Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) DarthSun válasza nyunyu (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Fut, úgy emlékszem még XP alatt is. Erre a gépre azonban csak Win3.11- et tettem direkt. Így is meglett a 4-4 ellen felállás, annak ellenére hogy a Rage kimaradt a számolásból.

(#2) Rive : igen, részben igaz és jogos, emiatt 2.5x40- re állítottam mindkét lapban a procit, vagyis 40 MHz órát, a szorzót a proci intézte, belső szorzója 2.5x- es. VLB- ben az ISA fixálható, LocalBus a lapon, kártyákon, BIOS- ban szinkronizálható - sync vagy transparent mód, sync módban ment - 40MHz. A PCI lapban PCI-ISA emelkedik az FSB- vel (tuning esetén nem fix 33MHz a PCI sem), de 40/10- et bír minden. Később, némelyik SS7 lapban már lehetett aszinkront belőni, tehát tuning esetén fixálni az AGP-PCI órajelet, pld a PCChips M577- ben, Epox és Asus viszont nem tudja, tuning esetén emelkedik szintén, a manualokban táblázat is van hogy bizonyos órajelek esetén hogy alakulnak a buszsebességek.

Lényeg hogy esélyegyenlőség van a tesztben, mindegyik lapon az FSB 40- en ment.

AMD 5x86 mindegyik lapban megfutná a 160- at sztem, SIS- es lapban próbáltam, ott simán, de végül 3x50- re állítottam, úgy gyorsabb összességében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.