Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nálam is 00-n áll minden.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Countdown fail :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) boeing


boeing
senior tag

Ez mi a tök.. :DDD :DDD

(#4) Dzsokszer válasza boeing (#3) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

Egy kis ízelítő :)

(#5) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nomad átkerül a dzsungelből a nagyvárosba. Erről most akaratlanul is valami gyermekmese jutott eszembe egy kisfiúról, akit a majmok neveltek fel, aztán... :))
Amúgy érdekes lehet, hogy ilyen "emberközelibb" (:DDD) környezetben (:D) mit tudnak kihozni a grafikából az új motorukkal. Hátha ezt a verziót már többen is licenselnék más játékokhoz is. Bár nekem maga a Crysis is tetszett. Mire végre lett hozzá elegendő gépem, hogy maxon játsszam (persze AA nélkül értve), már felfedeztem, hogy a FarCry-al ellentétben ez már nem csak techdemónak jó, de játéknak sem utolsó. Sőt, az első részt kétszer is végigjátszottam, először inkább lopakodva, másodjára inkább agresszívabb stílusban, mert elég változatos módon lehet benne boldogulni.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6) Misi1979


Misi1979
őstag

ez a times square, remélem stílszerűen ott vetítették le a videót először..

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7) Isee


Isee
senior tag

Hogyha ez a video tényleg in-game, akkor komoly lesz a játéknak a grafikája, és erőmű kell hozzá majd. Nem mintha eddig ezt nem tudtuk volna :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#8) Mr.Csizmás válasza janos666 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Maugli (:DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) JoolsNOS válasza Isee (#7) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Szerintem ez is olyan ingame videó mint ami az 1 elején van. Kicsit rá van dolgozva. De akkor is nagyon szép lesz.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10) nemethati


nemethati
senior tag

Azért mutat nullát a visszaszámláló, mert nincs meg hozzá a gépünk hogy megjelenítse :))

(#11) gábbor válasza Isee (#7) üzenetére


gábbor
tag

"és erőmű kell hozzá majd"

Nem kell, mindössze egy 40e forintos xbox...

(#12) twine


twine
addikt

"bemutató videó" Ez az 57 mp-es se füle se farka videó? :Y :C
"Gyönyörű"...Na ettől a videótol jött elő bennem az érzés hogy ez nekem kell,,,,hogy ez mennyire gyönyörű, hogy ez mennyire fantasztikusan kihasználja a friss technológiákat,,,,hogy ez mennyire jól optimalizált..... ;]
Na mindegy hagyjuk is....mi ez a videó? Kevésbé kultúráltan...mi ez a sz@r?
Bocs de ez megint a "felizgatnak aztán úgy hagynak" kategória...mert a játékból persze semmit nem látni...de a hír címe:
"Első élő bemutató"!
Köszönjük....

[ Szerkesztve ]

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Morzsa...nem hülye vagyok, csak egy homokszem! :D

(#14) jubilleum


jubilleum
senior tag

Nekem ez igencsak poszt apokaliptikusnak tűnik...de eddig bejön!

(#15) Titan44


Titan44
tag

Kiéheztetik az embert a g*nyák... :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#16) Mr.Csizmás válasza twine (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kicsit GTA4 érzésem van, ott is voltak ilyen szemétdarabok, amiket a szél fújt. igaz itt a szemét is fizikszes lesz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) orbano válasza twine (#12) üzenetére


orbano
félisten

esetleg in-game teasernek vagy mifenének elmenne, de bemutatónak... muhaha.
Gondolom Vistaboy a Blikkbe szeretne bejutni újságírónak :D

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) jegenye77 válasza orbano (#17) üzenetére


jegenye77
addikt

Igazad van.Ez nem bemutató!Egy kis morzsa volt és lesz is még egy pár ilyen.Be kell adagolni és etetni a népet.
De várom már nagyon a gamét!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Látom Legenda vagyokhoz hasonlatos lesz a stílus. Kár, hogy a videó ótvar minőségű. :(

(#20) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez aztán nagy durranás volt :(

nothing is true everything is permitted..

(#21) Vistaboy válasza orbano (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pont abba a szennylapba? :DDD Kikérem magamnak! ;]

Tájékoztatásodra közlöm, hogy ezt a hírt még korán reggel írtam (Utána mennem kellett el, így csak most jöttem vissza), és akkor semmi nyoma nem volt még ennek az úgynevezett "videónak". Ezt én sem hívtam volna egyébnek, csak egy teaser-nek. Azért update-elte később Zsoccc a videóval a hírt, mert amikor én írtam, még akkor nem volt benne. Tetszik érteni? ;)

Mellesleg pedig tessék a forrásoldalon reklamálni, mert ott is így harangozták be, mint a Crysis 2 első nyilvános bemutatkozását. :K

Most, így utólag, hogy én is láttam a videót, ugyanígy érzek, mint te, de azért ne engem hibáztassál, nem én vezettelek félre. :N

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) balcsy


balcsy
aktív tag

Mondjuk jó néz ki de nem igazán értem hogy ez mi?:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#23) janos666 válasza WonderCSabo (#19) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom telefonnal vettél fel a monitor képét. Ha lesz valami hivatalos verzió, azt valószínűleg rögtön a nyers forrásból kódolják majd (és esetleg kódoláskor butítják, ha direkt el akarják maszatolni...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Öreg vagyok én már,nehezen izgulok fel,valahogy nem gerjedtem be erre... :DDD

