Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ahhoz képest, hogy anno elég sokan istenítették a játékot, most nagy a csend. :D

Sic Parvis Magna

(#2) Plazmacucci válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem tudtam, hogy Mikkelsen is van benne. Így már jobban érdekel mint a grumpy fejű Reedus.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Tavaly karácsonyra, egyben névnapomra megleptem magam vele Steamen. Még aznap délután nekiültem játszani, igazából azt se tudtam, mi merre hány méter.
127 óra lett a vége, 63/63 acsival.
Én imádtam, örülök, hogy sok példány kelt el belőle, szerintem megérdemelten.

it's a danger pretty here in Night City

(#4) M.Úr


M.Úr
tag

Hogy ellenvélemény is legyen: engem ledöbbentett hogy mekkora egy értelmezhetetlen fos.
3 órát tettem bele, ebből kb két és fél cutscene volt. A maradék félben meg ilyen nyávogó hipster nyáladzós "zenét" nyomattak, amit nem lehetett sem lehalkítani, sem kikapcsolni.
Filmnek szar, játéknak meg... öööö... nem tudom, mert 3 óra alatt kb 5-5 percre kaptam meg az irányítást.

(#5) 30z.Samu válasza M.Úr (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem játszottam vele, de aki végigjátszotta és meg is értette miről szól, az azt mondta, hogy idő kell, hogy összeálljon mi miért. Hogy mennyi, azt nem tudom.

Sic Parvis Magna

(#6) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Magát a játékot konkrétan a sétaszimulátor játékmenet én nem éreztem szükségesnek megvenni, végig néztem a theVR-os streamet és készen is vagyunk :)

(#7) 30z.Samu válasza DiamondBack (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őket végül megbüntették akkor? Mert azt hiszem az embargot nem igen vették figyelembe.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8) nemlehet válasza M.Úr (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

Kojima játékokra ez jellemző. De amúgy is trend japánban, nem egy játékban 6-8 óra cutscene van ha összeadod. Én szeretem ezt, de megértem ha másoknak nem jön be.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) M.Úr válasza nemlehet (#8) üzenetére


M.Úr
tag

Meg is fogadtam hogy Kojima "játékot" soha többet. Nyilván sokaknak bejön, elfogadom. De én ha filmet akarok nézni, akkor inkább jó filmet nézek. Ha játszani akarok, akkor még játszok.

(#10) DiamondBack válasza nemlehet (#8) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ennél a játéknál maga a gameplay csak töltelék a sztori a lényeg, tulajdonképpen azért szaladgálsz a dobozokkal hogy megkapd a következő sztori részletet.

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Iszonyat jó game. Kicsit gondolkodni kell rajta, akinek ez nem megy, mert nincs meg hozzá az agyi kapacitása az egy óriási kalandtól vonja meg magát..

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) oriic válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól hogy Mikkelsen benne van, még a Reedus fejét kell nézned a végigjátszás során. :D

Live-Die-Respawn

(#13) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy hasonló hsz miatt robbant a bomba a PS4 topikban anno. :D

Sic Parvis Magna

(#14) DiamondBack válasza GodGamer5 (#11) üzenetére


DiamondBack
senior tag

A játékmenet vagy a történet rész a gondolkodtatós?

(#15) yericho800


yericho800
aktív tag

Van hozzá fordítás! Mi a ferde fa**t nem lehetne rajta érteni?
Kojima gamek mind ilyen mélyek sztoriba. Kicsit is benne vagy a játék világba, akkor fudod és úgy ülsz le elé! Kicsit elvont, kicsit lassú de valahol egyedi is! És van hangulata. ;) sok tucat buzi játék amiben van egy, két egy soros, meg pár cutscene azok se jók. Ebben van munka azért.

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#16) Kylesa válasza M.Úr (#4) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Azt nem értem, mi volt értelmezhetetlen a játékban, mert a sztorit és minden mást is (már szinte idegesítő módon) szó szerint a szánkba rágta a játék.
A zenéket viszont én sem szerettem, kivéve a credits alattit, az rohadt jó volt.

it's a danger pretty here in Night City

(#17) M.Úr válasza Kylesa (#16) üzenetére


M.Úr
tag

Mi nem volt értelmezhetetlen? Leírtam. Az, hogy 3 órából 20 perc volt maga a gameplay. Még hogy direkt kikapcsolhatatlan a zene.

(#18) M.Úr válasza yericho800 (#15) üzenetére


M.Úr
tag

A hsz-em magyarul írtam, mégse sikerült megérteni egyeseknek...

(#19) M.Úr válasza GodGamer5 (#11) üzenetére


M.Úr
tag

Nyilván az agyi kapacitáson múlik, hogy valaki játék helyett cutscenet akar nézni órákon át...

(#20) nubreed


nubreed
veterán

Ez egy iszonyú jó és különleges játék a szó legjobb értelmében. Szerintem Kojima és csapata hatalmasat alkotott DS -el. Pedig sokáig úgy voltam vele, hogy bottal se piszkálnám meg, mert eleinte felültem a negatív hullámoknak, hogy "ez csak séta szimulátor" meg a többi f*szság. (már megint bebizonyosodott az, hogy az ember saját magának alakítsa ki a véleményét, ez az egyetlen út.) Aztán néztem róla néhány gameplay videot és azt éreztem, hogy egyre jobban kezd behúzni az egésznak a hangulata és világa, és aztán meg is vettem. És milyen jól tettem. Imádtam mindegy egyes pillanatát, a cutsceneket is, és mindent. A sztori rohadt jó, semmi rosszat nem tudok mondani.

Meg fogom venni a director's cutot, mert ez a játék megérdemli.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.