Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Menj el normális cuccban, pár pofa Heineken, legalább a barátod sem bántottad meg és lehet jól is érzed majd magad! :) C'mon! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsi lettem a végkifejletre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) zH.


zH.
senior tag

17 évesen még sosem voltál discoba?! Mitől félsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

just be

(#4) Davidof92 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem iszok alkoholt, a sört meg főleg utálom, szvsz bitang pusztulatosan fostos az íze. Barátom sem iszik. Ott van az hogy lehet, vagy, ami valószínűbb, hogy csak üldögélek, amit itthon is tudok csinálni, csak itt nincs zaj.

zH.: Nem nem voltam, egyszer sem(eredeti tervben úgy van, hogy sose megyek). A tömegtől félek leginkább. Vagy, hogy valaki beszól, mert azzal elcseszi az egész estémet.

Mondjuk most jobban foglalkoztat, hogy mért nincs egér a far cry-ba. Fel van patchelve 1.4-re, menüben ott a kis mutató, működik, játékba meg nem lehet fordulni semerre, na mind1.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tomaaasz válasza Davidof92 (#4) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

szvsz bitang pusztulatosan fostos az íze

:Y :Y :Y :Y :Y

Oda mentem, ahol vagyok!

(#6) Vakegérke válasza Davidof92 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs egér? Próbáld meg kedvesebben. Egééérke... Akkor talán megjelenik rokonkám, hogy örömet okozzon neked.
Csak butáskodtam. ;)

Egyébként érdekes probléma, nálam gond egy szál se.
Talán keress rá a gúgliban az egérkéd meghajtójára, és a legújabbat tudasd a rendszereddel. A gyártó oldalát nézted már?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Black-core


Black-core
aktív tag

Menny el nyugodtan,Hívj magaddal még egy két ismerőst és szinte bizti hogy jól fogjátok magatokat érezni.Ha meg nem akkor is mit veszíthetsz?Hazamentek maximum.De sztem ha elmész nem fog ilyenre sor kerülni.

(#8) habo2 válasza Davidof92 (#4) üzenetére


habo2
csendes tag

mielőtt felrakod az 1.4 -es patch-et, indítsd el a játékot, tölts be egy mentést, vagy indíts egy új game-et, és mozgasd meg az egeret... így jó lesz, de előtte szedd le az 1.4-est..
ha így sem, akkor sajnos játék reinstall, és utána 1.4 előtt játék indít, egér megmozgat, és jöhet az 1.4-es patch ;) :K

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#9) aero. válasza Tomaaasz (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

:DDD

(#10) Daweee válasza Davidof92 (#4) üzenetére


Daweee
őstag

Szalagavatón mi is discoba mentünk, illetve oda volt leszervezve ilyen 4 osztályos buli, alapvetően engem is a hideg ráz tőle (inkább valami jó kis koncert :K ) de végül egész jól sikerült, igaz bent konkrétan én kb 20 percet lehettem, és a többiek (közvetlen környezet) se sokkal többet. Befoglaltunk egy pingpongasztalt a hely mellett, aztán ott iszogattunk, elvoltunk, stb. szal egy ilyen alkalmon nincs kőbe vésve hogy neked bent kell lenned a zajban. Persze nem árt ha ezzel a gondolkodással nem vagy egyedül :D
Ha meg ismerkedni akarsz akkor csak guríts le 1-2 valamit, jó hatással lesz a bátorságodra/beszélőkédre :D

Am sörre én is finnyás vagyok, sok olyan van amit alig bírok meginni, viszont vannak igen jók is :K

[ Szerkesztve ]

(#11) Davidof92 válasza Black-core (#7) üzenetére


Davidof92
senior tag

Tömegben meglehetősen szótlan vagyok. Vagyis hát nagyon. "De sztem ha elmész nem fog ilyenre sor kerülni." Szerintem meg igen, unatkoznék.

Dawee: Koncertre nem járok, felénk olyan nincs. :DDD
"Ha meg ismerkedni akarsz akkor csak guríts le 1-2 valamit, jó hatással lesz a bátorságodra/beszélőkédre" < mint írtam, nem iszok alkoholt, sosem.

"Am sörre én is finnyás vagyok, sok olyan van amit alig bírok meginni, viszont vannak igen jók is :K" < én kivétel nélkül az összeset útálom :) .

