Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) tildy válasza Lauda (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Es ettol visszajon a halott gyereke? Valoszinuleg nem.

Lauda: ez a mi volna, vagy mi lett volna ha feltetelezes szimplan feltetelezes. Igen, apum labat isvaloszinuleg meg tudtak volna menteni, ha nem abba korhazba kerul, ahova kerult ( ahol anno engem is majdnem felnyitottak vakbelre, pedig koze nem volt a betegsegnek hozza) akkor most lehet nem lenne mulaba. Ha anno idoben megkataterezik, nem halt volna el a szivenek egy jo resze. Most pereljem az orvosokat? Elegtetel lenne? Ettol meg nem no ki ujra a laba.

Nem hiszem hogy ez a megoldas, a "mi lenne ha" feltetelezesek pedig nem korrektek. Egyreszt
1. indulatbol sok mindent megtesz az ember .
2. masreszt fogalmam sincs mennyire borulna el az agyam.
3 nem tudok valaszt adni a kerdesre. Erd be ezzel.

Dany007 : tessek, valasz. De meg mindig hozzateszem, NEM KORREKT KERDES a mi lenne ha kerdes. Mert feltetelezes, es rengeteg tenyezotol fugg. Most azt mondom ha az eletem aran meg tudnam vedeni gyermeken , megvedenem es valoszinuleg lonek, de adott helyzetben rengeteg tenyezotol fugg. Mennyire panikolnek be, stb. MEg a vegen szamonkernetek , ha ilyen helyzetbe kerulnek, hogy miert nem ezt vagy azt tettem :D:D

Egyet tudok, amit irtam, az abban az esetben ram is vonatkozna. Felmentes nincs.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.