Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) ddekany válasza Djuree (#14) üzenetére


ddekany
veterán

Bizony, nekem is volt vagy tizenegynéhány bill. parancs a kezem alatt, pedig nem vagyok hardcore gamer, sőt gamer se... de magas szinten kell vagy félt tucat a jobb gombos skill-ek váltására, aztán 4 bill. potion ivásra, és még néhány az egyebekre, mint pl. fut/gyalogol váltás és elmozdulás tiltása alapvetőek és gyorsan is kellenek. (Amúgy skill váltás kapcsán mindig baromságnak tartottam, hogy először skill-t kell váltanom, és aztán meg kell nyomni a jobb gombot... ahelyett, hogy a bill. lenyomása simán elsütötte volna azt az egérmutató pillanatnyi pozíciójára vonatkozóan.) De hát elég egyértelmű miért nem lesz ez gond konzolon... sőt PC-n se. Már a D2 idejében sem terveztek úgy RPG-t, hogy anélkül hogy gy.p.-s legyél nagyon meg lehessen benne halni, manapság meg már pláne nem fognak. Ergo, lehet hogy 10+ bill.-el hatékonyabb lehetnél, de nincs erre szükséged, ha kétféle támadással is megnyered a csatákat. Gondolom a gyaloglás VS futást is kiveszik, térkép is ott lesz a sarokban állandóan, stb., annyival is kevesebb bill. kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.