Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) KrissszG válasza DJGABI (#1725) üzenetére


KrissszG
tag

Helló!

Megkérhetnélek, hogy töltsd fel megint valahová a
TouchPal plusz magyar nyelv 2in1-t?

Sajnos a link, amit korábban postoltál itt a fórumon már nem elérhető.

Előre is nagyon köszönöm!

(#2652) DJGABI válasza KrissszG (#2651) üzenetére


DJGABI
addikt

Húúha.. A gyári már nekem sincs meg azt hiszem. Most így hirtelen egy Pulse Mini-ből valót találtam, lehet hogy jó ez is: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2653) KrissszG válasza DJGABI (#2652) üzenetére


KrissszG
tag

Köszi szépen.

Sajnos valami nem jó. Magát a TouchPal-t nem tudom installálni - "Az alkalmazás nincs telepítve" hibával fejeződik be...
A neten találtam egy másik TouchPal-t, amit ugyan sikerül föltenni, de a magyar nyelvet nem akarja észre venni. Gyakorlatilag minden nyelv inaktív.

Azért keresem ennyire a TouchPal-t, mert Anyu fogja most használni a telefont, s neki kellene egy magyar nyelvű Compact billentyűzet, amit könnyen tud kezelni. Tudod, olyan mint ami a hagyományos telefonokon is van... 1 billentyű = 3 betű... ha a c-t akarod előhozni, akkor 3x nyomod meg.

A TouchPal tűnt a legjobbnak. Kevés álltgatási lehetőséggel, amit véletlenül el lehetne piszkálni.

Phantom Sky Rev. v1 ROM van fent, nem tudom, hogy esetleg az lehet az oka, hogy nem ismeri fel a mellé telepített magyar nyelvet...?! :F

(#2654) gyalu 1 válasza KrissszG (#2653) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Parancsolj [link]

(#2655) KrissszG válasza gyalu 1 (#2654) üzenetére


KrissszG
tag

Köszönöm!!! :R

(#2656) KrissszG válasza gyalu 1 (#2654) üzenetére


KrissszG
tag

Szerzációs!!! Szuper!! Ezt kerestem!!!!! :R :R :R :C

(#2657) KrissszG


KrissszG
tag

Sziasztok!

Phantom Sky Revolution v1 van fent, amibe bele van "égetve" a Launcher Pro.
Mivel azóta, hogy a Phantom Sky Rev. megjelent jött már ki frissebb Launcher Pro alkalmazás is - ráadásul a magyarítottat szeretném feltenni -, hogyan tudom ezt megtenni?

Úgy értem... a Launcher Pro system app-ként van a ROM-ban, és amikor apk-ból fel szeretném telepíteni a magyarított Launcher Pro-t, a "telepítés sikertelen" üzenettel nem megy föl.

Valami ötlet? Köszi előre is!

(#2658) DJGABI válasza KrissszG (#2657) üzenetére


DJGABI
addikt

1. kicseréled a ROM zip fájljában az apk-t, újrahúzod a telefont (ezt gondolom nem szeretnéd :) )
2. felteszel Marketről egy másik launcher-t a csere idejére, Root Uninstaller/Titanium Backup segítségével törlöd a régi LauncherPro-t, egy újraindítás lehet hogy kelleni fog, aztán feltelepíted az új változatot.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2659) KrissszG válasza DJGABI (#2658) üzenetére


KrissszG
tag

Hali!

Köszi a válasz. Nos, az 1. opció valóban nem a legkényelmesebb. :)

A 2. opciót korábban már próbáltam, de akkor nem működött. Bááár, bevallom őszintén reboot nem volt utána. Elképzelhető, hogy csak annyi kellett volna neki.
Megpróbálnám, de kicsit félek tőle, hogy ha a TB-vel szedem le az appot és nem sikerül visszatenni sehogy, akkor az 1. opció lép érvénybe, amihez nem sok kedvem van... :)

(#2660) KrissszG válasza DJGABI (#2658) üzenetére


KrissszG
tag

Nah, kész... igazad volt. A reboot kellett neki, mert utána simán ment az install!
Köszi!!! :R :C

(#2661) coyote66


coyote66
aktív tag

Kezd behalni a topik. Mindenki eladta, vagy elégedett a telefonjával.

