Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doze


Doze
aktív tag

Ja pénztárnál magam elé engedtem egy csajt, mert 2 pogácsa volt nála, egy bégetést nem csinált... én is fiatal vagyok...

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én is fiatal vagyok, és teljesen jó tapasztalataim vannak saját magamról.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) DR|FTK|NG válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

:DDD

Én csupa jót tapasztaltam eddig magamról. :DDD

(#4) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekünk viszont nincs.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Brit tudósok kimutatták, hogy a logoutot olvasó fiatalok jóval szocializáltabbak társaiknál.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nincs jó tapasztalatotok saját magatokról :( ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8) Stonerice válasza petipetya (#6) üzenetére


Stonerice
őstag

Először is. Brit tudósok nem léteznek!
Másodszor. Köszönjük szépen! :DDD

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#9) Bjørgersson válasza petipetya (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Brit tudósok kimutatták, hogy tíz emberből négy az hat.

(#7) Cthulhu Dawn: Nem, saját magaddal kapcsolatban...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Simi87


Simi87
senior tag

Nagyon vegyes tapasztalataim vannak, szerintem ez régió függő is. Itt a 2.-ik kerületben inkább nagyképű kis p.csök vannak.
De olyan cukik hogy a 90%-úkról nem tudom megállapítani, hogy fiú, vagy lány, esetleg ezmiez. :)

(#11) greenity


greenity
aktív tag

Én munkámból kifolyólag szinte csak "fiatalokkal" találkozom, bár én sem vagyok egy öreg darab 25 évesen. Mindenféle változat van, itt az egyik például: állok a folyosón, beszélgetek valakivel, mire megjelenik az egyik srác, akinek hétfőn órát tartok, rámnéz, fintorog és elfordul. Nah és ezzel mit kezdjek? Komolyan, soha eszembe nem jutott nem köszönni egy tanáromnak, nyilván nem fogom megszivatni, bár az egyéb viselkedése miatt megérdemelné.

És a másik példa: elég sokat fáj a csuklóm, gipszelve lett és még mindig gáz a helyzet, egyik kedves csajszi felajánlotta, hogy ha sokat kell gépelnem, akkor inkább ő ül a gép elé, és diktáljak, hogy ne legyen megint ilyen állapotban a kezem.

Ez két kiragadott példa, a világ sosem fekete-fehér, az emberek viselkedésének spektruma pedig széles és sűrűn lakott :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.