(#25) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Elég tartalmas volt. :U :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#26) mickemoto


mickemoto
őstag

Hát ez elég karcsú :DDD

(#27) twine válasza Silentfrog (#24) üzenetére


twine
addikt

:C :R

(#28) Lacc88


Lacc88
senior tag

Szerintem elég brutális lesz :K és meg is fogom venni a dx11-es NV. kínálatából valamelyik vga-át . :B

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#29) wolfman


wolfman
veterán

Engem ez a videó tovább szomorított, abban a dologban, hogy megint amerika lesz a ki..szott kemény. Egész földet végigsöpörte a pusztulás, egyedül New Yorknál tudták megszorongatni a szörnyeket. A történelemben pedig egyetlen olyan hely van ahol 2 sereg is meg lett b@szva, ez pedig Oroszország.

Rettenetesen szorítok, hogy azért több nemzet is közrejátszik majd itt ott remélhetőleg, bár erre kicsi az esély. :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30) janos666 válasza wolfman (#29) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem mindkettő felett eljárt már az idő, és valahol máshol kéne keresni azt a pontot, ami ma megfelelne egy ilyen utolsó bevehetetlen állásnak. És nem, tippem sincs mi lenne az, még hasra ütés szerűen sem ugrik be semmi kicsit is reális, csak pillanatnyilag se nem az USA-ban, se nem Oroszországban keresném ezt a helyet (vagy legalább is nem törvényszerűen (főleg nem az országhatárokhoz kötve, inkább földrajilag).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biztos bekapcsolva maradt a láthatatlanság a nano ruhán, azért nem látunk semmit.

...

(#32) Silentfrog válasza Devid_81 (#31) üzenetére


Silentfrog
veterán

:) :C

[ Szerkesztve ]

(#33) tome.jr


tome.jr
addikt

Állítólag novemberben már itt lesz a játék. Ez a bemutató tényleg elég karcsú.

(#34) huszar90


huszar90
aktív tag

asszem ezért a játékért fogom majd lecserélni a kis 4850-emet... :P

(#35) PH-User válasza gábbor (#11) üzenetére


PH-User
addikt

Főleg, ha PC-n szebb lesz. Aztán még mindig vannak, akik nem bírják megszokni a konzolt...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#36) total90


total90
veterán

Ennyi :F

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#37) kuchera


kuchera
tag

Kviáncsian várom hogy ebből mifog kisülni :D

Üdvözlettel: Kuchera

(#38) FRENK1988 válasza Gomez86 (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát jah ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#39) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Megint egy beteg marketinges trükk. Gratulálok! :(((

Wolfman: "A történelemben pedig egyetlen olyan hely van ahol 2 sereg is meg lett b@szva, ez pedig Oroszország." - :F Ezt nem teljesen értem...

Alléz Olympique de Marseille!

(#40) Воланд


Воланд
titán

Nem rossz, de Nomadnak olyan vádlijai vannak, mint egy testépítőnek. :DD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) Lacc88 válasza PH-User (#35) üzenetére


Lacc88
senior tag

Biztos , hogy szebb lesz PC-n ... ;] :P :K :C

Nomad tele van növekedési hormonnal (HGH) :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#42) janos666 válasza Воланд (#40) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Főleg, hogy csak a nanoruhát látjuk, tudtommal soha nem vette még le, és valahova be kell építeni az alkatrészeket... :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43) FRENK1988 válasza janos666 (#42) üzenetére


FRENK1988
veterán

még abban is fürdik?:D
Amúgy gépigény? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#44) janos666 válasza FRENK1988 (#43) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt: *** nem láttuk még *** nanoruha nélkül.
Másrészt szerintem megoldja a ruha, elvezeti a verejtéket és a lehámló bőrt, vizeletet, miegymást, ledarálja, majd a megadott időben és helyen, tudatos aktiváláskor kiüríti (esetleg desztillálja is a vizet, és azt meg lehet inni -> sivatagban jól jöhetne :DDD)

Dupla Fermis SLI-n majdcsak játszható lesz némi kompromisszummal, ha már DX11. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45) Воланд válasza janos666 (#42) üzenetére


Воланд
titán

Nanoruha. Akkor jó nagy nanitok lehetnek....:D

#44 janos666 Természetesen AA nélkül, low beállítások mellett, ha már dupla fermi és akkor nem melegszik annyira.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) janos666 válasza Воланд (#45) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, nem megyek tovább, inkább fejet hajtok, hogy bárhol és bármikor belém lehet kötni. :DDD

*** Bár ez most egy játékból átemelt, elő kifejezés a részemről. Szóval elfogadott dolog így hívni. De legyen akkor nanoszövetes ruha. ;)

Vizesblokk, voltmoddal és tuninggal, nem melegedés!!! :DD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#47) Воланд válasza janos666 (#46) üzenetére


Воланд
titán

Félre ne érts a nanoruha kifejezéssel semmi bajom. Csak ha már nano akkor gondolom a beépített alkatrészek is abból vannak, ha már nano.

Ööö folyékony nitrogén esetleg? És akkor be lehet kapcsolni az élsimítást is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) WonderCSabo válasza janos666 (#23) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jah, gondolom. Majd csekkolni kell gametrailersen.

(#49) Mans20


Mans20
addikt

Ezt is csak a i7 es tulajok fogják tolni :(

(#50) Scholes9 válasza Mans20 (#49) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én az ilyentől nem tartok.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.