Én vagyok

(#2662) Goose-T válasza coyote66 (#2661) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekem még megvan, csak már unom. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2663) coyote66 válasza Goose-T (#2662) üzenetére


coyote66
aktív tag

Már én is egy kicsit. Lassúcska. ZTE-van mellette, azért az fürgébb, nagyobb de vannak hiányosságai.

Én vagyok

(#2664) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Még nekem is megvan. :DDD Próbálta valaki az ICS-t? A Boston Maniaról?

(#2665) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Milyen ROM-ot használtok? Elég sokat kipróbáltam, de nekem még mindig a froyo (F0X-3230-0-0002-A02) "muzsikál" a legjobban. Elkezdtem honosítani, meglátom meddig jutok vele. :)

(#2666) alma18


alma18
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Van egy commtiva z71-em 2.1-es rendszerrel, minden gyárilag alap. Szeretném frissíteni 2.2-re vagy ha már megjelent, akkor arra. Teljesen laikus vagyok ebben a témában, ezért is kérném a tanácsotokat és segítségeteket. Magyarul szeretném felrakni, csak nem tudom van-e olyan hivatalosan kiadva, ha nincs akkor amit ajánlotok. Ha már megvan, hogy melyiket kéne feltennem, akkor a telepítést hogy kell végigvinni? Köszönöm szépen a segítségeteket.

(#2667) DJGABI válasza alma18 (#2666) üzenetére


DJGABI
addikt

Hivatalos magyar van rá, de szerintem elég kevesen használják azt... Első hsz-ben 3270, 327A nevű ROM-ok azok. Inkább a Phantom ROM-ok amik jók 2.2-ből. Szerintem. [link]

Telepítéshez leírás szintén 1. hsz: [link]

(#2664) gyalu 1 az ICS ahogy olvasom naggggyon alpha még. talán az érintőképernyő se megy? Meg szerintem egész egyszerűen a proci plusz a 256MB RAM kevés lesz a 4.0-hoz. Néhol mégy 2.3-nál is az volt.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2668) alma18 válasza DJGABI (#2667) üzenetére


alma18
tag

Köszönöm szépen a segítségedet! Tehát a magyar frissítés nem érdemes annyira felrakni, inkább a phantomot rakjam? Magyar billentyűzetet gondolom akkkor marketről pótolni kell majd. Ezek az otthoni frissítések miatt nem veszik el a garancia igaz?

(#2669) coyote66 válasza alma18 (#2668) üzenetére


coyote66
aktív tag

Tudtommal ha már rootolod, akkor elveszik a garancia. Magyar nyelv is van szerintem a phantomban. Hosszan kell nyomni a magánhangzót és feladja az ékezetes betűket. Nálam így csinálja Sky rev 1-nél.

Én vagyok

(#2670) DJGABI válasza alma18 (#2668) üzenetére


DJGABI
addikt

Én Phantom-ot telepítenék. Kalapos őű van csak benn, azt hiszem. De fentebb linkelte valaki a 2.1-ből ismerős TouchPal-t [link] vagy azt felteszed vagy marketből egy billentyűzetet.

Ahogy előttem is írták, de igen, gari vesztős művelet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2671) alma18


alma18
tag

Sikerrel felraktam az új rendszert, jól működik minden, csak a adat roaming nem akar sehogy sem menni. Elképzelhető hogy manuálisan kell valamit beállítanom. T-mobiles vagyok, aki tud hozzá segíteni megköszönném és mms-el is ez a helyzet. A másik, hogy valaki tudna nekem küldeni egy gyári magyar 2.1-et, hogy meglegyen tartalékban is, hátha egyszer hirtelen szükség lenne rá. Köszönöm!

(#2672) alma18


alma18
tag

már csak egy kérdésem lenne :), foxconn 2.2-őt tettem fel, itt már lehet csak sd-kártyára telepíteni? Ha igen, akkor hogyan?

(#2673) DJGABI válasza alma18 (#2671) üzenetére


DJGABI
addikt

2.1 szintén első hsz...

Ja igen, a gyári 2.2-ben azt hiszem a magyar APN-ek nincsenek benn. Ezért is a Phantomot mondtam. Sokkal kevesebb szívás van vele, egyszerűen gyorsabb, jobb.

