Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez a fura "Season" rendszer hogyan működik az ilyen online multis játékok esetén? Pl. mi van, ha csak mondjuk 2 év múlva veszem meg a játékot?

(#2) oriic válasza SunMount3r (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A DLC tartalmait (Cuccok, sztorik, fegyverek, küldetések) akkor egyből megkapod. (Már ha Season Pass/Annual Pass-t is megveszed) Persze az időszakos eventeken már nem tudsz részt venni, az csak abban a három hónapos periódusban van, amíg fut a szezon.

Live-Die-Respawn

(#3) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Tolnám még én is szívesen, de Annual Pass-al valahogy átestek részemről a paci másik oldalára... Nem tudom, PC-n mennyire lehet amúgy msot élet rajta, de nem csodálkoznék, ha rendesen szétkapták volna az amúgy is kicsi játékosbázist.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezzel kapok új sztoriküldiket is, mint a Forsaken-nel anno?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) oriic válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy olyat ami a Drifterrel kapcsolatos. Szóval semmi komolyabbat, ez a dlc nem akkora mint a Forsaken.

Live-Die-Respawn

(#6) xeon forever


xeon forever
addikt

Season passt itthon hol tudok venni??? Nekem pl nincs online vásárlásra lehetőségem...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#7) saelin válasza laceszgamer (#3) üzenetére


saelin
veterán

Előttem is az annual pass-os paywall áll. Inkább lenne valami előfizetős rendszerük, de a content-ért ne kelljen már fél évente egy dlc árát kiperkállni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) FefeeX válasza xeon forever (#6) üzenetére


FefeeX
veterán

Fizikálisan sehol, max kulcsot. Maga a Forsaken is csak online jelent meg. Kulcsot sem láttam még értékesítésre, más meg tudja venni neked ajándékba a saját accountján.

saelin: ez maga az előfizetős rendszer. Season pass egy évre, és ők szállítanak folyamatosan új contentet. Aminek egy részéért ráadásul nem is kell fizetned, játszhatod tovább anélkül.
Inkább az a baj, hogy maga egyik content sem ér sokat. Beraktak 4db forge-ot, valamint időzárakkal széthúzták, hogy ne érj el egyből mindent. Raktak még bele kegyetlen hosszú "küldetéseket", amik eddig is voltak, kockás papír kellett, ceruza meg 10 perc. Ölj...vexet...50et...menj_ide...ölj...ezt...
A crimson days 1:1-ben tavalyi loottal ment, tehát igazából SEMMIT nem fejleszettek. A dawning jó volt, de nem eléggé. A content iszonyat kevés és megint erős izzadtságszaga van.
Ez is most, jön a gambit 2.0 amiben ugyanaz lesz mint az elsőben, csak világítós ruhában, meg mindenkinek meglesz a rászabott szerepe, amit eddig csak a jobb teamek hoztak alapból. Ultra kontent.

Végre megkapja a shotgun a kis nerfjét, ami kb fél évet késett (mert ugye van, aki 100 méterről mesterlövészkedik le egy lövéssel), valamint az előző DLC első küldetésének hibáját megoldják, ami miatt nem dobta be másik karidnak, csak amivel odáig jutottál... Újraformálják a mikrotranzakciós lehúzásokat, mert lóvéból sosem elég (eddig legalább rá lehetett fogni az Activision-re, de most kiderült, hogy ezek még pénzéhesebbek)

Szóval csupa időben megtett, játékosokra szabott tartalom, időben, szépen. Ja nem...

Maga a játék amúgy rossznak abszolút nem rossz, de megint mélyponton van a játékosszám, és maga a játék is.

[ Szerkesztve ]

(#9) xeon forever válasza FefeeX (#8) üzenetére


xeon forever
addikt

Destiny 2+Forsaken dobozosan vettem. Igaz csak egyben lehetett venni.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10) oriic válasza FefeeX (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Maga a játék amúgy rossznak abszolút nem rossz, de megint mélyponton van a játékosszám, és maga a játék is."

Azért a napi átlag 1 millió játékos még így is megvan (Nyilván lehetne ez jóval több is, hiszen 14 millióan próbálták ki a cuccot):

Live-Die-Respawn

(#11) FefeeX válasza oriic (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is felnézek kb naponta, mint ahogy a közvetlen környezetem is. (most farmoltuk ki a competitive pvp-ben a lunát sokan) (ezért valószínűleg testületileg beleszámítunk mindkét számba, a napi 20-30 perccel is)
Ennek ellenére a 100 fős klán napi látogatottsága 2-3, hétvégén max 6-7 fő. Ezen kívül még három másik klánra látok rá, hasonló adatokkal büszkélkednek. Gyakorlatilag ha nincs valakikkel közvetlen kapcsolatod, akkor nem tudsz max egyedül játszani, vagy külföldieket keresgélni, mert mindenki mást játszik, aki korábban D2-zött. Ilyen egyébként volt már korábban is, a Merkúr DLC közelében, akkor is vészes kihalásközeli sztori volt.
Ettől független nyilván a nem endgame játékmód bárki számára nyitott, annyian mindig lesznek, hogy egy kezdőt agyonverjenek gambitben vagy cruciban (a quickplay pl játszhatatlan, tele van lagpedálosokkal meg not forgottenes gankelőkkel)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.