Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Elég vegyes fogadtatás. Nem egy last of us. Még jó hogy nincs PS4-em......

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) #10949376


#10949376
törölt tag

nagyon gyenge lehet ha jóindulatú tesztelők is lepontozták

(#3) tuki2200


tuki2200
senior tag

Mondjuk ez furcsa, hogy a demo után butították a grafikát meg játékmechanikai elemeket. Nem csodálom, hogy ezért minuszt adtak, miután a demo után agyon ajnározták az olvasóiknak. Biztos nem bírta a PS.

BTW egy open world játéknál ilyeneket minuszolni, hogy még mindig nem látnak meg minket a bokrokba meg sok az egyforma küldetés.. nemtudom. A klisés sztorit sem értem, kb. az összes videójátéknak az van. Én úgysem veszem meg, mert SP Only, de furcsa nézni, hogy egyik játéknál baj, ami a másiknál nem..

[ Szerkesztve ]

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hát ez elég szar lett az értékelések alapján. Azért remélem 1-2 patch után javulni fog, de ez így biztosan nem elsőnapos vétel.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) sp8787 válasza satz18 (#1) üzenetére


sp8787
addikt

Igen mert akinek meg van annak kotelezo ,hogy tetszen az osszes exc es megvegye.

:W

(#6) Jose73


Jose73
tag

Magyar IGN kihozta 8 pontra. :)

(#7) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én 1-2 cím kivételével még nem láttam olyat, hogy a szaksajtó vs. user score egyezett volna úgy rendesen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ez elég siralmas :(

Mondjuk furcsa is egyben...a GS eléggé dícsérte a storyt és magát a megvalósítást is és csak a bugok miatt kapott 8.6/10-et.

(#9) l.skywalker válasza Darth_Revan (#8) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Day1 review-k már régen nem érvényesek. 10 éve még oké, de manapság már egy multi játéknál 1 évvel a megjelenés után lehet elhelyezni, egy sztori játéknál is el kell telljen az a 2-3 hónap amíg látni lehet, hogy a fejlesztők javítják-e amit kell vagy telibe se le se sz.rják.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10) Imilenni


Imilenni
addikt

Kíváncsi lennék Day1 patch elött vagy után játszottak vele.. :U

Slantmagazine: CoD Advanced Warfare 4.5/5
Nincs több kérdésem :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#11) Carlos Padre válasza Imilenni (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A sztori és a játékmenet nyilván nem változott, de ha bugokra hivatkoznak ezt tényleg nem ártott volna közölni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) Imilenni válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


Imilenni
addikt

Igen a bugokra gondoltam!

Játékmenet meg történet, hát egy open world játéktól nem kell sokat várni szerintem.

Press "F" to pay respects.

(#13) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Néhány tesztbe beleolvasna, mintha néhány újságíró azrét is lehúzta volta, mert nagy kaliberű Sony projekt ellenére nincs tele világmegváltó újításokkal és csak más játékokban látott elemek vannab benne :U

(#14) Carlos Padre válasza Darth_Revan (#13) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, korábban írtam, hogy sokan nem a saját kategóriájában kezelik mint játék, hanem a többi Sony exkluzívhoz hasonlítják.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15) Plazmacucci válasza Imilenni (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Itt a fejlesztőknek meg a kiadónak nem volt elég pénze lefizetni az újságokat/tesztelőket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Imilenni válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát ha a Sekiro 2 pontot érdemelt náluk, ez pedig alig kevesebbet akkor nálam az év legjobbjai közé fog esni!
Majd holnap kiderül ;]

Press "F" to pay respects.

(#17) Carlos Padre válasza Imilenni (#16) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanez a tesztelő: RDR2 3.5/5, Pókember 3,5/5.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18) Imilenni válasza Carlos Padre (#17) üzenetére


Imilenni
addikt

Lassan már ott járok hogy azt veszem csak meg, amit lehúznak..

Press "F" to pay respects.

(#19) Cassi válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Cassi
senior tag

Days Gone review: A competent but frustratingly dull post-apocalyptic adventure
https://www.telegraph.co.uk/gaming/features/days-gone-review/

Ritkán hazudják egy játékról, hogy marha unalmas, amikor valójában nem az.

