Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Ha hozza a szintet a prezentáció, akkor nem zavar a zárt bemutató.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#2) Cifu válasza GodGamer5 (#1) üzenetére

Cifu
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az üzenet (szerintem) inkább az, hogy nincs még olyan szinten a játék, hogy kipróbálhassák a média (és a látogató consumer piac) képviselői.

Ebből én azt szűrném le, hogy idén még biztos nem jelenik meg....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) oriic válasza Cifu (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Erre gondolok én is. Innentől már esélytelen egy idei premier. Jövő E3-on már ott lesz showflooron is a játék gondolom, tolhatja mindenki, nyáron/ősszel meg premier. Szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Leghamarabb 2021 elsō fele, de szerintem szeptember-október-november környékét célozzák meg.
Csinálják meg,amit ígértek és egy szavunk se lehet, ha sokat kell rá várni. Minimum 2-3 végigjátszással tervezem

Szerk.: Akkor már komoly bázisra "lōhetnek" vele: pc,xbox one,nextbox,ps4,ps5, neadjisten streaming (2-300millió user)

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#5) zsolt0017 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

zsolt0017
(tag)

Sokszor elmondták, hogy jelenlegi generációra tervezik a játékot. annak ellenére majd kijöhet következő genre is, mint pl a GTAV. Zárt játszható demó megint lesz amúgy, ezt ők mondták, reméljük amit megint közzé tesznek majd. A publikus "standon pedig csak általuk játszott részletek lesznek, valamint további bemutatók. Én még bízom abban, hogy jövőre jön. most bejelentik a dátumot, mint annó a Witcher 3-nál és jövőre jön. Ha jól emlékszem, ott is csak általuk játszott gameplayt mutattak. Ha rosszul emlékszem, bocsi :D Aztán meglátjuk. Tudom, hogy egy GOW sokkal kevesebb fejlesztést vesz igénybe, de abból is csak az a kis részlet volt annó kész, amit megmutattak E3-mon és egy évre rá jött a játék.

Ahogy mondani szokták, a remény hal meg utoljára :D

Ha tényleg idén kihozzák a Last Of Us 2-t, akkor ez is kijöhet jövőre. Az lenne pedig epic, ha egymás ellen mennének év játékárt.

[ Szerkesztve ]

(#6) hombre[EU] válasza zsolt0017 (#5) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

A Witcher3 3014-es demója már egy érett béta fázisban volt. A CP2077 tavalyi alpha gameplay pedig...nagyon messze volt attól :) arról ne is beszéljünk,hogy a "kasztok" megjelenése rengeteg plussz munkával jár (quest designtól a QA-en keresztül a pálya designig). Azóta persze rendesen megnōt a CDPR, kitudja

(#7) zsolt0017 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére

zsolt0017
(tag)

Igen, de én az idei bemutatót hasonlítottam a 2014-eshez (vicces, hogy még meg sem történt), ugye ott is egy évre rá jött a játék, hátha itt is megtörténik, hogy az idei után kb egy évre kiadják. Azért az a játék is lényegesen különbözik az előző résztől és azt is 4 évvel később adták ki. Én látok rá esélyt... Vagy csak szeretnék. Aztán meglátjuk, remélem már okosabbak leszünk E3 után. :K

(#8) hombre[EU] válasza zsolt0017 (#7) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Remélem neked lesz igazad :)

(#9) Carlos Padre

Carlos Padre
(addikt)

Nem lesz ez kész idén.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Tedd hozzá a plusz egy évet, mire játszható állapotba hozzák ezt is ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#10) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Arra már nem emlékszünk ;)

(#12) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Akkor ez biztos jövőre jöhet leghamarabb, ha jön egyáltalán 2020-ban.

(#13) GodGamer5 válasza Cifu (#2) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Nyilvánvaló volt, hogy ebben az évben nem jön. Ez a játék ezen a generáción jó ha low-on futna, jövőre meg itt a ps5.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) Micsurin válasza GodGamer5 (#13) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Többször nyilatkoztak, hogy nem határolja őket be a current gen. Nem korlátoz, egyszerűen megcsúsztak a fejlesztéssel ennyi.

Ha nextgenről beszélünk is max mint a GTAV esetében lesz itt is nextgen bő egy évre rá fog megjelenni.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#15) wesder válasza Micsurin (#14) üzenetére

wesder
(veterán)

Hagyd. Ő tudja és kész. Kàr vele vitatkozni.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#16) GodGamer5 válasza wesder (#15) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Nem unod még ezt a szöveget?

(#17) melega

melega
(senior tag)

Jó lenne ha 2021-ig megkapnánk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.