Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elmo


elmo
aktív tag

1. nemtom ez itt milyen minőségű, de én 1, azaz _egy_ darab Enermax venti volt 3000 körül, szóval nem feltétlenül 3 darab kerül ennyibe...

2. biztos jól néz ki, de ki látja? esetleg átlátszó ház-fal esetén. vagy mikor jön valaki, akkor lekapom a ház oldalát, és ott virít. :)

(#2) Mattyer


Mattyer
tag

Azért irtam, hogy normál tápventi és nem enermax...

iBook 14'' 1.33ghz

(#3) andorpapa válasza elmo (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Olvastad atus Midi házátalakítását? Nos, ott például egy ilyen venti figyel a gépház hátulján, és szerintem nagyon impresszív. Arról nem is beszélve, hogy a kulcs az ablak: ablakot vágnak sokan a gépház oldalára, és akkor bizony árad a sejtelmes fény. Meg ha jó helyre szereled a ventiket, csukott, nem kivágott oldallappal is fényt ad a külvilágnak.

Mattyer a 3 tápventi alatt a szokásos SCS KKC8025 meg Evercool cuccokat értette, amik tényleg nettó 1000 HUF körül mozognak.

Ahogy a kolléga írta, aki ilyet vesz, az tudja miért veszi. Aki meg nem, hát annak meg fölösleges magyarázni. Enermax ventit sem vesz mindenki, pedig az sem rossz dolog. :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) atee


atee
őstag

Kar ,hogy csak par darabot lehetett ithon kapni es azota csak igerik!
:((

D-day 2002-01-04 01:54

(#5) Guard_W


Guard_W
csendes tag

Kérdésem volna: hol lehet kapni ezt a ventit? Érdekelne...
Köszi!

Guard W

(#6) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Azt énis szeretném tudni hol lehet kapni, de akinek a minőséggel kapcsolatban vannak kételyei azt megnyugtathatom. A legtöbb tesztoldalon jol szerepel, azaz a legjobbak között van mind teljesítményben mind hangban

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#7) atus


atus
senior tag

Nekem két darab kék van, már mennek is egy ideje, és eddig semmi problémám nem volt velük. A minősége tényleg kifogástalan, nem is túl hangos (halk se), csak az a baj, hogy már nem forgalmazzák. :D Csak pár darab jött belőle, azokat eladták, azóta meg semmi. Elvileg még ebben a hónapban jönnek LED ventik, de valószínűleg nem Antec. Amint lesznek szólok, és mondom hol lehet beszerezni őket...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#8) atus7377


atus7377
aktív tag

Ma érkeztek LED ventik az overclock-hoz.Igaz TITAN de nekem szín-patikusak.:DD

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#9) Hacked_4002


Hacked_4002
csendes tag

vagesz :)

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.