Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Szerintem simán többet adnak el konzolon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó pontokat kapott. Kíváncsi leszek majd konzolon mennyire lesz kelendő.

Még hogy PC -re nem lehet eladható játékot csinálni(14,5M db. :C ).
Csak a játék egyes részeit felhőből kell futtatni. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) #51736960 válasza Def26 (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem biztos, sokaknak bonyolult játék ez, még így is.

(#4) ldave válasza #51736960 (#3) üzenetére


ldave
félisten

Mire gondolsz? Mész és ölsz. Ha jobb fegyver esik, mint amid van, akkor kicseréled. Mi ebben a bonyolult? :F

A Slime draws near! Command?

(#5) assemble válasza Def26 (#1) üzenetére


assemble
addikt

Sztem sokkal kevesebbet, akit erdekelt a jatek az mar rongyosra jatszotta pc-n...

(#6) #51736960 válasza ldave (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

konkrétan eszembe jut egy régi konzolfan cimborám, akit annak idején még a diablo1-re próbáltam rábeszélni, ps-re jelent meg ha jól emlékszem.
nos, a srác fél óra játék után kijelentette, hogy neki nem tetszenek az ilyen "eltévedős" játékok :)

(#7) Plazmacucci válasza assemble (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja mivel egy gagyi notin is szépen játszható :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) dunc válasza #51736960 (#6) üzenetére


dunc
nagyúr

Az egy piszok jó volt ps en! A haverok akik nézték azt mondtak,mekkora egy sz@r,meg milyen gagyi graf stb! Pedig szeritem zseniális volt!

(#9) FuRiONight válasza assemble (#5) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én pl. játszottam játszottam vele pc-n, nem is keveset, de ez a konzolos verzió azért más lesz AH nélkül, offiline móddal.

(#10) satz18


satz18
őstag

Sztem se fogja túlszárnyalni. Nem meglepő, hogy hasonló értékeléseket ért el, mint PC-n. Egy ilyen játékot nehéz lenne elrontani, még ha újra is kellett az irányítást szabni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#11) FuRiONight válasza satz18 (#10) üzenetére


FuRiONight
őstag

Itt azért ennél többről van szó: direct controller a karaktereknél, új átláthatóbb kezelőfelület, online és OFFLINE coop battle.net nélkül, minden AH nélkül. Mi kell még? Jah igen, a kiegészitő :P

(#12) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Pedig rendesen szembeköpték a fanokat, nem raktak bele azóta sem egy rendes pvp-t, az RMAH használhatatlanságáról ne is beszéljünk. Lehúzzák a bőrt a konzolosokról is és jót röhögnek a markukba :)

ldave: Bizonyos szint után brutális időmennyiséget kell ráfordítani, hogy az a bizonyos jobb cucc essen. Hagyták elszabadulni az RMAH-t, eladhatatlan szinte minden, márpedig én nem fogok még plusz pénzt fizetni semmiért. Goldot meg egy hétig kell farmolni szintén egy jó cuccért. Okoskodók kíméljenek.

(#13) leslieke válasza assemble (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

akit erdekelt a jatek az mar rongyosra jatszotta pc-n.

Vagy nem és várt a konzolos verzióra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) Mustaros válasza leslieke (#13) üzenetére


Mustaros
aktív tag

A PC-s verzió csak béta volt ;]

(#15) WayneGace


WayneGace
őstag

Kész a játék, átportolják konzolra, jön onnan is a pénz. Olyan országokban, ahol lényegében szinte csak konzolon játszanak, mindenféle kézi kütyük mellett, sikeres lehet. Japán, Anglia.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Szerintetek eléri a PC-s eladásokat a 2 konzolos változat?"

El. Mivel nem sok más színvonalas játék van konzolra.

(#17) Mister_X válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lol? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) dunc válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem szinvonalas diablo szerű játékot akartál írni ! ?

(#19) Dr. Akula válasza dunc (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem. Anno mikor a PS3 megjelent, komolyan elgondolkodtam egy olyan beszerzésén, aztán megnéztem a játékkínálatot.

(#20) ldave válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


ldave
félisten

Végül is az azóta eltelt 6-7 évben ténylég nem jött rá semmi jó játék.

A Slime draws near! Command?

(#21) Dr. Akula válasza ldave (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Számomra jó nem nagyon. Olyan meg pláne nem ami ne lenne pc-re is (pl. GTA).

(#22) FuRiONight válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


FuRiONight
őstag

Rendben számodra nem jött semmi, igy jártál, csak nem értem akkor minek vagy itt? :U

(#23) Dr. Akula válasza FuRiONight (#22) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hogy legyen mit kérdezned.

(#24) dunc válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


dunc
nagyúr

A ps3 nekem se volt a világom ,aki nem szereti a ps exluzivokat,valóban csalodhat,egy izmos pc a megoldás !

(#25) assemble válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


assemble
addikt

Ezzel kb csak annyit mondtal el, hogy halvany fogalmad sincs a jatekfelhozatalarol, es hogy erre buszke is vagy. :U
Nalam van otthon regota pc-s erogep es ps3 is, es az utobbi 5 evben az igazan szinvonalas cimek saccra legalabb ketharmadat, de talan inkabb haromnegyedet ps3-on jatszottam.

[ Szerkesztve ]

(#26) Dr. Akula válasza assemble (#25) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Aha, szal akinek nem tetszik a Pokemon, annak fingja sincs...

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

14.5 milliót adtak el a PCs változatból? :Y
Durva, nagyon durva!

(#28) ldave válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


ldave
félisten

Hja, nem semmi, én is meglepődtem amikor kerestem az adatot a hírhez.

Amúgy szerintem nem fog ennyi elfogyni konzolon, ill ha belevesszük a leendő PS4/X1-et is, akkor viszont összesen meglehet.