(#20) Deck válasza Imilenni (#18) üzenetére


Deck
titán

Ennyi :D

PS5

(#21) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A "legrosszabb" PS exkluzív a Ubisoft openworld-ök szintjén van :) Not Bad

Life, Uh, Finds A Way

(#22) Carlos Padre válasza Imilenni (#18) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát igen, itt is megy a sírás, hogy nehéz, lassú a fejlődés, kicsi a tárhelyed az elején stb... Mire én, hehejjj ide vele a papához! Bár elgondolkodtam, hogy elhalasztom mikorra jön a survivor mód, de mégse.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#23) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#21) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak van egy jó története. Teljesen rendben van ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24) sp8787 válasza Cassi (#19) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy ,hogy nem az pedig mero egy adta dogunalom.
Lasd ugyanott az Odyssey review-t.

(#25) travix


travix
aktív tag

Nem értem az értékelést, ma néztem róla streamet, nekem nagyon is bejött, ps4em nincs, de ha kijön az 5 megveszem majd.

(#26) GodGamer5 válasza Imilenni (#12) üzenetére


GodGamer5
addikt

"Játékmenet meg történet, hát egy open world játéktól nem kell sokat várni szerintem."

God Of War, Witcher... Ezt gondold át mégegyszer.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#27) Imilenni válasza GodGamer5 (#26) üzenetére


Imilenni
addikt

GoW-ot történet orientált játékként játszottam, a Vicser meg kimaradt :)

Press "F" to pay respects.

(#28) sp8787 válasza GodGamer5 (#26) üzenetére


sp8787
addikt

A God of War az miota Open World?

Ja megvan God of Open World=GOW

[ Szerkesztve ]

(#29) SunMount3r válasza travix (#25) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Addigra jön ez majd X-re meg PC-re is... :D

(#30) Carlos Padre válasza sp8787 (#28) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha végeztél a sztorival, az. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31) Juhasz27 válasza SunMount3r (#29) üzenetére


Juhasz27
tag

Ez a Sony Exclusive játéka, soha nem fog megjelenni Xbox-on vagy Pc-n :)

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#32) Imilenni


Imilenni
addikt

Most láttam..

:C

Press "F" to pay respects.

(#33) nincsnév007


nincsnév007
őstag

felőlem lehet egy pontos is, ha nekem tetszik úgy is megveszem :D

(#34) Silεncε válasza Imilenni (#32) üzenetére


Silεncε
őstag

Jó, hát kihozzák PS2-re is, biztos ami biztos ;]

(#35) Imilenni válasza Silεncε (#34) üzenetére


Imilenni
addikt

Azon legalább elfut a géptől elvárható minőségben :C

Press "F" to pay respects.

(#36) Viper26 válasza Imilenni (#32) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez komoly?

iPhone 14 | FR955

(#37) Imilenni válasza Viper26 (#36) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#38) Viper26 válasza Imilenni (#37) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez csak bug gondolom.

iPhone 14 | FR955

(#39) Imilenni válasza Viper26 (#38) üzenetére


Imilenni
addikt

Lassan töltenek a textúrák.

Anno ha gyenge volt a géped, így nézett ki a PUBG. (Sőt xboxon is egy ideig!)

Press "F" to pay respects.

(#40) chris0000


chris0000
őstag

hi.
ez lesz a fő topikja a játéknak a 24-ből? ;] :U :D thx.üdv.

[ Szerkesztve ]

(#41) Jhonny06 válasza #10949376 (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Újabb zombis játék, mégis mit vártunk? :) Annyira lerágott csont ez a téma, hogy már fáj. Amúgy a friss gameplay videókon látszik, hogy minőségben semmi köze a végeredménynek ahhoz, amit anno beharangoztak.

(#42) Kvelstadt válasza Imilenni (#32) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez nevezem posztaookaliptikus világnak! Nézdmeg hogy lepusztult minden, mint valami gyengén texturázott játékban! :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#43) chris0000


chris0000
őstag

jobban örültem volna ha jobb értékeléseket kap és még egy kicsit fokozták volna a hypot,a holnapi megjelenés előtt... :U az ilyen jó meg olyan jó vhogy most kimaradt...nah de holnap kiderül,kinek mennyire jó... :))
a magyar felirat azért elég nagy plusz ahhoz,h beszipkázza az embert...de hihetetlen,h már ennek is örülni kell...de ez is egy más téma...

