Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

de bűnronda a második, te jó ég.... :Y

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) Horbal


Horbal
őstag

Ravatalozóba pont jó :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#3) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Én meg azt nem értem, hogy ezekre tényleg van igény? Még egy ismerősömnél sem láttam digitális képkeretet! :F

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

vettem asszonynak egy ilyet karácsonyra, olyan céllal, hogy szívesen mutogatja mamáinak a képeinket és csak egyszerűbben tudja egy ilyenen elvinni és mutogatni, mint a többkilós albumot... nem rossz cucc... de szigorúan csak! fotókeret... elfogadható felbontással... és árban ez az a kategória, ami szerintem elfogadható... aki meg az extrákra vágyik, hogy mindent lejátsszon a cucc, annak szerintem egy hordozható dvd-lejátszó jobb alternatíva lehet :) nem tudom mennyi ezeknek a toshibáknak az ára, de szerintem 30fölött lehetnek bőven huf-ban...:S az meg csak sok, hiába szép és jó és hiába támogat több tucat formátumot...

jah mellesleg a linkelt cucchoz adtak egy 1gigás sd-kártyát ajándékba... (ami ekkora felbontású képekhez feleslegesen nagy, mert jópárezer képet rá lehet így tolni) amit életünkben nem fogunk szinte megölteni :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

valamint videók (Motion JPEG, MPEG 2, MPEG 4, WMV, H.263, H.264) lejátszására is.

Tök jó, akkor ezzel lehet olyat csinálni, mint a Harry Potter-ben, hogy mozognak a fotóóóók....? :DDD

Egyébként engem is érdekelne, hogy valaha, valaki vett-e már ilyet, vagy ismer-e valakit, aki megtette, és ha igen, milyen megfontolásból :)

Sectumsempra - For Enemies

(#6) azbest


azbest
félisten

" videótartalmak konvertálását pedig a mellékelt átalakítószoftver segíti."

szóval egyféle saját videóformátumot játszik, csak adnak hozzá egy konvertert ami a pc-s formátumokból tud dolgozni :U

(#7) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Szeretnek venni karacsonyra egy digitalis kepkeretet, van valakinek tapasztalata ezekkel? Tudnatok ajanlani?

(#8) csibor válasza mephi666 (#4) üzenetére


csibor
őstag

Kár,hogy már nem lehet kapni ilyen kiszerelésben :( Nagyszülőknek ilyesmi lesz a karácsonyi ajándék.Szinte minden kép a gépen van,legalább nem kell papírra nyomtatni.

(#9) mephi666 válasza adriankoooo (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

amit #4-ben linkeltem az nem rossz... 10körül szerintem nem nagyon kapsz jobbat... 20fölött indul igazából a minőség... ennek kicsit nagyok a pixelei, meg a 480x234-es felbontás sem óriási... ilyen felbontásban a beépített 64mb memóriát is nehéz megtölteni, nemhogy az ajándék gigás sd-t... kizárólag bmp-t és jpeg-et támogat, de aki csak képekre veszi, annak elég lehet... kezelése egyszerű... a gombok a keret háta mögött vannak felül, de a kijelzőn jól látszódik, hogy melyik mire jó éppen... nem könnyű eltéveszteni :) hiányosság itt még az aksi meg a ki-/bekapcsoló gomb... csak a hálózati adapterről megy...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) mephi666 válasza csibor (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

basszus, tényleg 29-én lezárták :( itt van ajándék kártya nélkül... de hát az a 64mb ekkora felbontásra óriási szerintem... képeket átméretezed 800x600-ra vagy 640x480-ra és rengeteg elfér rajta... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Lacix29 válasza mephi666 (#10) üzenetére


Lacix29
őstag

Hi, érdekelnének még a tapasztalataid ezzel a típussal kapcsolatban.
Úgy láttam a leírásában, hogy van benne óra, meg naptár. Ez hogy néz ki ? (kép esetleg?)
Van benne ébresztő funkció is ? Tényleg elkezel 16 megapixeles képeket is ? (12 megapixelig kellene)
Milyen dolgokat lehet állítani benne ? (háttérvilágítás ereje, automatikus kikapcsolás, slide-show órával, .... ?)

(#12) mephi666 válasza Lacix29 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem sok tapasztalatom van, annyit használtuk, hogy feltettem a kártyára párszáz képet és kipróbáltuk... majd visszacsomagoltuk karácsonyra... holnap szabin leszek, előszedem és lefotózom, hogy mi hogy néz ki rajta :) a naptárat nézegettem, nem tűnik rossznak... képváltogatás idejét lehet állítani, de ha jól rémlik, fix értékek vannak benne: 5-10-stb másodperc... meg volt valami táblázat a használati útmutatóhoz, hogy mekkora felbontású képeket mennyi idő alatt méretez át... otthon majd pontosabban utánanézek mindennek, és közzé teszem itt :) hanns-g mellett azért döntöttem, mert egyik ismerősöm vett ilyen tft-képernyőt és nagyon meg volt vele elégedve :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Lacix29 válasza mephi666 (#12) üzenetére


Lacix29
őstag

Kösz szépen. :R
Lehet hogy a Logut- blogra kellene ezeket leírni, biztos sokakat érdekelne a téma így karácsony előtt.

(#14) adriankoooo válasza mephi666 (#12) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Varjuk a kepeket akkor :)

Amugy en is ezt a HannsG-t neztem, meg ami nagoyn tetszik a Samsung SPF-75H, csak nincs nekik sehol. Esetleg valaki tudna honnan lehetne beszerezni?

adatok:

Digitális képkeret
- kijelző: 7" LCD monitor
- felbontás: 800 x 480 pixel
- fényerő: 200 cd/m2
- kontrasztarány 300:1
- memória: MMC (Multi Media Card), MS (Memorystick), SD (Secure Digital Memory Card)
- belső memória: 1 GB
- csatlakozók: USB 2.0
- lejátszható képformátumok: JPEG
- méret (SZ x M x H): 156,5 x 217,5 x 43 mm
- tömeg: 570 g

ar: 17 korul.

http://www.argep.hu/product_762060.html

(#15) mephi666 válasza adriankoooo (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

megcsináltam a leírást :) ez volt az első, amit eddig összehoztam... remélem érthetőre sikerült összehoznom :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Godefroy


Godefroy
senior tag

Sziasztok!

Kb 1 éve vettem Sapphire képkeretet, használjuk minden nap az itteni fikázok ellenére is, akiknek nincs de beszolnak.
Kellemes szép felbontás (800x600) és jó képminőség.
Távírányítója kicsit érzéketlen de különben jó.
Extreme digitalnal lehet kapni 26 körüli áron.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#17) Lacix29 válasza Godefroy (#16) üzenetére


Lacix29
őstag

Kicsit 2,5x annyiba kerül mint ez. Annyit nekem nem érne meg egy képkeret.

(#18) Godefroy válasza Lacix29 (#17) üzenetére


Godefroy
senior tag

"Kicsit 2,5x annyiba kerül mint ez"

2.5x annyiba kerül és 4,2x nagyobb a felbontása így jobb az ár/teljesítmény mutatója ez a legfontosabb számomra a puszta árnál.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#19) coce


coce
csendes tag

Nekem van egy L81-esem. Nyertem, szóval nem saját megfontolásból vettem. El is szeretném adni, de nem tudom mennyibe kerülhet,mert ha jól veszem észre Magyarországon még nem kapható. Valaki esetleg?
Egyébként jó kis cucc, nagyon szép és nagy a képe, videókat is szépen játssza, akksija is egész jó bírja, szóval összességében jó cucc, csak nincs rá szükségem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.