Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

hehe, ez tetszett:D
Lehet, hogy 8 éve írták, de mára se igen változott a legtöbbnél a helyzet

(#2) szablya


szablya
tag

Állat :D

ilyenkor a csorda a gép köré csődül és eljárják a kerneltáncot. :O :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez a cikk eredetileg a PC GURU-ban jelent meg Old Man-tól, 2002. január 31.-én. Biztosan sokan olvastátok,

Ja, Old Man ezt a cikket is a netrol lopta ossze. :))

Mar nem is emlekszem melyik '00-01 koruli gurus tuningrovatban maradt benne a "sajatkezu" tuningjanak illusztralasara berakott kepen a Tomshardware kalapacsos logoja :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) ^Clown válasza nyunyu (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mesélj erről az Old Man-ről, ki ez mi ez, él-e még? :)

Kiveszem a nevét, ha nem ő írta.

[ Szerkesztve ]

(#5) nyunyu válasza ^Clown (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

En ketszer talalkoztam vele szemelyesen, egyik a '96-os szepezdi Guru taborban volt, ahol boho ifjukent ittuk minden szavat, gyakorlati tuningmagiaja viszont kalap sz*rt sem ert, mindenki panaszkodott utana, hogy fagy a gep :DDD

Masik alkalom meg az volt, amikor '99-ben elejen Deschutes magos P2-300-at kergettem, akkor a bolti ar duplajaert akarta eladni a "sajat kezuleg valogatott" SL2W8-akat.
Annyiert meg mar gyari P2-450-eket is lehetett kapni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó az összeállítás :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) ^Clown válasza nyunyu (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Korrekt egy ember lehet :P Kivettem a nevét... Köszi, hogy szóltál!

[ Szerkesztve ]

(#8) Móci


Móci
addikt

Old Man, PC Guru... nem most voltak ezek az idők. 2001-2002 körül friss géptulajként én is faltam az újságot (haver megvette, én meg elkértem tőle :D ).
A féláfa ismerős, én is úgy vettem a gépemet anno.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) ^Clown válasza Móci (#8) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én meg áfa nélkül vettem meg az első gépemet (mármint első olyan gépemet, amit saját lóvéből vettem :) ), régi szép idők... Mennyit melóztam azért a gépért...

(#10) eziskamu válasza ^Clown (#7) üzenetére


eziskamu
addikt

A Netbrustos procik idejében (P4 Willamete, Northwood, Prescott) Nem volt hajlandó írni az AMD procijairól, mert hogy az szar :) Amúgy nem volt minden hülyeség, amit írt, de tényleg sokan panaszkodtak már rá.
A cikkjei: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12) tkesy válasza nyunyu (#5) üzenetére


tkesy
őstag

Old Man-ről sok mindent el lehet mondani jót is / rosszat is egyaránt, viszont az tény, hogy anno ('94-'95 évekről beszélek, én akkor találkoztam először a PC Guru-val) ő volt az egyetlen, aki foglalkozott a gépek lelkivilágával és tuningjával... Én is az ő szavain nőttem fel, és ha ő nem lett volna (meg a Guru amivel eljutott az ország területén bárhova) akkor lehet én is, meg sokan mások is, ma is csak néznék, hogy mi az a doboz a monitor mellett...
És igen, voltak baklövései, és a végére "elszállt", de nekem sokat segítettek a cikkei....
Mondjuk a boltjába külön tortúra volt bejutni, a hülye kapucsengő miatt, és állandóan dohányfüstben úszott az egész helység, de a falra aggatott cuccok tekintetében simán verte bacsis lakását már akkor is... :D
A nála vásárolt cuccok, mer volt olyan is amit nem adott aranyárban, tudták azt amit állított róluk...

Amúgy, szerintem ez az újság amiben ez a írás megjelent még megvan valahol a padláson... :))

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#13) ^Clown válasza tkesy (#12) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Keresd elő, megnézhetnéd, hogy tényleg ő jegyezte-e a cikket :R Más kérdés persze, hogy valóban ő írta, vagy csak az ő neve alatt közölték le.

[ Szerkesztve ]

(#14) #40835072


#40835072
törölt tag

jó lett :)

(#15) eziskamu válasza ^Clown (#13) üzenetére


eziskamu
addikt

A linkemet nézted?

(#16) nyunyu válasza eziskamu (#10) üzenetére


nyunyu
félisten

A cikkek szerzői jogi védelem alatt állnak.

Ahhoz kepest, hogy a kesoi cikkei kulonbozo kulfoldi hardveres oldalak tesztjeibol lettek osszeollozva forrasmegjeloles nelkul, meg o hivatkozik szerzoi jogokra :DD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) ^Clown válasza eziskamu (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Még nem olvasgattam bele, pótolni fogom! Fogok találni valami érdekesen? Lődd le a poént nyugodtan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.