Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha hozza a szintet a prezentáció, akkor nem zavar a zárt bemutató.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Cifu válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az üzenet (szerintem) inkább az, hogy nincs még olyan szinten a játék, hogy kipróbálhassák a média (és a látogató consumer piac) képviselői.

Ebből én azt szűrném le, hogy idén még biztos nem jelenik meg....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) oriic válasza Cifu (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre gondolok én is. Innentől már esélytelen egy idei premier. Jövő E3-on már ott lesz showflooron is a játék gondolom, tolhatja mindenki, nyáron/ősszel meg premier. Szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Leghamarabb 2021 elsō fele, de szerintem szeptember-október-november környékét célozzák meg.
Csinálják meg,amit ígértek és egy szavunk se lehet, ha sokat kell rá várni. Minimum 2-3 végigjátszással tervezem

Szerk.: Akkor már komoly bázisra "lōhetnek" vele: pc,xbox one,nextbox,ps4,ps5, neadjisten streaming (2-300millió user)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) zsolt0017 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


zsolt0017
tag

Sokszor elmondták, hogy jelenlegi generációra tervezik a játékot. annak ellenére majd kijöhet következő genre is, mint pl a GTAV. Zárt játszható demó megint lesz amúgy, ezt ők mondták, reméljük amit megint közzé tesznek majd. A publikus "standon pedig csak általuk játszott részletek lesznek, valamint további bemutatók. Én még bízom abban, hogy jövőre jön. most bejelentik a dátumot, mint annó a Witcher 3-nál és jövőre jön. Ha jól emlékszem, ott is csak általuk játszott gameplayt mutattak. Ha rosszul emlékszem, bocsi :D Aztán meglátjuk. Tudom, hogy egy GOW sokkal kevesebb fejlesztést vesz igénybe, de abból is csak az a kis részlet volt annó kész, amit megmutattak E3-mon és egy évre rá jött a játék.

Ahogy mondani szokták, a remény hal meg utoljára :D

Ha tényleg idén kihozzák a Last Of Us 2-t, akkor ez is kijöhet jövőre. Az lenne pedig epic, ha egymás ellen mennének év játékárt.

[ Szerkesztve ]

(#6) hombre[EU] válasza zsolt0017 (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Witcher3 3014-es demója már egy érett béta fázisban volt. A CP2077 tavalyi alpha gameplay pedig...nagyon messze volt attól :) arról ne is beszéljünk,hogy a "kasztok" megjelenése rengeteg plussz munkával jár (quest designtól a QA-en keresztül a pálya designig). Azóta persze rendesen megnōt a CDPR, kitudja

Life, Uh, Finds A Way

(#7) zsolt0017 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


zsolt0017
tag

Igen, de én az idei bemutatót hasonlítottam a 2014-eshez (vicces, hogy még meg sem történt), ugye ott is egy évre rá jött a játék, hátha itt is megtörténik, hogy az idei után kb egy évre kiadják. Azért az a játék is lényegesen különbözik az előző résztől és azt is 4 évvel később adták ki. Én látok rá esélyt... Vagy csak szeretnék. Aztán meglátjuk, remélem már okosabbak leszünk E3 után. :K

(#8) hombre[EU] válasza zsolt0017 (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Remélem neked lesz igazad :)

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem lesz ez kész idén.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tedd hozzá a plusz egy évet, mire játszható állapotba hozzák ezt is ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arra már nem emlékszünk ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Akkor ez biztos jövőre jöhet leghamarabb, ha jön egyáltalán 2020-ban.

(#13) GodGamer5 válasza Cifu (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nyilvánvaló volt, hogy ebben az évben nem jön. Ez a játék ezen a generáción jó ha low-on futna, jövőre meg itt a ps5.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) Micsurin válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Többször nyilatkoztak, hogy nem határolja őket be a current gen. Nem korlátoz, egyszerűen megcsúsztak a fejlesztéssel ennyi.

Ha nextgenről beszélünk is max mint a GTAV esetében lesz itt is nextgen bő egy évre rá fog megjelenni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) Wesder válasza Micsurin (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Hagyd. Ő tudja és kész. Kàr vele vitatkozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) GodGamer5 válasza Wesder (#15) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nem unod még ezt a szöveget?

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) melega


melega
őstag

Jó lenne ha 2021-ig megkapnánk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.