2.2-től a nagyobb appokat alapból SD-re teszi, amúgy meg Alkalmazások menüben tudod megnézni, meg áthelyezni (már amiket enged). _Csak_ SD-re nem tudsz telepíteni, mindenképpen foglalnak a belső memóriából is helyet az alkalmazások!

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2674) coyote66 válasza alma18 (#2672) üzenetére


coyote66
aktív tag

Meg az sem kizárt, hogy kell a kártyán ext3-as partíció is.

Én vagyok

(#2675) alma18


alma18
tag

Köszönöm a segítségeteket. APN-t szerencsére sikerült megcsinálnom. Stabilabb lett a rendszer, meg mintha minőségibb működést produkálna a teló. Köszi még egyszer a segítségeteket!

(#2676) coyote66


coyote66
aktív tag

Lassul a telefonom. Sky rev 1. Mit csináljak?

Én vagyok

(#2677) alma18


alma18
tag

Sikerült ezen oldal segítségével beállítanom az apn-eket, csak egy bökkenő van a 2.1-hez képest. Ott elég volt a data enabledet kipipálni, itt viszont ha kipipálom nem történik semmi. Szerintetek úgy kellene, hogy minden egyes netezés előtt a web'n'walkot kijelölöm és úgy netezek? Nincs valami egyszerűbb megoldás?
Ez az a honlap:
http://emerzee.blog.hu/2011/02/04/apn_beallitasok_szolgaltatonkent

(#2678) coyote66 válasza alma18 (#2677) üzenetére


coyote66
aktív tag

Nálam a mobil hálózatoknál minden adat és roaming engedélyezve van, hálózati üzemmód gsm/wcdma is. Van egy widget APN amit marketről tettem fel és, ha kell valami bekapcsolom (ON) előjön a 3G, ha nem kell net akkor kikapcsolom (OFF) átmegy 2G re. Nekem bejött.

Én vagyok

(#2679) alma18


alma18
tag

Van egy tuti APN beállítás, akinek szüksége van rá. T-mobiles : létrehozol egy újat és az aPN-hez csak annyit írsz be kisbetűkkel, hogy internet. Adsz neki valami nevet, elmented és kész. Adatok engedélyezése és működni fog. Nekem csak ez az egy APN beállítás van és simán működik

(#2680) Goose-T


Goose-T
veterán

Viszlát Z71, hello Moto! Vettem egy Motorola Defy+-t, a Commtivát pedig az unokaöcsémnek adtam, hátha neki még több türelme van hozzá. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#2681) Laby


Laby
őstag

Én is búcsúzok a Commtivától, Iphone 3gs-re váltottam.
Köszi mindent, Szevasztok!

(#2682) djrolika


djrolika
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni ha itt lehet. Tegnap probaképpen felraktam a Galaxy S2-mre egy ANdroid 4-et. Viszont szeretném vissza rakni a teljesen gyári cuccokat rá de nem vok vmi hozzáértő és nem csináltam bizt. mentést, stb. Lehetséges ez valahogy?? Mert igy még a Kies se ismeri fel és frissiteni se tudok. Szoval nem tudom tudna e valaki egy kicsit részletes leirást adni nekem arrol, hogy mit tudok tenni.
Köszi a segitséget (akár privátba is a : roli1985@yello.hu-ra)

(#2683) KrissszG


KrissszG
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki a topic-ot, eléggé leült mostanában.
Egy kérdésem lenne.

Olyan ROM-ra lenne szükségem, ami
- tud magyarul
- jó az akku üzemidő még bekapcsolt Net mellett is.

Ami jelenleg van fent (Phantom) Net nélkül jó üzemidővel rendelkezik, stabil, viszont Net mellett iszonyat gyorsan merül. Nem kell, hogy a játékok gyorsan fussanak rajta, mert nem arra van használva a telefon.

Előre is köszi! :R

(#2684) harminc3 válasza KrissszG (#2683) üzenetére


harminc3
tag

Hali! Nekem is a phantom evo rev3b van fent, nincs jobb tőle.

(#2685) KrissszG válasza harminc3 (#2684) üzenetére


KrissszG
tag

Szia!

A Phanton Evo Rev3b tud magyarul? Most a Phantom Sky Rev van fent, az elég jó, de még battery calibration után is csak 24 órát sikerült kisajtolni az akksiból 2G-s mobilnet mellett.