(#44) #78687232 válasza Imilenni (#39) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szinte minden meccs így kezdődik XO slimen pubg-ban, erős fejlesztői hanyagság.

(#45) XuChi


XuChi
addikt

Nah azt hiszem nem fogom átvenni az előrendelt példányomat, ez így kuka.... :W

(#46) ProEvoFan válasza Imilenni (#37) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez egy bug.
Nem védeni akarom a játékot, de egy bugos képen ennyit lovagolni...
Még nem játszottam a játékkal, de a streamek alapján Ubisoft open world szagú, ami tisztességes iparos munka.
Meg azért lehuzni egy játékot, mert nem üti meg a nagy sony ex címek "huuu bazdmeg, ez epikus" színvonalát....hááát, ennyi erővel minden más multiplatform játék is Days Gone színvonalon van...mindegy is, érdekes felfogás a tesztelők részéről.

(#47) XuChi


XuChi
addikt

Most néztem egy gameplay videót. Ahogy néztem, a mozorozás közben kb 30mp-enként csökken 1%-ot az üzemanyag szint. Ez kb olyan mintha lukas tankal közlekednél..... :D

(#48) Imilenni válasza ProEvoFan (#46) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem nincs bajom vele.
Ha nincs stabil 30 frame legalább ilyen hibák ne legyenek.

Press "F" to pay respects.

(#49) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Azért az nevetséges számomra, hogy a State of Decay 2 jobb vagy ugyanolyan értékeléseket kapott néhány oldalon, mint a Days Gone. Amit tegnap láttam streamben a Days Gone-ból, szerintem az alapján simán jobb a State of Decay-nél. A 7,5 ill. 8 pont szerintem reális.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#50) Carlos Padre válasza Hopkins95 (#49) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha nem Sony exluzív lenne meg is kapta volna, de így a GOW-hoz és nem a far cry-hoz vagy a State of Decay 2höz hasonlítják :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#51) hajbel


hajbel
addikt

Érdekes, hogy pont azokért a hibákért felezik a pontszámot, (bugok, technikai problémák, sok motorozás, repetitív, rossz story), amik a RDR2-nél is jelen voltak. Mondjuk itt nincsenek 2D-s, két papírlapból összeállított bokrok és lombok, nincs minden reggel és délután köd, hogy jobban látszon a fény. A RDR2 csalódás volt, megbántam, hogy előrendeltem. Ez maximum majd egy akcióban lesz beszerezve, nem követem el mégegyszer ugyanazt a hibát.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#52) mike1334 válasza Carlos Padre (#30) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor se az..csak eléred az összes "csövet".

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#53) chris0000


chris0000
őstag

megy az install...kiderül milyenek is azok a benyomások...1.0 rakott fel először...most meg az 1.04-et...ez egy 10 gigás frissítés...ez lenne a day one patch valszeg...

(#54) heihachi válasza hajbel (#51) üzenetére


heihachi
addikt

Itt is két dé növények lengedeznek a szélben, tegnap vagy 5 percig "csodáltam" egyet. Élőben nem egy kiemelkedő szépségű játék, sőt teljesen középszerű összességében. Néhol egészen áll leejtős (főleg nagytotálban nézni a tájat), máskor meg nagyon kiábrándító. Ha már rdr2, akkor ott percenként leesett az állam a látványtól, nem összemérhető ezzel.

A storyt még nem igazán tudom milyen, de a nyitánya az eléggé átgondolatlan, a szitu, amibe belekeveredünk is eléggé sántít (pl.: a fene tudja mióta zombikat öldösünk, de nem sikerült egy normális fegyvert összeszedni az elmúlt két évben, úgy kell elkunyerálni egy shotit, nem sikerült alapvető skillekre szert tenni két év alatt, de majd most, megcsinálunk két küldit és mindjárt jobb lesz).

