Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [classicph:] Probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#54) Samus


Samus
addikt

Miért osztjátok itt szegényt? Amúgy nem bántásként, de az sok mindent elárul, hogy "informatikát tanulok". Ezen réteg nem sokat ért a gépekhez. Mert amit informatika címszó alatt tanítanak, az valójában némi Windows ismeret (általában XP), és egy raklap Office (általában 2003, újabban 2007, iskolától függ, ki melyiket vásárolta meg). Word, Excel, PP, Access, de annyira, hogy 99.8%a teljesen felesleges annak, amit tanítanak, miközben a delikvens egy épkézláb mondatot nem tud összehozni...

A hiba pedig az, hogy a kártya nem SM 3.0 képes. Vegyél új VGA-t...

Nekem egyébként volt olyan lány ismerősöm, aki tényleg jó infós volt, rendszergazda ssakon voltunk (szakképzés), szerettem, mert valahogy úgy éreztem, hogy szakmailag összeillünk. Ő szoftveresen, én hardveresen voltam otthon a témában, és mindig összehoztunk valamit ketten. Csak második évben elment másik fősuliba, és onnantól már hiányzott a dolog. De ez egy másik történet...az én ajánlatom is egyébként a GTA IV topikja, mert van neki. Biztos segítenek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [classicph:] Probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.