Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

"ezért is furcsa, hogy nem jön folytatás"

Nem kell aggódni, majd jön a remastered :DDD

(#2) ldave


ldave
félisten

Ezek a számok így önmagukban sokat azért nem mondanak, lehet a Days Gone-től a zombis téma miatt nagyobb eladást vártak, míg a Tsushima esetében lehet kisebb volt az elvárást, amin végül túltett a játék.

A Slime draws near! Command?

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdekes, hogy ilyen suttyó kinézetű főszereplővel ilyen sikeres a játék :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) heihachi válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


heihachi
addikt

Zombiapokalipszis van, jo ha tulel, nem hogy a kinezetevel foglalkozzon :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5) AxBattler válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Lelke mélyén minden férfi hímnemű ilyen szeretne lenni: szőrösen, farmerben, fegyverekkel, motorháton megmenteni a szőke csajt a zombiapokalipszis közepén. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) prolad


prolad
őstag

Azt nem tudom, hogy szükség van-e folytatásra (ha nagyon akarnák lehetne, de nem tudom van-e annyi a világban), de maga a játék jó volt. Belerakták az elmúlt 10 év összes open world kliséit mintha dirket olyan karaktereket formáltak volna, akik egy kicsit sem szererhetőek, de valahogy mégis működött.
Nem kiemelkedő vagy az év játéka, de jó egy ilyen játékot kézbevenni, ahol látszik, nem AAA volt a cél, de az igyekezet ott van. Mindenki 10/10-es játékot akar csinálni, vagy 0 erőfeszítéssel kicsit kipofozni a korábbit, pedig az ilyen korrekt 7/10,-es játékokra is lenne bőven igény.

(#7) Felesbandi válasza ldave (#2) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Lehet, hogy en vagyok a kivetel, de a zombis tema szamomra mar annyira dog unalmas, hogy pont hogy kiemelkedonek kell lennie egy zombis jateknak/filmnek, hogy kicsit is erdekeljen. Szamomra leragott csont a tema.

Ellenben a Tsushima vilaga frissebbnek szamit, de megsem retegigenynek, igy attol varnek nagyobb szamokat.

Persze lehet, hogy csak en vagyok ezzel forditva.

(#8) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Az egy dolog hogy sokat eladtak azóta, de közben egy csomót késett és baromi bugosan jött ki. Gyakorlatilag dobott egy Cyberpunkot kicsiben.

(#9) Sefneni válasza KKaresz45 (#8) üzenetére


Sefneni
őstag

Én csak tavaly álltam neki a játéknak, mikor megjött a PS5, de én nagyon pozitívan csalódtam benne. :)

Szerk.: bocsi, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#10) bullseye


bullseye
addikt

Na de nem elővételben vették meg látatlanban több millióan, mint egy szintén ott dolgozó kifejtette régebben, és ez az ősbűn akadályozza a folytatást.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11) melega válasza bullseye (#10) üzenetére


melega
őstag

Állítólag petíciót indítottak hogy legyen folytatás.

Míg elkészül normálisan legalább 4 év, az az 2026-2027 előtt nem hiszem hogy lesz.

(#12) oriic válasza melega (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy az ilyen petíciók nem sokat érnek a valóságban. Nem is hallottam még olyanról, hogy gaming témámba lett volna ennek foganatja.

Live-Die-Respawn

(#13) prolad válasza KKaresz45 (#8) üzenetére


prolad
őstag

Bugosan jött ki, de viszonlag hamar rendbetették. PS4 Pron még 2020 nyarán játszottam, akkor nem volt bugosabb, mint a többi Sony exkluzív. PC-n még nem próbáltam.
Mondjuk akkor már többedszerre láttam 5 ezer körülire akciózva, az biztos segített a számokban.

