Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

:Y Igazán elismerést érdemlő munka, sőt ezzel még nem is fejeztem ki tiszteletem.
Fantasztikus lett!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#2) ldave válasza Neil Watts (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ja, nem semmi meló. Amúgy aki ilyesmit szeretne nézni, annak itt egy YT csatorna, ahol játékbeli fegyvereket készítenek.

A Slime draws near! Command?

(#3) hunbi


hunbi
tag

No ehhez hasonló trailerek jöhetnek még!
Tiszteletem a craftsman-nek! Valamint a stábnak is.

(#4) Spancho


Spancho
őstag

Nagyon jó ,hogy vannak még ilyen 'mesterembek'
Szépen megcsinálta a páncélt.
Szegény ember meg alig tud benne menni ,kemény lehetett régen ilyenekben harcolni.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Kaiku válasza Spancho (#4) üzenetére


Kaiku
senior tag

Szép meg ügyes, de ne feledd ez színpadi kellék. Ez nem tudja azt amit egy igazi harci öltözék tud.
Itt fő a részletese és szép kidolgozás.

(#6) trufa12 válasza Kaiku (#5) üzenetére


trufa12
addikt

Mert szerinted régen 1 igazi harci öltözék kényelmes volt ?:D
régen az emberek barbárabbak voltak (már bizonyos kereteken belül ) most már figyelembe veszik a kényelmet is....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Őszintén szólva én hagyományos kovácsolást vártam, de ez, hogy kész bolti lemezből, flexel, hegesztőpisztollyal kivágott valami, minimális kézi kovácsolással, motoros köszörűvel élezett kard...ez olyan, mintha egy random motorépítős sorozatrész lett volna a discovery channelen...amiket egyébként imádok...de itt semmi nem látszik a negyedik generációs blacksmith örökségből. A régi páncélokban, fegyverekben épp az az érdekes, hogy ahhoz tényleg kovácsmesternek kellett lenni, aki a szerszámait is maga készítette és vasércel és szénnel dolgozott, nem kész bolti rozsdamentes acéllal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) danikollar válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


danikollar
őstag

Ez igaz, de attól még szép munka!

(#9) hunbi válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


hunbi
tag

No jó, de ez a cucc nem skanzenbe megy. Mondjuk tanulságos lehet megnézni, mennyi munka egyenletesre kikloffoni fél négyzetméter lemezt, de nem biztos, hogy annyira érdekfeszítő... :)

Én is szívesen nézem az ilyen témájú ismeretterjesztőket, de ez nem arról szólt.

(#10) Kaiku válasza trufa12 (#6) üzenetére


Kaiku
senior tag

Nem erre, ha nem arra gondoltam, hogy a fémet nem hegesztő pisztollyal melegítették, illetve nem gyors, gépi kovácsolással csinálták! De egy játékban természetesen ez nem számít. Nem fognak vele igazi harcot vívni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.