Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Underground, Carbon, Shift :R

when the sun shines, we'll shine together

(#2) szablya


szablya
tag

Hát, hogy az Undercover egy pofa szaszalámi, az fix. A Pro Street se valami nagy.
Underground 1-2, Most Wanted és Carbon megvoltak.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nekem a Most Wanted jött be a legjobban. :K

(#4) mexicanraven válasza szombatitomi (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ezt még kifelejtettem! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#5) zH.


zH.
senior tag

Underground 2. Legjobb
2. a Carbon

Mind a kettőt rengeteget toltam anno. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Kb egyikse :)
Underground jó volt, újdonság. Aztán csak másolták ugyanazt.
NFS 3-4 tetszett a legjobban, meg talán a Porsche.

(#7) Wictor


Wictor
senior tag

Underground 2 és Most Wanted. A MW-del még most is játszom néha.

(#8) DJGABI


DJGABI
addikt

1. Underground 1-2 (nehéz dönteni, talán a 2 a szabadon bejárható város miatt picit jobb, de a sorozat többi tagjához képest mindkettő kiemelkedő)
2. Carbon (F'n'F Tokyo Drift utánérzés, kell még mást mondanom?)
3. Shift (irányítás rémes, a grafika mondjuk kárpótol, ez a pályaautós dolog először picit fura, de utána aztán bejövős)
4. Undercover (rengeteg küldetés, nehéz új, jobb autót szerezni, nagy gépigény, annyira nem jött át)

Pro Street sajnos nem volt (még) meg, Most Wanted-et meg gépigénye miatt (mikor megjelent akkor a sempronos konfigon [link] talán el sem indult, a mostanin maxot nem bírja) keveset toltam...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9) myteve


myteve
csendes tag

Underground 1-2. ma is megvannak, itt csücsül mindkettő a polcomon. :)

(#10) samfishR


samfishR
senior tag

underground 1-2, carbon, most wanted. ezek mind nagyon tetszettek. legtöbbet talán a most wanteddel játszottam.

(#11) Zsom!


Zsom!
tag

Kedvenc Most Wanted, azután az Underground 2.
Az utóbbit gamecube-on toltuk, kormánnyal. :))

(#12) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Csíptem a Most Wanted-et, és az Undercover-t, nem csíptem a hülye NFS-es felméréseket. ;]

Rip and tear

(#13) Akos96


Akos96
senior tag

Legjobb az Underground 1, majd a 2, ami még bejött az MW és a Carbon.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#14) EczkE


EczkE
addikt

Undergrund 2, MW. Sajnos a többit nem próbáltam. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#15) Drenadar


Drenadar
veterán

miért pont az undergroundtól? addig még volt jópár része az NFS-nek.
Amikor még nem futószalagon jöttek ezek a sz*rok.

(#16) Zsom! válasza Drenadar (#15) üzenetére


Zsom!
tag

Valószínűleg csak onnan ismeri a szériát, és az előtte lévőkkel nem játszott.Talán.
De tényleg benne lehetne a többi.

[ Szerkesztve ]

(#17) Dany007 válasza Drenadar (#15) üzenetére


Dany007
veterán

A neve mellett a korából ítélve ő még csak éppenhogy beszélni tanult, amikor mi már az NFS első 3 részével játszottunk :)

(#18) zoo8800


zoo8800
veterán

Minddel játszottam, csak az Underground 2 tetszik, de az nagyon...
a Porsche Unleashed se volt rossz.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#19) Drenadar válasza Dany007 (#17) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem személy szerint a nfs2se tetszett legjobban :) hangulatos kocsi videók, jó zene, a maga korában nagyon nagy volt.
és ez 97-ben lehetett :D

(#20) EczkE


EczkE
addikt

Rgéen még a Hot Pursuit-tal játszottam sokat. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#21) sagesz93


sagesz93
addikt

kicsit se baj hogy az underground elött jópár rész volt, amik a maguk idejében nagyon ütöttek.

ezekböl nekem az mw meg a shift az atomjó, de mindet végigjátszottam(nem is egyszer)

(#22) kmisi99


kmisi99
addikt

Underground 1-2 imádtam rengeteget játszottam vele mind nagyon jó vol! Most wanted a legeslegjobb nfs csak tönkretette a monitoromat mert szétvertem idegességemben :DDD
carbon pro street undercover egy halom gané unalmas semmi érdekes hulladék! Shift nagyon jó ezzel is sokat toltam bár rohadt nehéz a vége fele! Nem tudom minek raknak bele olyan könnyű fokozatot ahol 20 adjára lehet csak elsőnek lenni!

(#23) Zsom! válasza kmisi99 (#22) üzenetére


Zsom!
tag

Elkaptak egy jó hosszú több órás üldözés után a zsaruk? :DDD Ismerős... (csak én nem vertem szét a monitort)

(#24) Fecogame


Fecogame
veterán

Most Wanted ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) Csuty94 válasza Drenadar (#15) üzenetére


Csuty94
csendes tag

mert az előtt teljesen mások voltak az NFS-ek..nem mondom hogy rosszak mert 6-7 évesen csillogott a szemem mikor éáttam hogy : NFS 2 aztaaaa:P de nekem a tuningolós dolgok jönnek be..de hát kinek mi..én személy szerint a Porsche részt utálom...Nekem így:U2,MWPro Street,Carbon,Undercover,U1,Shift.. a Shitftben azt utálom hogy az egész egy GRID koppintás ami nekem az egyik kedvenc autós játékom..és mivel a nyomorék EA nem tudott mit kitalálni lenyult egy alapot a Codemasters-től..

egyébként nfs 2-től felfelé majdnem mind kipróbáltam szal ezzel mellé fogtatok:DDD

am tökre rossz amikor a korodból ítélnek meg.. én imádok nosztalgiázni. nekem kb 2003-2004 ig nem is volt gépem..haveroknél meg könyvtárba ment a party..szal ami nekem 2003 előtti game az mind nosztalgiázás:D pl imádom a max payne 1-2-t korábbi nfs-ekből párat a nóném cuccokat azokból az időből..Mario-val még most is el vagyok:D GTA2-től mindet végigtoltam..

