válasza zozoo83 (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Remélem az F1-et sem cseszik el! :DDD Tőlük perpill azt várom a legjobban!

Sic Parvis Magna

(#28) whiz válasza Enton (#25) üzenetére


whiz
aktív tag

"Esetleg négy: dx9 dx20 dx 10.1 dx11"

Engem majd főleg a dx20-as eredmény érdekelne. ;] :DDD :DDD

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#29) Abu85 válasza Ursache (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valszeg az alap DX9 a konzol alatti képminőséget fogja nyújtani, mivel a Xenos tesszellátor csak Radeon HD karikon érhető el. Nyilván ez tesszellátorral nem rendelkező kártyán alacsony poligonszámot eredményez majd. DX11 valszeg az effektekben fog többet tudni, lesz jópár eljárás ami a képminőség szépítését szolgálja. Ezek jó eséllyel minden minimum Dx10-es kártyán bekapcsolhatóak lesznek, de a DX10.1 mód 20-25%-kal, míg a DX11-es mód 35%-kal gyorsabb lesz. Emellett DX11 mellett teljes támogatású tesszellátor lesz, ami további sebességtöbblet. Vélhetőleg tesszellálni tudnak majd a mostani Radeonok is, csak kérdéses a minőség és a sebesség.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#30) g.gergo válasza whiz (#11) üzenetére


g.gergo
senior tag

"atomcsillivilli kikapcsolhatatlan hdr-t"

Pedig kikapcsolható volt ... :K

(#31) Enton válasza whiz (#28) üzenetére


Enton
addikt

Kicsit elírtam. :P Felezd be jó lesz az dx 10-nek is. :)
Viszont a hdr tényleg kikapcsolható volt.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32) FefeeX válasza Plutor (#17) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezzel teljesen egyetértek, pl hiába vibrációs a Logitech Cordless Rumblepad-om, kb mint halottnak a csók, össze-vissza vibráltatja a játék, csöppet sem ésszerűen... :( És belőni sem volt egyszerű.. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) twollah


twollah
nagyúr

A kepeken direkt van eltolva egy picit egymashoz kepest a voros es a zold szin?

(#34) whiz válasza Enton (#31) üzenetére


whiz
aktív tag

Nekem úgy rémlik, hogy az első verziónál (aztán többet nem is játszottam vele) nem lehetett menüből kikapcsolni, csak külön külső progival. :F

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#35) g.gergo válasza whiz (#34) üzenetére


g.gergo
senior tag

Így van, külön tweaker-el lehetett kikapcsolni.

(#36) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Én úgy vagyok a Dirt-el is,meg a Grid-del is,hogy olyan hiányosak számomra. Olyan,mintha DEMO lenne mindkettő.

Dirt: Nincs egy rendes WRC évad,vagy valami,esetleg Rallycross évad,vagy bármi.Csak ilyen 1-2 futamok vannak. Egyébként szeretem a játékot,csak számomra kicsit olyan hiányos.

Grid: Dettó. Alapötletnek tökéletes,csakhát olyan mint a Dirt. Se egy FIA GT sorozat,18 autó a Le Mans-i futamon,nevetséges.Annak ellenére az is jó kis játék,még mindig játszom vele.

Szerény véleményem szerint egyszer kéne összerakni egy rendeset.

Pl:

ToCa Race Driver 1+2+3+Grid+Dirt+GTR2+F1 sorozatait egy játékba egy Dirt színvonalú grafikával,és relatíve valóságos irányítással.Egyszer kéne jól összerakni,és ami esetleg kimaradt,azt kieg. formájában később meg lehetne venni.Több mint csúcs lenne,és szerintem biztosan megütne egy-két keresleti és bevételi rekordot.De ez csak az én véleményem :)

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#37) venember83


venember83
nagyúr

Ebben a nagy szimulátor/autós játék éhínségben biztos lesz keletje, de remélhetőleg normális játék lesz, nem várok RBR-szerű szimulátorra, annál lehet kicsit arcade-esebb. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.