Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

vettem asszonynak egy ilyet karácsonyra, olyan céllal, hogy szívesen mutogatja mamáinak a képeinket és csak egyszerűbben tudja egy ilyenen elvinni és mutogatni, mint a többkilós albumot... nem rossz cucc... de szigorúan csak! fotókeret... elfogadható felbontással... és árban ez az a kategória, ami szerintem elfogadható... aki meg az extrákra vágyik, hogy mindent lejátsszon a cucc, annak szerintem egy hordozható dvd-lejátszó jobb alternatíva lehet :) nem tudom mennyi ezeknek a toshibáknak az ára, de szerintem 30fölött lehetnek bőven huf-ban...:S az meg csak sok, hiába szép és jó és hiába támogat több tucat formátumot...

jah mellesleg a linkelt cucchoz adtak egy 1gigás sd-kártyát ajándékba... (ami ekkora felbontású képekhez feleslegesen nagy, mert jópárezer képet rá lehet így tolni) amit életünkben nem fogunk szinte megölteni :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.