Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Ilyen történetem nekem is van. Csak nálam barátból a legkomolyabb ellenség lett.
Az én esetem középiskolában kezdődött. Volt pár alsóbb osztálybeli haverom a suliban így egyszer észrevettem egy srácot akit mindenki szivat szünetekben. Igazából akkor nem annyira foglalkoztatott. Mivel rettentő rémes voltam a két magyar tantárgyból ezért következő évben ugyan abban az évfolyamban találtam magamat és haverok miatt pont abba az osztályba kértem magam ahova ez a srác is járt. Nem tudom mennyi idő után de meguntam, hogy csesztetik és segitettem neki dolgokban. Nyári gyakorlat keretében első munkahely ami baromi jól fizetett... ebből kifolyólag jogsi... amikor valami kölcsönt vett föl újra munka... sok-sok dolgot megszerettettem vele és "kitárult előtte a világ".
Aztán jöttek a közösségi oldalak, és az a korszak amikor már mindenhol volt net. Ekkor kezdtek kiderülni azok a dolgok, hogy amíg ő a szemembe legjobb barátnak nevez engem, valójában akkor már 5-6 éve folyamatosan a legapróbb dologban is hazudott nekem. Sőt nem csak nekem... mindenkinek. Ekkor eljött az idő és kapott egy esélyt, hogy válaszoljon a milliónyi kérdésre és barát lehessen. Ez müködött fél évig aztán folytatta ugyan ott. Azóta én már nagyon jól ismerem és nekem már nem tud hazudni míg mások bevesznek mindent... Ez jelenleg ott tart, hogy bármi áron akarom a kérdéseimre a válaszait!

Lehet, hogy olvassa, mert házigazda itt.

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.