Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sofian


Sofian
őstag

"A nyári ítélkezési szünet miatt változás leghamarabb szeptemberben várható az ügyben."

Demagógia ON:
A nyári pékszünet miatt július 2-től augusztus 25-ig nincs kenyér.... köszönjük megértésüket...

:DD

[ Szerkesztve ]

(#2) gtasystem válasza Sofian (#1) üzenetére


gtasystem
őstag

és az a vicc hogy ez nem is demagógia.. :)

amúgy várható volt hogy ott tesznek keresztbe nekik ahol csak lehet..még csak az kéne hogy megszűnjön a kartell.. brrr...még belegondolni is szörnyű.. :D

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#3) agent_k válasza Sofian (#1) üzenetére


agent_k
őstag

Most keverik ki a mutyit amit csináltak a "kedves vezetőink". Itt a szervezett bűnözés tipikus példája látható. Kamucég, pénzmosás, monopólium...

(#4) szp1 válasza gtasystem (#2) üzenetére


szp1
addikt

Gondolod, hogy egy bizonyos hölgy által kontrollált bíróság keresztbe tesz egy baráti elmében megszületett és izibe meg is valósított állami tulajdonú cégnek azért, hogy a gonosz multi kartellek tovább végezhessék népnyomorító üzelmeiket?
:DDD

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Miért is nem lepődök meg?

Szokásos dolog olyan esetben, amihez bármi féle köze van az államnak...

Véleményem szubjektív...

(#6) ntomka


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#7) hackeeeee válasza ntomka (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD :DDD

Véleményem szubjektív...

(#8) gtasystem válasza szp1 (#4) üzenetére


gtasystem
őstag

áá dehogy.. erre még gondolni sem merek.. ;]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#9) localhost válasza hackeeeee (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Macskaköröm!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) szp1 válasza ntomka (#6) üzenetére


szp1
addikt

:DDD :DDD
Ami viszont nem vicces az az, hogy ez nem vicc.....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#11) elistvan válasza ntomka (#6) üzenetére


elistvan
senior tag

Ez nagyon nagy!

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#12) raper


raper
senior tag

Ettől függetlenül a 4. mobilos cég elkezdi a tevékenységét. Ez egy mai cikk, vagy tegnapi: [link]

(#13) Ringman válasza raper (#12) üzenetére


Ringman
nagyúr

szeretem, mikor pont egy állami cég nem tartja be a szabályokat :(((

(#14) raper válasza Ringman (#13) üzenetére


raper
senior tag

Van aki megengedheti ezt magának. Van aki nem.

(#15) Lenry


Lenry
félisten

annyira mocskosul átlátszó módon undorító ez az egész, hogy nem is tudom, hogy megérdemli-e hogy hányni kezdjek tőle... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) ServerWorks


ServerWorks
tag

Az miért van, hogy ennyire habzó szájjal próbálnak egyes "kisemberek" mellüket döngetve a multik mellett érvelni és azokat sajnáltatni, holott 5x gazdagabb országokban is töredék áron szolgáltatnak, minket pedig átlátszóan lehúznak - sokszor gagyi szolgáltatásukkal.
Tipikus prosztó B közepes hozzáállás, csak kulturáltabb formában: mindegy, hogy van kalapja vagy nincs csak legyen v.ki akit lehet szidni meg savazni - még akkor is, ha NEKTEK jobb lenne az új, kedves kisemberek - de biztos szar lesz mert állami és mocskos OV meg a kormány keze van benne?! :U nem vagyok 1általán fidesz vagy kormánypárti, de amit itt össze ajvékoltok az már szánalom a köbön :W

(#17) Lenry válasza ServerWorks (#16) üzenetére


Lenry
félisten

amint látok egy hangyfaxnyi bizonyítékot is arra, hogy ez nyereséges lesz, és nem csak egy újabb pénzmosoda, akkor abbahagyom a szidását.

amíg az erre elbaszott közpénznek nagyjából negyven helyet tudnék mondani, ahol nagyobb szükség lenne rá (pl nagyjából bármelyik kórház, mentőállomás, iskola, vagy önkormányzat) addig hagy ne tapsikoljak már, hogy alsó hangon évi 100 milliárd Forintot fogunk elkölteni egy totál fölösleges cégre, miközben pl évente 8Mrd-nyi spórolás néven tönkrevágják a fél ország tömegközlekedését. például.
vagy hogy Szegeden xaros 6 millió forint kellene évente az újszülött mentőszolgálat működésére, de arra már nem jut.

de gondolom meg tudod magyarázni, hogy ez nekünk végülis miért annyira kurvajó...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) localhost válasza ServerWorks (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te kezdtél "OVI"-zni, fejezd is be, ne POLITIKAI indokból érvelj, már ha érvelni szeretnél, nem csak hergelni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) agent_k válasza ServerWorks (#16) üzenetére


agent_k
őstag

Az miért van, hogy egy nyilvánvaló csalást próbálsz megvédeni? Ha téged kötelez valamire egy bíróság, akkor úgy kell tenned. Ha nem akkor lehet menni a börtönbe... ha te csinálsz valami mutyit akkor lehet vállalni a következményt. Ha ők csinálnak valami olyat, mint ami éppen most zajlik azzal "semmi" gond sincs. Sőt jön egy olyan, mint te és még védi őket csak azért, mert nekünk jó lesz ha lesz 4. szolgáltató. Első körben, hacsak nem vagyunk állami alkalmazottak, vagy részese az állami gépezetnek, akkor nem lesz jobb. De még az sem biztos, hogy ha azok lennénk, akkor jobb lenne.
Ne védd őket, mert nem érdemlik meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.