Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) hallador válasza vicze (#78) üzenetére


hallador
addikt

Tényleg:
[link]

A Google Kubernetes alapú saját maga szerint "Borg" fantázia nevű speciális operációs rendszert használ konkrétan, amely legkevésbé hasonlít a Linux-hoz.

Igen ám, csak az éppen Wheezy-ből alakították ki:

[link]

"Gondolom neked is van 2000 "Linux" programozód akik a(z) "KVM-e"t programozzák reggeltől estig".

Ennek mi köze van ahhoz, hogy egy rendszer alaphelyzetben kiforratlan, és csak akkor képes normálisan működni ha azt gyantává programozod, mert a Debian anélkül is kiforrott a supportot hogyan keverted most ide?

Digital Ocean legjobb tudomásom szerint a KVM-et Ubuntun használja és az alapértelmezett OS-ük is Ubuntu igen rég óta

Vagy legalábbis amiről lehet hallani, hogy 16.04-et valóban használtak, csak az 3 éve volt.

(Hm a KVM-et ki is supportálja(fejelszti) leginkább, ja ilyen garázscégek, mint a Red Hat/IBM.)

Hát te tudod, ha szerinted garázscégek, az a Te bajod, valamint az IBM és a Red Hat egy cég ma már a legjobb tudomásom szerint.
A KVM-et az én legjobb tudomásom szerint pedig a Open Virtualization Alliance fejleszti, amit a Red Hat és az IBM alapított, csak éppen a projekt a Linux Foundation felügyelete alatt van, melynek röpke ~ 200 fejlesztőpartnere van. Szóval lehet is ilyen nagy mondatokat mondani, de azért utána kellene nézni néha a dolgoknak.

Tehát ha belinkelem hogy DO-n mekkora Debian árnya az is nyilván "leírtak valamit, aminek nem olvastak utána", mert te jobban tudod. :)

Nem tudom jobban, nem kell támadni, ez nem a magyar parlament meg a magyar közélet, csak beszélgetünk szerintem, ezek szerint Te máshol érzed magad.... Aztán részemről ennyi..

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.