Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Süsd meg! :U :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Gergő_ válasza szablya (#1) üzenetére


Gergő_
őstag

ezaz! sütőbe vele, ha már nincsen rá gari...

(#3) Gery15


Gery15
addikt

Nah csak meg halt szegény :( nekem 8500gt-m volt és arról váltottam 4850-re ;]

HyperX

(#4) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Típushiba!

A memóriák forrasztása engedi el magát. Az enyém is kómába esett, de újraélesztettem.
Sütőbe vele. Tökéletes gyógymód. (Feltéve, hogy ésszel csinálod.)

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#5) Davidof92 válasza lorenzen (#4) üzenetére


Davidof92
senior tag

Egyébként tényleg érdekes, mert csak akkor csinálja ha melegszik a kártya, vagy amikor terhelés van a vga memóriáján. Nem folyamatosan hibázik, szóval tényleg eléggé forrasztás gondja lehet. Tiéd mennyire esett kómába?

Mindenkinek: Nem fogom megsütni. Garancia már régen nincs rá meg amúgy sincs hozzá semmisem. Majd ha apu sikeresen tud valami nyári munkát intézni nekem ott ahol ő dolgozik, akkor elküldöm egy olyan embernek, aki valóban ért hozzá. Nekem nincs hozzá semmi megfelelő cuccom. Akinek van, annak nem gond a javítása, nem akarom elbarmolni feleslegesen. Majd megy vele Szörnyike is.

(#6) makraipeter1 válasza Davidof92 (#5) üzenetére


makraipeter1
tag

Nincs egy szaros sütőtök? :D

(#7) Thunderzolee

Egy ideje keresem ezt a sütős bejegyzést, nem tudja valaki a linkjét?

Van egy Socket A-s alaplapom, ami hol beindul, hol nem.
Használni nem lehet, kapna egy esélyt, de nem emlékszem rá, hány fokot írtak a cikkbe. :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) makraipeter1 válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


makraipeter1
tag

(#9) lorenzen válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Meghalt a VGA-d? Süsd meg!

Javasolok egy kis finomítást a technológián.
Ne tepsibe tedd, mert egyenletlenül melegszik a két oldala.
Ha van sütőrács, akkor arra függeszd fel. három szál drót, elég. (például a kábelkötöző fém szál, csak szedd le a műanyagot róla)
Rövidebb idő alatt tudod "újra forrasztani" az alkatrészeket. Nekem 6 perc elég volt. Ezzel csökkented az alkatrészek hőterhelését.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#10) Davidof92 válasza makraipeter1 (#6) üzenetére


Davidof92
senior tag

Sütő van éppenséggel nem is egy. Csak nem akarok tovább kísérletezni a kártyával ilyen barmolós módszerrel. A hőmérsékletet amúgy sem lehet szabályozni a sütőn, vagtába meg nem melegítem.

(#11) Gergő_ válasza Davidof92 (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

van jó oldala is. Nem vonod be a sütő falát valami szennyező fémmel. :D
kipárologhatnak belőle elég érdekes anyagok.
(nem az ónra gondolok mielőtt valaki belém köt :) , a gyártás során használt káros anyagokra gondolok pl kadmium, de lehet bármi....)

(#12) hegeanabol válasza Gergő_ (#11) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Elmondaná nekem valaki ,hogy mi értelme van meg sütni ?????

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#13) hegeanabol válasza Gergő_ (#11) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Mindenhol olvasom ,hogy süsse meg . Aha aztán utána meg küldik hozzám .hogy már kép sincsen a kártyán aztán én szopjak vele :W :W :W .

Jó tanácsok :C:C:C

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.