Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) raziel01 válasza piggy2 (#99) üzenetére


raziel01
veterán

Az tény, hogy igény van rá.
Sokan úgy vannak vele, hogy szar de netezni jó lesz. Én meg úgy vagyok vele, hogy inkább nem veszek tabletet ha csak fost adnak ennyi pénzért. Inkább majd 1-2 év múlva valami normálisat.

(#102) arnyekxxx válasza raziel01 (#101) üzenetére


arnyekxxx
veterán

más meg addig is netezik ezeken a szarokon amig te gyűjtögetsz álmaid gépére. kinek mi fontos.

(#103) -NOKIA- válasza raziel01 (#101) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Netezni se jó: fagyogat, kilép, baromi lassú..

(#104) blueMerle válasza piggy2 (#100) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezt írtad: A tesztírónak írnám, hogy amit ő fogott a kezében az nem volt éppen hibamentes.
Erre írtam válaszként, hogy elég valószinű hogy teljesen totál egyforma a kettő, és nem volt hibás a tesztpéldány sem, és semmivel sem jobb a tiéd, pusztán nincs viszonyítási alapod. Persze, az is lehet hogy tévedek és többféle minőségű panelt pakoltak bele (nem elképzelhetetlen ez sem). :)

(#105) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Apu vett magának egy ilyen "játszós-filmnézős-netezős"
MyAudio Tablet Series7 708DCC-t, de még ennek sem közelíti meg sajna az enyémnek a kijelzőjét, gyors, kicsi meg vékony, úgyhogy le a kalappal, de a kijelző még mindig nem az igazi...

(#106) arnyekxxx válasza -NOKIA- (#105) üzenetére


arnyekxxx
veterán

micsoda meglepetés, egy 50%-al drágább készüléknek jobb a kijelzője...

(#107) -NOKIA- válasza arnyekxxx (#106) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Lejjebb vitatkoztak hogy a kínaiak kijelzője felveszi a versenyt az samsung,acer,stb. márkáéval.

(#108) arnyekxxx válasza -NOKIA- (#107) üzenetére


arnyekxxx
veterán

esküszöm nem találok ilyen hsz.t

(#109) intelMMX


intelMMX
senior tag

Valaki tudna segíteni? Van nekem is egy ilyen szutykom és az istennek sem tudok rá másik romot felrakni, pedig mindent úgy csinálok ahogy kell. Leszedtem az összes ICS romot (JB-t akarom leszedni a decemberi példányomról) de egyszerűen nem megy.
A LiveSuit 0X162 hibára, A PhoenixCardal a tab Sprite hibára hivatkozik.
Biztos hogy minden az aminek lennie kell. Lehet hogy hibás a tabom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.