Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Húúúúú - ilyen grafikája lesz? ;]

(#2) McClane válasza Angel1981 (#1) üzenetére


McClane
aktív tag

Persze. :DDD

(#3) MortalVenoM válasza Angel1981 (#1) üzenetére


MortalVenoM
tag

igen, gameplay videó volt :DDD

(#4) Sub-ZeRo válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem igen. ;] Itt az a lényeg, hogy ha olyan rosszak lesznek a rate-k mint a css-ben, akkor tök mindegy a grafika. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) FatalEror


FatalEror
addikt

Ez tényleg szép és jó csak ma már nem így játszanak. :U
Amúgy az tetszik,hogy már nem csak "hagyományos" módon lehet majd játszani botok ellen hanem lesz gungame is. ;]

HardCore is my LifeStyle

(#6) Kanczy


Kanczy
veterán

Elég jó nuke-ot látni más kontextusban :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) Jakesz


Jakesz
őstag

Ez nem egy szokványos trailer, sokkal inkább a Source Filmmaker promózása. Olyan, mint a TF2 esetében a "Meet the ..." részek.

(#8) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Elég jóra sikeredett! :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Na! Ez egy promó videó!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

Meg is vettem elővételben 9.89 euróért. :DDD
Elvileg 08.21-én játszhatok is vele.

#tarcsad

(#11) ledgeri válasza Jakesz (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ha megnézed a ,, hogyan csináljunk filmet?" részeket a veboldalon, belátható, hogy a grafika lyen... (én le is töltöttem, majd próbálkozok...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Azért nem teljesen így néz ki :D Mármint ilyen a grafika, teljes felbontáson, minden lommal, de:
1: kinek bírj a gépe? :D
2: Kellene a 100 fps fixen :D

Több ismerősöm is betázik és kicsit butítva lett a játékmenet, vásárlás, szóval amatőrök is egész jól eljátszogathatnak vele.

(#13) Polllen válasza ng0ofy (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

A faék játékmeneten mit lehetett még butítani? :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) ng0ofy válasza Polllen (#13) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mutatja hova menj, segít vásárolni, a pályák kicsit bonyolultabbak, viszont így nem egy-egy sarkon alakul ki a harc, mint eddig, mert ugyanaz a hely belátható máshonnan is, ahova oda lehet érni időben. (nem reflexharc :D)

Különben is! Mi az, hogy faék?! :D A doom, quake na az faék :D

[ Szerkesztve ]

(#15) po1son


po1son
addikt

Jó kis videó lett, de ettől függetlenül engem nem győzött meg a béta annyira, hogy megvásároljam... Úgy gondolom, hogy az új rész nem lesz olyan sikered, mint ez elődök... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16) enginev3.0 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hitboxxal nincs semmi baj, nem olyan mint source-ben

Hiba:

"A Valve kiadta a CS: GO című FPS játék legújabb előzetesét, melyet a Source Fimmaker nevű alkalmazással készítettek."

"a Valve által készített Source Filmmaker nevű alkalmazással készítették"

Most akkor fimmaker, vagy filmmaker ??

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Jakesz válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


Jakesz
őstag

Szerinted?

(#18) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez kegyetlen jó videó, piszok jól megcsinálták! Kíváncsian várom a megjelenést! Már csak 3 nap.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) Bukta01


Bukta01
tag

Jó kis videó lett. :) És a játék is nagyon jó. Már egy jó ideje játszok a bétával. :))

(#20) UnSkilleD válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a gond sourceban az interp-el volt, azaz sokszor fordult elő az hogy úgy lőttek le hogy az ellen még ki sem jött a sarkon

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#21) GeryFlash válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

szeretsz értetlenkedni ugye?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) oneiros


oneiros
tag

Azért a videó kicsit félrevezető 1:38-nál (tudom ez csak animáció, nem gameplay). :) A CS-ben soha nem volt ironsight, és úgy tudom a GO-ban sem lesz. Persze a konzolból valami paranccsal lehet hogy elő lehet hozni, de jobb így ironsight nélkül szvsz.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#23) enginev3.0 válasza GeryFlash (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

igen!

igazából inkább csak figyelmeztettem a szerkesztőt hogy hiba van a cikkben.
Talán nem a legjobb módon, így jött össze

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sajnos megvettem. Kár volt érte.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25) pckownz


pckownz
senior tag

Ez jól látom, GSG9 ?

(#26) Destructo


Destructo
aktív tag

Nagyon bejön a vidi :D

(#27) HXY


HXY
addikt

The PlayStation 3 version will offer three control methods, which include using either the DualShock 3 controller, PlayStation Move or USB keyboard/mouse.

Xbox 360-on miért nem lehet egeret és billt használni?

