Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Hát trailer alapján tényleg elég sok forrásból merített ihletet, de élvezetesnek tűnik. :D Feliratkoztam a tesztre.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) scyllafren válasza elithun (#1) üzenetére


scyllafren
senior tag

+1

(#3) RIC5I


RIC5I
tag

lehet én vagyok ennyire béna de a linkre kattintva se ürlap nem jönbe se email cimet nem kérnek csak azt irják figyeljem a twitterüket meg a steamet :F :F

de a játék nagyon tetszik és bizalommal tölt el hogy a fejlesztők olyan bátrak hogy ezzel kampányolnak a game mellet nem pedig sejtelmes trailerekkel :C :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#4) oriic válasza RIC5I (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy írják, nem kell már reg és nincs kulcsozás, mindenki letöltheti majd a játékot steamről.

Live-Die-Respawn

(#5) RIC5I válasza oriic (#4) üzenetére


RIC5I
tag

a pillanat amikor az ember csak a szöveg egy részét érti meg és ugy értelmeztem hogy elfogytak a kulcsok és már nem lehet jelentkezni de most be aranyoztad a napomat köszönöm :R :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#6) duvi


duvi
nagyúr

Valakinek sikerült már belépnie? Kb. 1 órája próbálkozom bejutni, de eddig sikertelenül. A szerveradatok (populáció) hibásak, tehát csak vakon próbálkozhatunk :( Ők se készültek fel a rohamra.

(#7) RIC5I


RIC5I
tag

a játék egy olyan 30% ban van kész ugy hogy nem sokat látni ebből a bétából :(

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

grafika nagyon patika... UE... ne mlep meg... de tényleg nagyon adja...
kissé vontatottan lassú, félkész...
erre beesek a vár alá... semerre.... oda minden cuccom.. köszi :C :W
ez is ment a trashbe, mint az ELEX és a DnL.... pff.. félkész sza.rok... 2019-ben!! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.