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#26) zoo8800 válasza kmisi99 (#22) üzenetére


zoo8800
veterán

Minden mondat végére felkiáltójelet kell tenni, mert nem létezik "pont" nevű írásjel! :W

rip and tear, until it is done

(#27) Drenadar válasza Csuty94 (#25) üzenetére


Drenadar
veterán

elárulom neked, hogy ezekben az NFS-ekben sincs semmilyen tuning. Matricák? Húha... engem az érdekelt legkevésbé. Nekem a tuning nem az optikai tuningot jelenti.

Most Wanted : Van már több százezrem, megvehetném a legjobb motor engine packot, de nem, mert nincs elég pontom. Vicces lenne, ha ez a való életben is így játszódna.
Odamennél a kereskedőhöz, itt van 10 milla, adj egy subarut! Kereskedő rádnéz : nem nem, itt ez a kispolák, nem bizonyítottál még az utakon.

tuning: az nagyon nem tuning, hogy ráböksz hogy engine pack II. kééész a tuning! Jeee!
vannak/voltak játékok amikben tényleges tuning van, ahol te állíthatod be a váltót, a turbó nyomást, a motort, hol húzzon, meg stb.

Csak azt akarom mondani, hogy ez a fajta tuning lósz*r. Persze sokkal egyszerűbb rábökni a nagyobb számú packra, mint kicsit érteni, hogy állíts be a váltót, hogy menjen is a kocsi...

(#28) brownus


brownus
veterán

undeground 2, és a most wanted. mindkettő a hangulata miatt, és az új dolgok miatt amelyek belekerültek a jétákba. sok éve rengeteget nyomtuk a haverokkal:)

(#27) Drenadar - egy dolgot felejtesz el! ez nem egy simulator játék volt! ez "just for fun" és arra tökéletes (nekem az volt)

[ Szerkesztve ]

(#29) ABE


ABE
őstag

Underground 2 ebből a korszakból, azt nagyon eltalálták. Az első Underground viszont egy rohadt mocskos csaló volt, azt gyűlöltem. Korábban még a Porsche Unleashed volt olasz, na meg az 2 SE (de rég is volt...).

(#30) Drenadar válasza brownus (#28) üzenetére


Drenadar
veterán

jah , arcade game, okkés. de akkor ne a tuninggal jöjjünk má :P
Jó persze az optikai tuning is tuning. színnel való pepecselés, matricák, meg audió rendszer kiválasztása, a felnik, meg minden...
csak akkor ne hívják tuningnak ami nem az :)
jobban illik rá az upgrade szó.

(#31) brownus válasza Drenadar (#30) üzenetére


brownus
veterán

tuningnak tuning az csak kici tuning:) áltuning:) ja, az upgrade jobban odaillő szó

(#32) Dany007 válasza Drenadar (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Az NFS 2 nekem is nagyon tetszett. Az volt az első játék a gépemen az első saját gépemen 98'-ban azt hiszem. Szóval nagyon régi emlékek fűződnek hozzá. : )
Az egyik fomra1-es pálya(?) talán, ahol Mclarennel mentem, na az maradt meg bennem nagyon, meg a zenéje. De fogalmam sincs, hogy arra a pályára melyik zenét adta be, így megkeresni se tudom.
A 3 az meg szintén nagy emlék. Unokatestvéremmel játszottunk osztott képernyőn ketten :) Nagyon nagy volt! Ja, és már akkor volt aránylag rendes belsőnézete az autóknak. Erre mindezt most eladják újra, mint valami nagy számot, hogy van belsőnézet az NFS-ben... Ja.
A 4 az nem is tudom miért ragadt meg bennem annyira. Sokat játszottam azzal is, de inkább csak szórakozásból. Aztán jött a Porsche, na az megint nagy volt, végigvezetni a régi autókat aztán a moderneket... Szép tájak... Jó zene.
A zenéjét még mindig hallgatom. Fenn van Toube-on szinte az összes :)

(#33) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Underground, Carbon, Most Wanted, Shift. :R

[ Szerkesztve ]

(#34) Drenadar válasza brownus (#31) üzenetére


Drenadar
veterán

jó a "látványtuningja" az meg jó részletes. csak engem meg hidegen hagy :)

Csak én vagyok vele úgy, hogy szebb egy full fekete kocsi, mit egy agyonmatricázott, agyonneonozott cirkuszi kocsi?

(#35) Zolás válasza Drenadar (#34) üzenetére


Zolás
addikt

Sajnos a hiba az ön készülékében(ízlésében) van :DDD
Azt sajnálom hogy a játékokból kihagyták a magyar ifákon sokat látott sast formázó matricát. Az visz mindent :DDD
Sajna hirtelen nem találtam róla képet de itt egy frankón tuningolt disznómód jó gép :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#36) Csuty94 válasza Drenadar (#34) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Figyelj..vegyük pl a Pro Street-et ami (ellentétben sokakkal) szerintem nagyon is jó lett..abban még a kéziféknyomást is te állítod be..na az tuning ugye?

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#37) Chosen válasza Csuty94 (#36) üzenetére


Chosen
addikt

Én az összest rész nagyon szerettem, egyet utálok, de azt kegyetlenül, mégpedig az Undercovert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.