Neked meddig bírja az Evo Rev3b -- Net kapcsolat mellett?

[ Szerkesztve ]

(#2686) harminc3 válasza KrissszG (#2685) üzenetére


harminc3
tag

Igen, tud magyarul. Régen volt mobilnet (3G), akkor se bírta 1 napnál tovább, most csak wifizek (kb. 1 órát), de van hogy már délután enni kér.
(Napi szinten játszok és zenehallgatás van bőven.) Ha visszafogom magam akkor max. 2 napot bír ki.

(#2687) KrissszG válasza harminc3 (#2686) üzenetére


KrissszG
tag

Köszi! :R

Akkor viszont sajnos lehet, hogy tovább kell keresgélnem. Valami olyan ROM kellene ami 7:00 - 23:00 közötti bekapcsolt 2G mellett (főleg Viber-ezés és GMail szinkronizálás) legalább 2 napig elmegy... és magyarul van...

Ha esetleg erre van valakinek tippje, szívesen fogadom.

Köszi még1x.

(#2688) harminc3 válasza KrissszG (#2687) üzenetére


harminc3
tag

Igazán nincs mit, ha találtál szólj! (:

(#2689) alma18


alma18
tag

Hali!
Tud valaki segíteni phantom ügyben? Egyszerűen nem tudok rájönni, hogyan tudnám frissíteni a gmailt és a többi fontosabb rendszerprogit. Kiírja m intha letöltené őket, de mégsem

(#2690) alma18 válasza alma18 (#2689) üzenetére


alma18
tag

Rájöttem, kicsit furmányos, de megvan :)

(#2691) harminc3 válasza alma18 (#2690) üzenetére


harminc3
tag

Hogy csináltad?

(#2692) alma18 válasza harminc3 (#2691) üzenetére


alma18
tag

Hali!
Úgy csináltam hogy a myapp-nál rámentem a gmailra, elirányított a marketes felületéhez és ott update

(#2693) harminc3 válasza alma18 (#2692) üzenetére


harminc3
tag

Köszi a választ, de azóta más romot használok és itt frissül ahogy kell.

(#2694) alma18 válasza harminc3 (#2693) üzenetére


alma18
tag

Hali!

Megtudnád mondani, hogy milyen romot használsz, esetleg egy tapasztalatleírást+nyelve? Ha esetleg bevált a rom, akkor feltudnád tölteni valahova?
Köszönöm szépen!

(#2695) harminc3 válasza alma18 (#2694) üzenetére


harminc3
tag

Phantom King rev2d : Sky Fish
http://uploading.com/files/a1c12f5m/skyfish_rev2d-correct-splash.zip/

Igazából ez se tökéletes, már régóta ezt használom. Angol nyelvű, de engem nem zavar. Működik a zseblámpa funkció, most az ftl launcher-el és a swapper nevű programmal egész gyors.Igazából ha tehetném lecserélném a telefont egy másikra.

(#2696) alma18 válasza harminc3 (#2695) üzenetére


alma18
tag

Szia!

Köszönöm szépen, megnézem majd mit tud. Nekem boston romom van, valami újítást nézek hozzá, mert már egy kicsit unom, meg hátha van újnak mondható fejlesztések. Köszönöm szépen mégegyszer.

(#2697) harminc3 válasza alma18 (#2696) üzenetére


harminc3
tag

Én is így vagyok vele, egyszer csak megunom, de aztán mindig az a vége hogy visszarakom az előzőt.

(#2698) alma18


alma18
tag

Nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, de lenne egy kis problémám. A telómon magyar sky revolutionv1 rom van, modellszám boston. Sokszor van az, hogy nem tudok leszedni a playstoreból programokat, mert azt írja, hogy nem kompatibilis vele. Pl a whatsup is ilyen, de sok más is van. Ezt a problémát hogy lehetne megoldani? Köszönöm a tippeket!

(#2699) -axxon-


-axxon-
tag

eltünt az imei szám a telefonrol.
hogy lehet vissza állitani?

valami kinai rom törölte le.....

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#2700) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Üdv

Nyugdíjaztam a telefont. Sajnos az érintő kijelzője eltört. Ha valakinek kellene alkatrésznek a többi része. Alaplap, ház, miegymás. Az egy száraz palack borért megkapja. Nálam csak a port fogná.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.