(#28) Nexuiz


Nexuiz
tag

Nagyon fain videó. :C

Nem én voltam!

(#29) Ps Vita


Ps Vita
őstag

De fasza videó :C

(#30) djculture válasza Sub-ZeRo (#24) üzenetére


djculture
félisten

bővebben?

(#31) Sub-ZeRo válasza djculture (#30) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A textúrákon, menükön, hangokon kívül más nem igazán változott. Vannak benne jó ötletek, hogy hallod a másik részén a pályát, hogy mit lőnek halomra stb. meg a rádió is fejlődött, több minden van benne. A vásárlás szerintem nagyon gáz, a régebbi nekem jobban tetszett. És ennyi is. Hát nem tudom, nekem nem igazán jött be.
Majd még próbálgatom. Ja, meg 150-es pingem volt. Nem tudom milyen szerverre vágott be, de 2 emberen kívül 100+-os volt mindenkinek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32) djculture válasza Sub-ZeRo (#31) üzenetére


djculture
félisten

Köszi az infót, gondolkoztam én is rajta valahogy kimaradt az életemböl a cs. Az első cs-al játszottam kb évekig lanpartikon ennyi a találkozásom a sorozattal:)

(#33) capulet75


capulet75
addikt

Istenem! Végre! Alig vártam már megint egy újabb maponkénti 2-3 útvonalas CS játékot! Booooooooaaaaaaaaa...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#34) Jojo5


Jojo5
őstag

1.6 után a source se nyűgözött le főleg, hogy az emberek eszméletlenül szerencsétlenek 1.6-os szemmel nézve, sajnos marad ugyanaz az útvonal amit a source elkezdett... :(

nem leszólni akarom a source-al játszókat, de "vicces", hogy míg 1.6-ban mid, mid-high-ra hirdettünk és szorosat játszottunk általában, addig a régi ancients-el simán mixelhettünk high-ra hírdetve sourceban...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35) M3oH


M3oH
addikt

Ez csalodas lesz, ugy erzem. Bar nem, mert nem veszem meg.

(#36) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jónak tűnik, jöhetne már :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#37) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon jó lett a videó, a játék is tetszik eddig. A CS megunhatatlan.

Thanos was right.

(#38) Sub-ZeRo válasza CoDWaW07 (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha most megveszed bétázhatsz.

(#37) Narxis: :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39) enginev3.0 válasza M3oH (#35) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez egy nagyon Jo hozzaszolas volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) Narxis válasza Sub-ZeRo (#38) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mi a baj? :)

Thanos was right.

(#41) Sub-ZeRo válasza Narxis (#40) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fura, szerintem meg lehet unni, főleg akkor mikor megkapta azt a fos tf2 engine-t. A tf2 mint a játék, arra jó volt az engine, de mint a css-hez, nem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42) Narxis válasza Sub-ZeRo (#41) üzenetére


Narxis
nagyúr

De legalább szebb lett. :)

Thanos was right.

(#43) aSzakember


aSzakember
tag

ennek már agyon itt volt az ideje, a trailer egész jó, végre új csééé :))

I can do this in a hundred ways

(#44) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Én anno láttam róla twitchen beta gameplayt, lényegében ami szembetűnő változás, hogy a tereptárgyakon(lásd hordó, doboz) simán át lehet lőni, jobb a source-hoz képest a grafikája, viszont egy hatalmas csalódás(számomra), hogy a vásárlós menüt teljesen átszabták, és elég érdekesen néz ki. De annak ellenére ez egy jól összerakott trailer.

Mit is kéne ide írni?

(#45) enginev3.0 válasza KisTopi95 (#44) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vásárlás menüt csak meg kell szokni, és sokkal gyorsabban bevásárolsz mint a source-ben

persze remélem lehet majd bindelni hogy pl b-s gombokra megvegye a dezit meg granyókat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#46) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Nálam bejön, de ki is megy. :)

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#47) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez sajnos már nem olyan jó, mint az elődök. De ez csak szubjektív vélemény persze. :)

Sic Parvis Magna

(#48) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Az első CS-m. Meggyőzött. Elképesztően összerakott shooter! :R :K

(#49) kissdanca


kissdanca
tag

Kíváncsian várom hogy milyen lesz :DD

(#50) dergander


dergander
addikt

A grafika ha kiváncsiak vagytok rá egy az egyben left4dead2,tudom h source motor de nagyon hasonlít sőt még a fegyverek szórása is ugyanolyan,bár én a beta-t eddig élvezem,bár a fejest nagyon nehéz lőni a fegyverek élethüen szórnak a jó célzáshoz mostmár elengedhetetlen a gugolás...aki hamarabb gugol és lő az nyer :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.