[ Szerkesztve ]

(#12) _Voyage_ válasza Davidof92 (#4) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ez itt a baj.
Jobban izgat az, hogy otthon, a saját világodban, nem működik egy játék, mint az, hogy közösségbe legyél, és jól érezd magad. :)

Tipikus kocka-betegség, ez ellen egyetlen gyógyszer van, egy anti-kocka barátnő. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) Davidof92 válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


Davidof92
senior tag

Annyira nem izgat, csak adtam neki egy esélyt, de most már jó. Este 9kor meg amúgy sincsenek társaságok, mindenki aludni készül :D. Erre a szalagavatós izére meg úgyse megyek szerintem.

Az általad javasolt gyógyszer akár mennyire is jó, számomra eléggé elérhetetlen.

Remélem holnap megjön a szörnyecskén :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Daweee válasza Davidof92 (#11) üzenetére


Daweee
őstag

Az eddigi írásaid, hsz-eid alapján azt szűrtem le hogy mi ketten meglehetősen hasonlítunk egymásra, legalábbis lelkivilágunkban :D A különbség hogy én próbálok tenni ellene. A lehetőségekhez mérten próbálok eljárni erre arra, koncert, stb, a lényeg hogy van egy baráti társaságom akikkel ezt meg lehet csinálni. De függetlenítsünk el a koncerttől, beszélhetünk mondjuk házibuliról is. Házak csak vannak felétek :DDD Szóval a lényeg, hogy meg kell tanulni kimozdulni, és a magunkfajtáknak igenis jót tesz a folyékony hangulatrásegítő :D De Isten ments hogy én vigyelek a rosszba ;] ;)

(#15) mexicanraven válasza Davidof92 (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ha soha nem iszol "olyat" honnan tudod? ;]

when the sun shines, we'll shine together

(#16) Daweee válasza mexicanraven (#15) üzenetére


Daweee
őstag

Meg kell ismerni az ellenséget ;]

(#17) Davidof92 válasza Daweee (#14) üzenetére


Davidof92
senior tag

Házak éppen akadnak, meg bulik is, csak itt arról szól, hogy mindenki sz@rrá issza magát aztán senki nem emlékszik, hogy mi történt vele, csak arra hogy a másik mit csinált. Ez engem nem érdekel. Kimenni azért nem szeretek, mert baszogatnak. Inni meg azért nem, mert az ízük sz@r. Próbálnák én tenni ez ellen, csak valahogy nem találom az utat, amerre el kéne mozdulni. Jó volna egy barátnő, csak...

mexicanraven: Kóstoltam, és onnan tudom.

[ Szerkesztve ]

(#18) Daweee válasza Davidof92 (#17) üzenetére


Daweee
őstag

Alternatíva (fél)józanul röhögni a részegeken. Az sem utolsó ;] Már kezdem rosszul érezni magam hogy tippeket adok alkoholizáláshoz, de inni nem az íze miatt kell. ha meg nagyon zavar, keverd be, vodkanarancs pl.
Barátaid hasonlóan szögletes beállítottságúak?
Jah bnő itt is jól jönne már ;]

(#19) Black-core válasza Daweee (#18) üzenetére


Black-core
aktív tag

Ne érezd magad rosszul.igazából még jót is teszel vele ugyanis kismértékben.... ;] És te nem aszt mondtad hogy vedeljen,Viszont ha még nem ivott akkor ne pont vodka narancsal kezdje.
Ott a kicsit szolidabb Martini+lime kombo ami mintha üdítő lenne úgy lehet inni,és 7deci után már meg is érzi az ember kellemesen.szvsz

Davidof92Ha a barátaiddal mész akkor miért unatkoznál?Máshol is elvagytok feltételezem ezért vagytok barátok.A helyszín az nem mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#20) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Szia!

Szerintem: látszólag pakolgass kicsit, aztán gyorsan lépj le onnét !! Irány a diszkó, haverokkal kizárt, hogy rossz legyen! Pláne ha tényleg jóban vagytok.
Meg igyál kicsit, mindenképp! Nem kell lerészegedni. Nekem is voltak olyan osztálytársaim, akik hú de jó fiúk voltak, meg tanultak, meg nem buliztak, meg nem ........ aztán összeakadtam velük házibulin, és csak néztem, hogy teljesen jó fejek meg minden.
Szóval ne majrézz, hanem húzzál le a diszkóba a haverjaidhoz !! :) Jó lesz az, hidd el, csak ne görcsölj! És ne akarj te havernál aludni, hanem maradjatok végig! (Vagy ha mégis, akkor az csaj legyen!)