A Slime draws near! Command?

(#29) assemble válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


assemble
addikt

Tudtommal nincs is ilyen cim ra, exkluziv plane.
Ellenben akinek nem tetszik az Uncharted 1-2-3, GoW 3/A/Collection, Last Of Us, Beyond, Infamous 1-2, LBP 1-2, GT 5-6, Killzone 2-3, Heavy Rain, MGS 4/Collection, Wipeout, Demon's Souls, Ratchet & Clank ToD/aCiT, Resistance 1-2-3, Motorstorm 1/PR/AR/A, ICO/SotC, stb. felsorolasbol (a tobbi multiplatform cimrol nem beszelve amik szinten evekig csak konzolokon voltak, illetve nemelyikuk jelenleg is csak azokon van, lasd: GTA 4-EfLC, RDR, LA Noire, Mortal Kombat, Rock Band, Guitar Hero, Dark Souls, Ninja Gaiden, Burnout Paradise, BF: BC, Bayonetta, Soulcalibur IV, Castlevania: LoS, Fight Night Champion, Brutal Legend, stb.) felsorolasbol egyik sem, az vagy hazudik, vagy fingja nincs. Nyugodtan valaszthatsz hogy rad melyik illik a jobban :K

[ Szerkesztve ]

(#30) Dr. Akula válasza assemble (#29) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

GTA4 van pc-re is, a többi meg egy kalap szar. Baldurs Gate, Stalker, itt kezdődik a színvonal. Aki nem ezt mondja, az vagy hazudik, vagy fingja sincs, asszem így kell megfogalmazni a te stílusodban.

Ja és a COD / BF is kalap szar, csak az pc-re, de ott van mellette más is.

(#31) assemble válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


assemble
addikt

Nincs tobb hozzafuznivalom.

[ Szerkesztve ]

(#32) Mister_X válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"...a többi meg egy kalap szar."

Gratulálok.
Érdekes módon, rengeteg PC-snek kellenének ezek a kalap szarok. Érdekes... A Naldur's Gate meg nyugodtan lehet múlt idő, a Stalker pedig középszerű.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33) Dr. Akula válasza Mister_X (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem ez a véleményem. Ha másnak elég ez, akkor használja, nem tiltja semmi.

A Stalker mint középszerű? LOL. Mutass jobb FPS-t! Mutass egyáltalán másik olyat ami nem csak csőjáték!

(#34) Mister_X válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az alapkoncepció jó. Csak kár, hogy bughalmaz volt az egész.

A véleményed természetesen meglehet, de azt értelmesebb köntösben is lehetne tálalni :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) #57919488 válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


#57919488
törölt tag

Fallout 3 + NV :))

(#36) mempfis


mempfis
csendes tag

szerintem nagyon jó...kipróbáltam :)

(#37) Dr. Akula válasza Mister_X (#34) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem bugosabb mint bármelyik másik játék. A GTA4-ben is mindennaposak az "érdekes" grafikai "megoldások", elszállások.

(#38) dunc válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


dunc
nagyúr

No no no a stalker extra bughalmaz volt, amúgy elsőrésznek baromi jó atmoszférája van!!!

(#39) Ps Vita válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


Ps Vita
őstag

:Y
:U

(#40) Mythsardan válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

A GTA4-nél majdnem az összes PS3 exkluzív színvonalasabb és tartalmasabb, de hát kinek a pap...

Sajnálom, hogy a PCs verzióba nem hajlandóak beletenni a kontrolleres irányítást, azért jó lenne a fotelból tolni az egyébként már minimum fél éve porosodó D3-am...

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#41) Dr. Akula válasza dunc (#38) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én nem sok bugra emlékszem az időnkénti grafikai artifactokon kívül, ami a GTA4-ben is rendesen jelen van. Lehet hogy nem ugyanazt a Stalkert kaptuk? :) Mostzmár kíváncsi lettem milyen bugokkal kellett volna találkoznom. :)

Igen, az atmoszféra, a hiánygazdaság (meg egyáltalán a gazdasági rész), a nem railgunként funkcipnáló fegyverek (a lövedékeknek röppályája van), a túléló horror stílus az ami a COD / BF fölé helyezi.

#40 RoLyHuN:
A GTA-t sokan próbálták felülmúlni (pl. Mafia, Saints Row), de még senkinek nem jött össze. Pedig van hibája bőven.

[ Szerkesztve ]

(#42) dunc válasza Dr. Akula (#41) üzenetére


dunc
nagyúr

Ennyi go pc ;)

(#43) Jakesz válasza dunc (#42) üzenetére


Jakesz
őstag

Én majd PS4-re veszem meg. Végre az eddigi kevés only PC-s csapat is kezdi belátni, hogy baromság kihagyni a konzolokat :)

(#44) dunc válasza Jakesz (#43) üzenetére


dunc
nagyúr

Persze hát a konzolok jó piac! :))

(#45) Dr. Akula válasza Jakesz (#43) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Főleg hogy a Sony is beállt végre a pc-s processzorok alkalmazása mögé, és nem szívatja tovább a fejlesztőket a háziszabványaival.

(#46) Gave


Gave
addikt

14,5 millió ! Ez igen, nem rossz eladási stat. :C

(#47) hocico


hocico
tag

de jó hogy eladtam a konzolom...
most jól jönne :)

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#48) Jakesz válasza hocico (#47) üzenetére


Jakesz
őstag

Lesz nextgenre is :)

(#49) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kizartnak tartom, hogy elerje.
Ha egyszerre jelent volna meg a PC-s verzioval, akkor talan lett volna erre eselye.
Akit erdekel a jatek, az mar ugyis megvette PC-re, mivel oriasi volt a hype, es nem mellesleg meg a kenyerpiriton is elfut.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.