Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Dany007


Dany007
veterán

No, most elolvastam a bejegyzést is! :B
Az előbbi hsz-em csupán az idézett szövegrészre irányult, akkor még csak azt olvastam el.
Most már a bejegyzést is. Amit nem igazán értek.

Azt írod:
"Szeretném megkérni a fórumozókat hogy ne álljanak neki keresni a hibákat a másik félben kicsiny országunk közlekedés kultúrájában. MEGOLDÁSOKAT SZERETNÉK HALLANI/OLVASNI!"

Tehát mi ne keressük a hibát a másik félben, de Te a bejegyzésben pontosan ezt teszed! Akkor mégis mit vársz és hogyan? Te leírod a véleményed a Te nézőpontodból mi meg kussolva bólogassunk hozzá? :D Ugyanmár... Ha te leírod mi is leírhatjuk aminek igen, gyakran flémelés a vége... De nem véletlenül.

Az amiket írtál ugyanolyan demagóg általánosítás, mint amiket én is írtam. És mint amiket bárki más tudna írni a saját szemszögéből. Mondjuk szvsz engem a nagymotorosok nem zavarnak, egyszerűen nincsenek útban. De a Te írásod alapján is látszik, hogy te is egy kicsit kivételezettnek érzed maga, hogyan az előbbiekben írtam. Mert hogy miért nem tudsz elmenni az autósok között! ? Mért kell elmenni az autósok között? Mért nem lehet beállni az autós mögé, ahogy a többi autós is, beállni a sorba!? Mért kell mindenáron előretolakodni?
Igen volt már nálam is, hogy a visszapillantónak koccolt egy motoros miközben elakart menni mellettem. Pedig nem én tehettem róla, nem zártam le semmit. Egyszerűen úgy álltam be ahogy. Igazából, főleg Pesten a f...szom se fogja azt figyelni, hogy na vajon b...ki elfér-e mellettem kényelmesen még egy motoros is. Ki a f...szom figyel erre vajon?

Nem kell, az én meglátásom szerint a motoros és a biciklis is legyen teljesen egyenjogú résztvevője a közlekedésnek ahogy az autósok. És ha végre mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak majd akkor ezen problémák jó része meg is szűnhet akár.

No mindegy, a lényeg csak annyi lett volna, hogyha te azt kéred ne a másik félben keressük a hibát, akkor Te miért teszed ugyanezt? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.