Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

+ mindenki aki megvásárolja most az új CS-t aug. 14-től bétázhat :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) Mr President


Mr President
senior tag

Nekem 1.6 accom van, de ha nem lenne tuti nem ruháznék be a régiekre. Elég jó áron adják most az újat!

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Én kipróbálhattam a CS:GO-t, de meg kell mondjam hatalmas csalódás volt számomra. Minden amit fejleszthettek volna maradt olyan, mint a CS:S-ben, és amiket pedig szerettem megszoktam megváltoztattak. Az új dolgokat már ki sem próbáltam benne, mert egészen egyszerűen nem bírtam vele 1 óránál tovább játszani, annyira vacaknak éreztem...

Grafika: Azon kívül, hogy az árnyékok szaladgálnak a fegyvereken, meg kihoztak egy kicsi több effektet a motorból nem nagyon volt izgalmas a változás.

Fegyverek: Rettenet! Szinte az összes modelljét átdolgozták, de a legtöbb annyira (ez a legjobb kifejezés rá) semmilyen lett... A vásárlás menü pedig egyenesen katasztrófa! Hogy lehetett egy sok éves felosztást ennyire elkonzolosítani?!? Ha kontrollerrel játszanék biztos örülnék ennek, de én PC-n megszoktam már az eddigit. Legalább a számokkal való vásárlás megmaradt, de azt nem a CS:S, hanem az 1.6 számaival hozták vissza.

Hangok: Ezen a téren nem sokat változott. Gyakorlatilag a legtöbb hangot megtartották az elődből.

Játékmenet: Ugyanaz, mint eddig, csak most sokkal többször dicsér meg a játék (alias COD) és nagyon hatásvadásszá vált egy-két dolog (pl. amikor meghalsz)

Pályák: Szépek, teli vannak mindenféle tárgyakkal, meg egyéb hasztalan dolgokkal. Ami jó, hogy néhányat újraterveztek, és lett imitt-amott új átjáró, vagy egy kis beugró rész, stb. Ami nem tetszett, hogy azokat, amik már régóta jellegzetes részei voltak 1-1 pályának kivették (pl. Italy: nincs ott a zenedoboz, és bár szól valami, de ez így nekem nem az igazi).

És ami meg arcon csap: matchMaking rendszer! És ezzel nálam teljesen elásta magát a játék... :O

Másnak milyen tapasztalata volt?
Csak én vagyok ennyire elkényeztetve más FPS-től (esetleg a régebbi részektől), és ezért nem tetszik? :F

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Destructo


Destructo
aktív tag

Most,hogy olvastam a cikket=> GO STEAM pörcséz tó májszelfö :D :R Már várom :D

(#5) MongolZ válasza ribizly (#3) üzenetére


MongolZ
addikt

Én úgy olvastam, hogy a CS:GO az 1.6 "folytatására" hajaz, ilyen szempontból nem is baj, hogy nincs túl sok közös vonása a Source-szal kapcsolatban. Én - mint talán a legrégebbi magyar 1.6 acc tulaj - nagyon várom a GO-t kipróbálásra :)

(#6) Destructo


Destructo
aktív tag

A kánter kámplít amúgy ~4200Ft...tiszta olcsó..anno az anatolodzsit vetük 5kért...:D

[ Szerkesztve ]

(#7) #52815360


#52815360
törölt tag

Előrendelve, jövő héten indulhat a buli :D

(#8) Gery9112 válasza ribizly (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagyon sajnálom, hogy ilyen véleménnyel vagy a játékról. Nem kerültem be a bétába (igaz nem is nagyon kapálóztam remélve, hogy még az előrendelés előtt megejtenek egy nyílt bétát) de ennyit úgy érzem megérdemel a játék.
Viszont a problémákat amiket felsoroltál másoktól is hallottam, de ne felejtsük el, hogy a visszajelzések alapján módosítják a véglegest és a 14.i béta előtt egy nagy javítócsomag érkezik. Itt van egy részletes leírás róla
[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) Baco83


Baco83
tag

Én is előrendeltem és kíváncsian várom

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Source számomra tuti vétel lene, ha megkapnám addig a fizetésem... de mivel nem kapom, ezért egy újabb jó akcióról maradok le :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) tDr1v3r válasza ribizly (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem személy szerint nagyon tetszik a GO... mondjuk tényleg van pár fegyver ami annyira nem adja (nekem), de azon kívül tetszik, szerintem nálam vásárlós lesz ez.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) Griaule válasza ribizly (#3) üzenetére


Griaule
csendes tag

Szerintem az új vásárlás menü sokkal jobb. Én nekem még nem sikerült megjegyeznem a számokat, Így egérrel az új menüben sokkal gyorsabban tudok vásárolni.

(#13) addamka válasza ribizly (#3) üzenetére


addamka
őstag

Nekem is kicsit fura, bár én a source-cal is elvoltam, akármennyire más.
Mondjuk úgy állok hozzá, hogy ez nem egy folytatása az előző részeknek, más, szokni kell, hosszabb távon lehet jó is (bár én tuti nem warozok már).

Néhány fegyver elég furcsa, a pályák szépek, sourcenál lényegesen szebb. Az, hogy egységesek a modelek pályánként nekem pl. tetszik, elég hülyén hat egy artic skin dust-on.

Amúgy 14-én lesz frissítés a betahoz, elég hosszú a changelog, akár még jobb is lehet :)

Nekem ez a colossion ki/be játékmódonként nem tetszik, az nagyon nem CS, hogy átfutok a társakon.

Viszont esélyesen lesz map workshop, amivel talán könnyebb lesz túllépni a van 3 alapmap, azon játszunk csak témán :]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#14) Liudvikas


Liudvikas
tag

csak 14-én lehet letölteni így pre-orderrel? :F

(#15) pethYeti válasza Liudvikas (#14) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen.

(#16) ribizly válasza addamka (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Ez valóban egy jó hosszú changelog... Majd, ha valamikor lesz openWeekEnd, akkor kipróbálom újra. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.