(#14) bullseye válasza prolad (#13) üzenetére


bullseye
addikt

PC-n baromira rendben van. Nekem már induláskor is csak egészen apró, és inkább vicces bugokkal találkoztam, bár az update-ek alapján voltak kevésbé szerencsések. De alapvetően nagyon jó port lett.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15) KKaresz45 válasza prolad (#13) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igen, rendbe tették csak hát üzleti szempontból az már eső után a köpönyeg. Én is 5 ezerért húztam be akcióban, nem 24-ért megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#16) k-adi válasza Felesbandi (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem a ww2 unalmas még és látod mai napig mennyi olyan témájú jön, pl. cod vanguard is

(#17) Wlac


Wlac
Ármester

Igen, itt egyébként az a kérdés, hogy az első x hónapban hányan vették meg. Én ekéztem a játékot a technikai dolgok miatt (alap PS4-en), de nem sikerült rosszul és szívesen látnám a folytatását. Viszont én is 6 ezer körül vettem meg, ami nem hiszem, hogy túl sokat lendített a mérlegen. Az más kérdés, hogy szerintem ez a játék pont annyit is ért.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#18) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Én nagyon bírtam ezt a játékot, lassú felfutású, mély és hosszú alapvetően fenőtteknek szóló sztorival, a script az kb aa sorozat szintű.
9 millió példány szerinem fegyvertény, amit inkább én látok az az, hogy nem illik igazán a Sony portfóliójába.

(#19) KKaresz45 válasza Wlac (#17) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem is csak az a kérdés hogy ki veszi meg meg mennyiért, hanem az is hogy mennyibe került.

Ha csúszik a projekt akkor egyrészt többe kerül mert tovább kell finanszírozni a fejlesztést, másrészt meg később jutnak a pénzükhöz a cégek. A DG 2018-ra volt tervezve, de csak 2019 Áprilisban jelent meg ami ugye elég szerencsétlen mert kicsúszott a 2018-as pénzügyi évből. Így 2018-ban már keresni akartak vele, ezzel szemben még többet kellett rákölteni és csak 2019-ben termelt bevételt. Így maximum úgy lehetett volna sikertörténet a Sony szemszögéből ha túlteljesíti az elvárásokat, ami meg nem történt meg.

(#20) BoneDragon válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mi bajod a főszereplővel? Kb az az egyetlen pozitív dolog számomra a játékban. 2 órát ha játszottam vele, annyira béna az egész...
Amúgy a főszereplő Sam Witwer, rengeteg filmben és játékban szerepelt már, a Star Wars: The Force Unleashed a legismertebb ezek közül.

[ Szerkesztve ]

(#21) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Számomra ott van a top PS4 játékok között :R Az az érzés, amikor menekülsz egy hatalmas horda elől leírhatatlan :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) Chapel válasza KKaresz45 (#8) üzenetére


Chapel
addikt

Pc-n toltam ki, gyönyörű volt - az egyik legszebb az évben és akkor még 1080 volt és szépen vitte maxon - imádtam, lekötött és mire unalmas lett volna pont váltott.

Nekem hatalmas pozitív csalódás, buggal meg egyáltalán nem találkoztam, csak tátottam a számat hogy mozgat ennyi zombit a motor ilyen részletesség mellett.

Én spec várnék egy folytatást, a motoros világ/openworld/zombi téma és kivitelezés - ismétlem pc-n maxon bug mentesen - kifejezetten kellemes volt, soha rosszabbat.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) Sipi458


Sipi458
tag

Én imádtam ezt a játékot, számomra a kedvencek között van, ha megjelenne a második rész, tuti támogatnám a fejlesztőket egy előrendeléssel. Sokkal inkább ennek a folytatására lenne szükség, mint egy másik játékból remasterre.

[ Szerkesztve ]

(#24) KKaresz45 válasza Chapel (#22) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igen, ez a másik oldala a dolognak és végülis ezt is megértem, hogy bosszantó amikor ennél sokkal rosszabb játékok meg simán kapnak folytatást. Inkább DG2 jöhetne mint a következő átskinezett Assassin's Creed vagy Far Cry. Csak sajnos azokat meg gondolkodás nélkül megveszik az emberek mert bejáratott franchise. :(

(#25) Jebu


Jebu
csendes tag

Imádtam ajátékot,és nagyon sajnálom hogy nem lesz folytatása. Én még PS4-en toltam ki, és szerencsére nem igazántalálkoztam bugokkal. Nyomi kis életem egyik legjobb játéka volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.