Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát ez nem túl sok, de szívesen kipróbálnám már :K stash méretéről nem írnak, pedig ígérték, hogy megnövelik :( én kicsit több változásra számítottam, mikor jön már ki? majd 1éve jelentették be és mondták, hogy április vége előtt nem kell rá számítani (csak melyik áprilisra gondoltak?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

vannak benne jó újítások, de azért a BH paladinok élete kicsit megnehezül...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Rengeteget játszottam vele, de már az 1.12-t se raktam fel...

(#4) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ha esetleg van valakinek ideje és türelme akkor lefordíthatná magyarra, megköszönném!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5) iZed


iZed
aktív tag

belerakhattak volna az 1024x768-at. nagyonszar 21es monitoron nyolchaccazba tolni.

(#6) Viktor77 válasza iZed (#5) üzenetére


Viktor77
titán

[Link], de zárt Battle.net-en ne használd.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) ArchElf válasza iZed (#5) üzenetére


ArchElf
addikt

- Support for blit scaling in windowed mode. The game can now be maximized to the largest 4:3 resolution supported (hooray widescreen users).

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#8) atike


atike
nagyúr

Lehet le kell porolnom a dobozt... :) Jól esik majd egy kis nosztalgia. A Torchlightnak nálam nem sikerült elérnie amit szerintük ki kéne váltania... :)

(#9) 64b0r válasza mephi666 (#1) üzenetére


64b0r
aktív tag

"stash méretéről nem írnak, pedig ígérték, hogy megnövelik"

Olvastam valahol, hogy a diablo-s battle.net szerverek már baromi öregek, és nincs elég memóriájuk/háttértáruk hozzá. Csináltak szerverteszteket rá, és nem kiszámolták, hogy nem bírnák el a szerverek a nagyobb stash méretből adódó extra cuccot. :( Úgyhogy ez biztos nem lesz megvalósítva a D II-ben.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#10) CYBERIA válasza Viktor77 (#6) üzenetére


CYBERIA
őstag

StarCrafthoz is van ilyen? Mert azt még rosszabb 640×480-ban játszani.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#11) 7 válasza 64b0r (#9) üzenetére


7
addikt

A játék működését ismerve ez aligha reális indok. :P

(#12) LaMotta válasza mephi666 (#1) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Valóban.. Szerintem sem sok. Én nem értek programozáshoz, de ezeket a dolgokat mitől tartott olyan sokáig belerakni a patch-be? Már vagy egy éve fejlesztik.
Meg ahogy Viktor is hivatkozott egy oldalra, ahol szépen nagyban lehet látni.. Azt is miért nem lehetett megcsinálni :)? Valamit írták, hogy pl teleport, meg varázslatok távja így "kötetlen távú lenne", vagy valami ilyesmit. Nagy programozási dolog lenne egyszerűen, minden lényre maximalizálni egy x, hatótávolságot? Laikusként szerintem nem..
Na mindegy.. Azért majd eljátszogatunk még vele :).

(#13) mephi666 válasza 7 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is hasonlóan gondolom... így van acconként 5-6cucchordó kari, egyébként meg 1 karinál lehetne minden :) oké, hogy hatványozódna a mennyiség, de ez akkor sem reális indok... tárgyanként pár bájtnyi infóval le lehet írni a tulajdonságait... szó szerint... egy karaktert cuccostól teljesen "leírni" pár kilobájt lehet max... :) nem hiszem, hogy ennyire leterhelné a szervert a 4szeres "stash-méret" (plusz esetleg, ha lenne egy rohadtnagy közös is, amit az adott acc összes karija elérhetne, az lenne az igazi... majd a d3-ra megoldják)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) 64b0r válasza 64b0r (#9) üzenetére


64b0r
aktív tag

Na, lejárt a mod idő. Megpróbáltam rákeresni, de az eredeti battle.net-es thread-et törölték, úgyhogy itt egy gamespot-os fórum, amibe bekopizták.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#15) Equinoxe


Equinoxe
csendes tag

-Blessed Hammer - No longer ignores resistances of undead and demons.
Ezt már rég ki kellett volna javítani. Szegény botok. ;]

- Hellfire Torch Firestorm proc rate has been reduced to 5%.
Remélem így már nem lesz annyi "connection interrupt".

Valaki esetleg tudja, hogy lesz e ladder reset amikor kijön a patch?

(#16) 7 válasza ArchElf (#7) üzenetére


7
addikt

Az sajna nem az, amire te gondolsz. Mindösszesen annyi, hogy most már window mode-ban maximalizálhatod az ablakot, ami gyakorlatilag széthúzza a képet, de a felbontáson nem változtat. :(

(#17) Teszla_


Teszla_
senior tag

Ahogy látom, a karakterek varázslataira jótékony hatással lesz a patch.
Én örülök neki, mert csak single-ben tolom :)

Ugye a karakter tulajdonságaiba, cuccaiba nem fog belekavarni a patch?

Ha valaki tudna egy magyar fordítást a linken leírt dolgokról, azt én is szívesen venném, mert vannak dolgok benne, amit nem értek :-) ész nélkül meg nem szeretném felrakni.

(#18) Teszla_ válasza Teszla_ (#17) üzenetére


Teszla_
senior tag

Annyi még belekerülhetne, hogy pl amazonnál, ha íjjal megyünk, és frozem arrow használata közben elfogy a mana, akkor lőhetne tovább normál nyilat, ne pedig álljon mint a cövek, i need mana-t hablatyolva :)
Meg előfordul 1.12-ben, hogy hiába lövöm az ellent, nem sebződik.
Ezeket jó lenne, ha javítanák.

(#19) CsigaGyilkos válasza Teszla_ (#18) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Írd meg a blizznek:). Egyébként mikori is a hír? Már 4. hónapja még mindig semmi ezzel kapcsolatban és csak egy patch-ről van szó. :(((

Visca el Barcelona!

(#20) mephi666 válasza CsigaGyilkos (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

az 1.13 már több, mint 1 hete megy :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) CsigaGyilkos válasza mephi666 (#20) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Most ellenőriztem le én is :DDD . Szóval sorry. De akkor is több mint 3 hónap volt a várakozás. Mindegy végre meg van.

Visca el Barcelona!

(#22) sirdond válasza CsigaGyilkos (#21) üzenetére


sirdond
őstag

örülj neki,hogy neked csak 3 hónapot kellett várnod :)

(#23) CsigaGyilkos válasza sirdond (#22) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

:) Véglis igen tudom, van aki tavaly március óta várja :Y A blizzard már csak ilyen. Diablo III is kitudja mikor jön, pedig azt, hogy készítik már nagyon rég bejelentették. No de mindegy.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.