Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ehhez azért eléggé hercegnőnek kell lenni - ráadásul speciben se egy nagy szám. :F

@Alice, neked amúgy bejönne ez a külső dizájn? (Úgy sejtem, nem. :D)

B.Cs.

(#2) AliceWake válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hármat találhatsz ;]

Non omnis moriar.

(#3) pusszycat válasza AliceWake (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, nem, talán? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) bollokcs80 válasza pusszycat (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Amennyire nekem a cikkekből lejött, Alice egy intelligens, jó ízlésű, finom hölgy, szerintem távol áll tőle ez a "pláza-Barbi" világ. :D :R

B.Cs.

(#5) pusszycat válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is finom. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Természetjáró nőként a mohazöldet venném, ha kellene új telefon, de nem kell. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) pusszycat válasza Algieba (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem félsz a medvéktől, farkasoktól, (vad) disznóktól? ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) janeszgol válasza Algieba (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

+1 a mohazöldnek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Algieba válasza pusszycat (#7) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az én reális félelmem, hogy elcsapnak a zebrán. Az erdő vagy inkább erdő jellegű faültetvények jelentősen biztonságosabb helyek itt a kultúrtájban mint a városi dzsungel. :D
Kétszer voltam igazán közel vadállathoz, egyszer gím bikához (spuri), másszor valamihez, amit a növényzettől nem láttam, de nem is akartam, mert értettem a mordulásából és iszkoltam az ellentétes irányba.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

.... az ilyen dizájnoknál nem értem, hogy ha már idáig eljutunk, miért nem fér bele, hogy a villanó a két kör metszetében legyen, pl....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Curtain


Curtain
senior tag

:Y Kell, kell, kell egy ilyen pinkben! :B Ennél kb még a tudása sem érdekelne. :B

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#12) Luck Dragon

Fehér & zöld színben választanám . De ettől függetlenül pink sem lenne rossz önmagában ha natúr és egyben csillogás mentes lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Úgy látom a dizájn-csapat jól dolgozott.. ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) janeszgol válasza ledgeri (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Nekem tetszik. Tetszik a kamerasziget is, ötletes. A zöld színt meg mindig is szerettem.
Itt egy mutogatós: [link]

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Luck Dragon válasza janeszgol (#14) üzenetére

Első ami eszembe jutott róla az a Swarovski. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.