Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tomas51 válasza elektrotank (#50) üzenetére


tomas51
senior tag

Na ennek igazán örülök!
Ha tetszik amit találsz iratkozz fel. :R

(#52) elektrotank válasza tomas51 (#51) üzenetére


elektrotank
tag

Ha lesz alattuk intelligens kommentár, akkor feliratkozok ;] ;]
Jelenleg néha még a saját csatornámra se jut időm... de majd igyekszem :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#53) tomas51 válasza elektrotank (#52) üzenetére


tomas51
senior tag

Egy két külföldi szokott kérdezni, de azok értelmesek.

(#54) elektrotank válasza tomas51 (#53) üzenetére


elektrotank
tag

Úgy gondoltam, hogy beszélsz alattuk... bár lehet a megfogalmazással volt gond :U De ha van ilyen videód, akkor bocsi, csak belenéztem egybe, valamelyik AC cuccba :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#55) tomas51 válasza elektrotank (#54) üzenetére


tomas51
senior tag

Értelek.
Hát koromból fakadóan lenne értelmes komment, én nem az a fajta vagyok aki beszélni akar.

(#56) elektrotank válasza tomas51 (#55) üzenetére


elektrotank
tag

Megértem :) Egyszer viszont próbáld meg, hátha bejön :P Elég minőségiek a videók, szóval ha még alá is beszélnél jó dolgokat, szerintem jobban megdobná az egészet :D Bár ez szubjektív vélemény csak.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#57) Mans20


Mans20
addikt

Itt is szűrő meg műanyaghalom elöl a ventiknél,légszállítást szépen lecsökkenti.

(#58) Eagle16 válasza Mans20 (#57) üzenetére


Eagle16
addikt

Cserébe legalább tiszta marad valamennyire.

Én még plusz szűrőt is raktam a szűrő elé, ami az apróbb szemcséket jobban megfogja.

Nem egy jól szellőző ház, de nem is ez lenne a fő profilja. Csendes és könnyű tisztán tartani, na meg nincs kivilágítva mint egy kaszinó.

Nyáron meg majd kinyitom a felső-hátsó venti ajtaját, mert a venti már be van építve, csak nem látom szükségét annak, hogy be is kapcsoljam. Plusz még leveszem elöl az ajtót teljesen, és felkapcsolom a ventiket nagyobb fordulatszámra. Esetleg még a plusz szűrőt is kiveszem, amit én raktam bele és rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#59) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Most vettem egy ilyen házat. Egy bajom van idáig vele: az alaplapot tartó és rögzítő csavarok nagyon szorulnak. Magába a házba már elég nehéz volt becsavarni az alaplapot tartó (távtartó) csavarokat és abba a rögzítő csavarokat. Rézforgácsos lett, ott a csavar környékén .

(#60) Eagle16 válasza rayoliviero (#59) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem nem volt vele ilyen problémám, teljesen simán belementek a tartó és rögzítő csavarok is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#61) rayoliviero válasza Eagle16 (#60) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem. Ezt leszámítva frankó ház, örülök neki. De most már úgyis bejáratódott a csavar is, szóval így hibálan. Hosszú tápoknak is van megfelelő szellőzés, vga-ból is belefér jó hosszú.

(#62) rayoliviero válasza Eagle16 (#60) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most vettem egy 850 EVO SSD-t és amikor levettem a ház oldalát, láttam, hogy a vastag tápkábelek teljesen kilapították a hangszigetelő szivacsot egyes helyeken. Sajnos nincs nagy hely a kábelek elrendezésére és vastag kábelek miatt csak ráerőszakolva lehetett feltenni a ház oldalát is. Már mondjuk könnyen felmegy, mert kilapult a hangszigetelő szivacs, azokon a helyeken, ahol "kellett". :D Ezt leszámítva nagyon meg vagyok elégedve a házzal, megérte az árát. :K
Remélem garinál nem nézik, hogy ki van lapulva a hangszigetelő szivacs és emiatt esetleg megtagadják, mert van rá három év gari, nem szeretném, ha elúszna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.