Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Urby66


Urby66
aktív tag

Jó, írás! :R
Több játék is szerepel benne amit eddig nem ismertem. Ha van hozzá kedved, ilyen jöhet minden hónapban!

(#2) DaemonX válasza Urby66 (#1) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Köszi szépen! Igen, jelenleg ez is a cél, aztán majd meglátjuk, hogy mennyire leszek lusta hozzá. :)

(#3) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Portal Stories Mel az én szememben egy zseniális mestermunka, én arról csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, nagyon tetszett, szerintem simán mehetne hivatalos epizódnak, sőt bizonyos szempontból még azoknál is jobb.
Virgil karaktere hibátlan, nagyon szimpatikus, még Wheatley-nél is jobban tetszett. Baromi jó volna egy folytatás ehhez, de ugye (jól) le lett zárva a végén.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#4) DaemonX válasza huskydog17 (#3) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Szerintem is a legjobb Portal játék, ahogy írtam is. A Portal 2 már legutóbb végigjátszva nem ütött olyan nagyot, az elsőre nem is emlékszem szinte semennyire, ez viszont ennyi év után is nagy élmény volt.

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

a portal stories mel-hez hasonló, nagyon jó minőségű portal 1-2 kiegeket tudtok esetleg ajánlani?

(#6) DaemonX válasza DeFranco (#5) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ez a cikk talán segíthet, itt elég sok össze van szedve. Én viszont csak a Mel Stories-t játszottam, a többiről nem tudok véleményt alkotni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.