Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez az egyszer próbálják leszedni hazugság. A nővéremen lévő funda megtakarítást az egyik hónapban nem tudták csoportosan beszedni, mert nem volt rajta annyi pénz (kivettem az egész fizut és nem figyeltem oda). Jött is a levél, hogy nem sikerült és baj lesz stb. Elutaltam manuálisan, majd rá két napra beszedték csoportosan is abban a hónapban! Természetesen ez nem azt jelenti, hogy akkor a kövi hónapok valamelyikében nme fizetek be, mert az úgy nem megy. Jó hát mondom nem problémázok ezen, csak furcsa volt.
A másik eset, szintén funda. Jött egy levél, hogy fél év alatt (megjelölték az időt nyilván) más befizetését írták jóvá az én számlámon, így tőlem nem vontak le semmit. Megnéztem és tényleg semmit nem szedtek be. Igen ám, de még a csoportos megbízásom is felfüggesztették, mehettem be a bankba megint. Azt a félévet egy összegben fizettem be, így kérték. Szóval ja. (Ugye mindenki ugyan arra a számlaszámra utal és az azonosító alapján rendszerez a rendszer.)

Megszüntettem mindkét funda megtakarításom (egyéb okok miatt), majd kötöttem egy Erste-set. Hát ott se fenékig tejfel az élet, nehéz volt az indulás, de most szépen megy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.