A motorozás, ami elvileg egy fő építőelem lenne, egy olyan valami, ami megkülönbözteti a többi játéktól enyhén szólva is élvezhetetlen vacak, legszívesebben felgyújtottam volna már a motort, csak valamiért ragaszkodik hozzá főhősünk. Meg ha már motorozás, akkor legalább annyit adtak volna magukra a készítők, hogy ha áthajtok egy hullán, legalább zökkenjen már meg a motor, ne csak átguruljunk rajta, mintha ott se lenne.

A stroy mesélés módjával is van némi gondom, harmadik storylineba kezdtem bele, de erre a játék közben semmi nem figyelmeztetett, csak a menüből tudtam meg, hogy melyikkel hány százalékon állok.

Szóval egyelőre nekem kissé csalódás, de mivel ezer éve nem játszottam (szándékosan) zombis játékkal, ezért a hangulata egyelőre tetszik, mert valamiért az mégis van neki. Remélem sokáig kitart.

ui: minden fenti mondatomba automatikusan értse oda a kedves olvasó a "szerintem" szót, pls

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#55) XuChi válasza heihachi (#54) üzenetére


XuChi
addikt

Hát mostmár tuti hogy ezt használtam fogom megvenni, majd fél-egy év múlva. Egy középszerű játék lett, és már nem Te vagy az első aki ezt írja róla. Nagyon szomorú vagyok. Nagyon vártam ezt a címet. Nah sebaj, majd talán a PS5-tel eljön egy minőségbeli ugrás is a játékokban, és nem lesz többet papírnövény, gagyi fizika, gagyi texturák. Aztán persze ez is majd a fejlesztőkön múlik. Amúgy tippre a játékok árát is emelni fogják. Egy Day1 ár szerintem felkúszik 23-25k-ra a sima alap kiadások esetén. De remélem ez csak rossz előérzet...

[ Szerkesztve ]

(#56) Skynet258


Skynet258
veterán

Megvettem bár tegnap még azon voltam kihagyom egyelőre, de ma pont egy konzolbolt előtt mentem el, bementem megkérdezni mennyi aztán a lemezzel jöttem ki. Egyelőre csak települt, majd valamikor este talán megnézem.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#57) chris0000


chris0000
őstag

vegyes érzésekkel indultam el én is a KV-ba,h megvegyem 20e-ért előrendelésbe,csúcsáron...felraktam,elkezdtem és nem igazán nyűgözött le az első fél óra...aztán szerencsére egyre jobban kezdett tetszeni...szerintem egész hangulatos ahogy elkezdődik a történet és egyre jobban belemerül az ember...az atmoszférája bejött teljesen és kezd beszippantani...persze a szokásos kis gyűjtögetős,craftolós,zombis móka lesz...de egész jól felvan építve a világ,lesz mit felfedezni...a növényeket,trófeákat el lehet adni,gyűjtögetve ezzel a bizalmi pontokat az egyes táborokban,feloldva ezzel más egyéb lehetőségeket...fegyverek vásárlása vagy a motorhoz lévő alkatrészek,fegyver alkatrészek vétele,fejlesztgetése...van jónéhány menü a játékban amit lehet tanulmányozni...a grafika azért elég jó,bár tényleg vannak olyan részek/részletek ami azért nem az igazi,mint pl.:belső helyszínek falai,texturái,környezeti tárgyak megjelenítése...vagy egyes külső helyszínek elnagyolt,alacsony poligonszámú megjelenítése...de összeségében azért törekedtek arra a készítők,h jól nézzen ki mindenhol...azt se felejtsük el,h ebben benne lehet/van a direkt downgrade is,mert nem mindenhol bírná a gép...nekem megfelelő,pedig nem szeretek kompromisszumokat kötni mikor játszom mondjuk pc-n!a zseblámpát nem tudom,h sikerült így megvalósítani...konkrétan nincs rá modell a játékban,nincs semmi a kezedben vagy a válladon,sehol...ami vílágítana...csak úgy "jön" a fény...ha megfordul az ember akkor a háta mögött lévő területet világítja meg! :U a magyar felirat nagyon jó,h belekerült,mert ahogy kezd kibontakozni a történet,egész jól fenntartja az érdeklődést,izgalmat...ha egy induló árat nem is,egy sales alatti vásárlás best buy lehet!csak győzd kivárni... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.