Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Gyönyörűszép munka!

Volt egyik nap egy mém redditen, eszembe jutott erről a történetről:

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) CPT.Pirk válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Telitalálat! :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) bambano válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Felhasználó adatlapja: CPT.Pirk
Teljes név: Találd ki.

klikk a patchsetre... folytassam? :)

egyébként gratula. :R :R :R

legközelebb ha kőkori dolgokat nem tudsz, kérdezz meg egy ősembert. :)
hmm. ki is írja a pulse audiót... itt van a nyelvemen... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) UnA


UnA
Korrektor

Nekem tetszett :)

(#5) CPT.Pirk válasza bambano (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ma már nem élek illegalitásban. Olyan nevű emberből meg mint én, nagyon sok van. :))

Amúgy párszor jártam emiatt az LH topikban, kaptam is segítséget itt-ott.

UnA: thx!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Remek körítésű iromány, jót szórakoztam! :R

A git meg hasznos dolog, mindenképp hasznos, ha az ember elsajátítja az alapokat.

Egyébként ez a send-email dolog nekem is új volt, ezentúl picit könnyebb lesz akkor dolgozni. :D Google SMTP-t meg kb két éve napi szinten használok, nincs vele gond. Csak a kevésbé biztonságos appokat kell engedélyezni a gmail beállításoknál, vagy a saslxoauth-al kell kínlódni.

PS: van egy kis typo az egyik parancsban, git format-patch -1 lesz az. ;)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#7) CPT.Pirk válasza Mr Dini (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megvolt az engedélyezés, de nem oldotta meg az SMTP gondot. A hibajegynél is erre panaszkodtak, hogy másnál se oldotta meg. Viszont ezek szerint csak kevés felhasználót érintett a dolog. Engem persze pont. :))

Typoo-t javítottam. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Bár az egyik topikból már ismertem az előzményeket, very noice írás, jó volt olvasni.)
No meg gratz ehhez az eredményhez. :R

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) MineFox54 válasza bambano (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Aki addig elért a bejegyzésben, az van elég jó ember ahhoz hogy megérdemelje :))

(#10) #90088192


#90088192
törölt tag

Na de kérem a szopás alapjában véve nem rossz dolog csak jó oldalra kell születni :DD

Ha még nem akkor lehet scriptelni, vagy csak patch applikáció segíthet.

Ahogy látom te az utóbbira tetted le voksot.

De annak meg adtad a módját. :R

(#11) CPT.Pirk válasza #90088192 (#10) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

-Melyik akarsz lenni? Apuci vagy anyuci?
-Ha lehet, akkor inkább apuci...
-Persze! Akkor most apuci leszopja anyucit! :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12) #90088192


#90088192
törölt tag

Meg borotvalkoztal?
Meg
Akkor te leszel a kislány.

Következő alkalommal

Meg borotvalkoztal?
Nem
Az jó mert szörösen szeretem a pinát 😁

[ Szerkesztve ]

(#13) proci985 válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:DDD

a bajszokat mondjuk nem ertem, ha mar *nix / oldschool C akkor a szakall (linux beard) volt a meno. bar mostanaban fejlesztoknel ahogy latom kb nincs igazan fashion code.

---

indentacio mondjuk elegge kritikus nagyobb projektnel (konkretan gitnel nagyon nem mindegy, hogy 900 diffet talal a fileban csak mert egy karaktert odebbcsuszott par dolog, ami a gyakorlatban azt is jelenti, hogy a modul szinte biztosan ossze fog omlani mert valamit az ember elszur a manualis merge vegere), nem megfeleloen formatalt mailnel meg a fogado nem fog orakat vacakolni a cucc ujraformatalasaval.

szep munka volt.

meg erdekes latni mekkorara hizott a linux kernel az evek folyaman. pl a regi 3.1es minix kernelnel 15 sec alatt megvan a make clean world egy sima vinyon is egy masodik generacios I7 4/8 xeonnal 24GB rammal. 2GBs core2 eraban ami kb megfelel egy atomnak mondjuk meg az is masfel ora volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) UnA válasza proci985 (#13) üzenetére


UnA
Korrektor

Én már úgy általában nem értettem azt a képet, de gondoltam, hogy jön majd valaki és megmagyarázza :)

(#15) Cifu


Cifu
nagyúr

A cikket köszi, nagyon jó volt olvasni. :D

UnA:: A 'Me and the Boys' mém alapja nagyjából annyi, hogy régebben az 'én és a fiúk' egyfajta poénos felhang volt, ha valami nem jött össze. Erre csinált egy fazon egy képet, amin az 1960-as évekbeli Pókember rajzfilm-sorozatból láthatóak Pókember mosolygó ellenfelei: Rhino, Vulture, Electro és Green Goblin. Ez a kép lett egy új mém-sorozat alapja, ami nagyjából úgy írható le, hogy vidáman sétálunk bele (a haverokkal), nyitott szájjal a f@szerdőbe... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) proci985 válasza UnA (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

me and the boys 60s spiderman variant vs ejjel3kor githubot bujni. utobbi valid infos foglalatossag BSc alatt, mi anno 15 eve doom source codeot nezegettunk ejnek ejjelen mikozben a "36 oras nap" projektetet teszteltuk. utobbi hulyeseg. a bajszokat viszont tenyleg nem ertem :D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) UnA válasza proci985 (#16) üzenetére


UnA
Korrektor

Bevallom, a 60-as évek pókemberes gagyiságai képregényei eddig nálam nem igazán szivárogtak be a fontos dolgok közé :N

(#18) Cucuska2 válasza proci985 (#16) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tessék, ti vén emberek, itt van a teljes reddit thread, ami alapján csak nálunk nem szokás a Linuxot összekötni az arcszőrzettel.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#19) proci985 válasza Cucuska2 (#18) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha visszanezed en referaltam a linux beardre (ami eleve a Kernighan / Ritchie C iskolarol is szolt), de itt jellemzoen csak bajszuk van es nem magus szakalluk.

a legsulyosabb elmenyem nekem egyebkent az volt, hogy a *nix kernel/C labra felvett gyakvez a labor felere tenyleg legit *nix beardet novesztett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) buherton válasza proci985 (#13) üzenetére


buherton
őstag

git diff -w :P ;]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#21) Vladi


Vladi
nagyúr

Ejj csak sikerült! :C

Te legalább írtál bele, a topikokban mostmá nagyobb lehet a zarcod. :DD :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr

"Tanultam egy rakás új dolgot, miközben otthagytam a kezem nyomát valamin, ami minden bizonnyal túl fog élni engem és téged is, és ez jó érzés."

Király vagy! Király érzés lehet. :R

Jó okés, akkor nem szólok arról, hogy lehet soha az életben nem használja majd senki ezen a világon... ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszett az írás, és gratulálok, szuper érzés lehet egy ilyen hobbi-munka után elégedetten mosolyogni!

(#24) bambano válasza Vladi (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

megnyugodtam :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) Eastman válasza UnA (#17) üzenetére


Eastman
őstag

[link] ...spider.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) CPT.Pirk válasza Vladi (#21) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pedig már majdnem írtam neked külön privit, hogy olvasd el a cikket! :P

Fred23: köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27) Vladi válasza bambano (#24) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én meg sejtettem... :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) IO.sys


IO.sys
őstag

Nagyon faxa hack, egyedül azt az egyet nem értem, hogy "a fiatalok kedvéért, ez az 1999-es The Matrix ikónikus jelenete". Belőlem ez olyan meghökkenést váltott ki, mint mikor megtudtam, hogy születtek 2000 után emberek. :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.