Szóval én kb 16 éves koromtól egy pár éven át buliból buliba mentem, több stílusban, de a szalagavató az emlék lesz örökké, nem szabad kihagyni! (Szerencsémre nekem kettő is volt. :) )

A csajozást meg szerintem ne úgy kezeld, mint valami kihívást, valami szintet, pályát, amit teljesíteni kell, hanem csak simán légy őszinte (jórészt), és élvezd a történéseket :)
Ha rettegsz és hazugságra akarsz építeni, annak nagyon nem lesz jó vége..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21) Davidof92 válasza szaszlaci (#20) üzenetére


Davidof92
senior tag

Már nem azért, de attól h nem jár buliba meg tanul, mért ne lenne jó fej?
Ezt a görcsölés dolgot nem értem. Min ne görcsöljek, vagy mi? Hajnali 4ig tart kb, a csajnál alvás meg tuti nem lenne.

"de a szalagavató az emlék lesz örökké" < Miért olyan fontos esemény?
"mint valami kihívást," < Márpedig eléggé teljesíthetetlen kihívás részemről. :(

(#22) zH. válasza Davidof92 (#21) üzenetére


zH.
senior tag

Most komolyan ,tolj már egy képet magadról ember. :DDD És mé' ne lenne csajnál alvás?!
Rohadtul nem értelek.

"Ezt a görcsölés dolgot nem értem. Min ne görcsöljek, vagy mi?"
Túlparázod.. :D Menj el vhova haverokkal és sz@rd le.

[ Szerkesztve ]

just be

(#23) szaszlaci válasza Davidof92 (#21) üzenetére


szaszlaci
addikt

Félreérthetően írtam. Nem voltam nagy haverságban velük, de kiderült, hogy teljesen jól el tudunk dumálni, mert egy közös buli összehozza az embereket, főleg ha némi alkoholfogyasztás is végbemegy :)

Úgy vettem ki itt a beszélgetésből, hogy te nagyon félsz attól, hogy majd visszautasít a lány. Erre mondtam, hogy ezen ne görcsölj! Amúgy mit hiszel, nem vagy elég okos, szép, erős, ügyes? Ez mindenkinél így van, ne aggódj.
Nem kötelező nála aludni, elég ha egy jót buliztok! Ezen van a hangsúly. Esetleg ismerkedsz, az jó dolog! :)

Igen, azt hiszem, hogy a szalagavató utáni buli egy meghatározó esemény sok embernél. Mindegy, mi történik, de az később fontos emlék lesz. Ha a haverjaiddal vagy, azért. Ha végighánytad az éjszakát, azért. Ha megismertél egy lányt, azért. De tuti, hogy pozitívan fogsz ezekre emlékezni később.

Szerk.: tényleg jöhetne egy kép! :K

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25) Davidof92 válasza szaszlaci (#23) üzenetére


Davidof92
senior tag

Ment fel egy kép külön postba.

Az, hogy nagyon félek, elég gyenge kifejezés.
"múgy mit hiszel, nem vagy elég okos, szép, erős, ügyes?" < Én eléggé rusnyának tartom magam, szóval a szépség erősen hiányzik. Okos se vagyok annyira, viszont ügyesen javítok.

(#26) szaszlaci válasza Davidof92 (#25) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nincs azzal a képpel baj, de ha javasolhatok valamit:
Azt a szört csapd le az arcodról gyorsan, főleg a bajszot és mosolyogj !! Ennyi, lesz csajod :K
(Utána lőj egy új képet!)

Második körben szerintem kicsit növeszd meg a hajad, jól állna!

Hülye meg tuti nem vagy, az a hozzászólásaidból látszik, csak önértékelési zavarban szenvedsz. Mindenkinél van, egyedül a csajozás gyógyít belőle ki! :)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#27) hegeanabol válasza Davidof92 (#25) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Jah jah :DDD

azt a rabló bajszot csapd le ......... :DDD

És jönnek a play boy csajok ;] ;]

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.