Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A teszt kifejezetten jó hangulatúra, kellően objektívre sikeredett, most próbáljon meg nivan kolléga belekötni Bog ''nokiafanságába''!!!
A telefonnal kapcsolatban másutt én is u.azt jegyeztem meg, mint a cikkíró a véleménynyilvánításkor, fejlődhetett volna többet is az 5140... Így nem igazán versenyképes (hacsak nem azért, mert nincs választék :((( )
Pár megjegyzés:
2. oldal: ''... eddigi 496 színárnyalatot ...'',
3. oldal: ''... képeket (jog) és videókat (3g) ...''.


[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#2) X-COM válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


X-COM
nagyúr

hát azért választék az van, volt egy m65 meg van egy m75, szerintem mindkettő jobb készülék, igaz edge nincsen egyikben sem

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#3) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Szerintem rossz teszt volt!Van benne Mp3!!!!Már kezdenek ezek a tesztek a telecoméhoz hasonlítani!Tele hibával!

[Szerkesztve]

(#4) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Az MP3-mat valóban benéztem, sorry, javítottam. Fancy-boy-tól kérném, hogy a hozzászólásában említett többi hibát ossza meg velem, hogy tanulhassunk belőle.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) X-COM


X-COM
nagyúr

a specifikációk lapon samdung e530nak van csúfolva:)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#6) AS


AS
félisten

2005 VAN!! Hogy lehet ilyet kiadni!
Nevetséges! Az ára meg siralmas!!!

Valóban a Siemens M65 jobb választás!!:Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Bog, egy ''apró'' hiba a teszt elején:
Azt írtad, h az Ericssonnak az R250Pro után nem volt strapamobilja - ez nem igazm ugyanis ott volt az R310 (jó sokáig használtam, echte svéd volt, ma is megy!)... Az télleg strapa mobil - barátom 310esével a Balatonban dobáloztunk, még iszap alá is elástam... És megy, és megy, és megy... (szvsz a legstrapább)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) [amne]


[amne]
senior tag

''Beállítható az alapképernyőn található feliratok színe is, nem is tudom, hogyan létezhettünk eddig e fontos funkció nélkül.'' - én azért ezt tényleg fontos funkciónak látom, könyebben kiválasztható a háttérkép kontrasztja, így olvashatóbb lesz mondjuk az idő/dátum a képernyőn. 6230-ban nem egy olyan gyári háttérkép van melynek a jobb felső sarka sötét ezért az óra teljesen kivehetetlen.

3gp a videó formátuma.

(#9) Den


Den
veterán

nem értem ezt az ''elavult'' parát. Valahogy a fogyasztói társadalom konzumdroid mentalitása köszön vissza, ahol attól elavult vmi, mert a felhasznált megoldásoknál létezik újabb ami egyébként a használati értéket nem növeli, nem pedig hogy alkalmatlan a töle elvárt funkcióra.

az emberek jó részre még ma is csak telefonál a telefonján (milyen meglepő), és rohadtul nem érdekli hogy a kijelző lehetne színesebb, nagyobb, lehetne benne, még kismillió fölösleges funkció stb...

Anyám nemrég vett egy samsung d500-at, mert kis telót akart meg tetszett a formája. telefonáláson és sms _olvasáson_kívül másra nem hasznája, kamerát, mp3lejátszót egyszer kipróbálta just for fun, azóta sem.

viszont a héten viszavitte a telót hogy rossz mert 2 nap alatt lemerül. aztán elmondták neki, hogy ez ennyit tud, mert a szép nagy sokszínü (''korszerű'') kijelző, meg a mindenféle mozgó csilingelő témák, bluetooth, megzabálják az energiát.

Neki tökéletesen elég ldenne ugyanez a teló ''súlyosan elavult'' kijelzvel, meg 100megagigaterracsillió bájt memóra nélkül, csak legyen ugyanilyen kicsi.

www.simson4t.hu

(#10) AS válasza Den (#9) üzenetére


AS
félisten

Erre a célra ott van a e 630 a d500 butitot változata!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Polacheck válasza Den (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nevetni fogsz, de pld mai napig keresett darab a nokia 6230.
A fényképezőgép szerintem is egy olyan dolog, ami nyugodtan kihagyható lenne, mivel olyat még nem tudtak gyártani, ami a digitgépet pótolta volna.
A kijelzővel már vitatkoznék, mert jobban szeretek, kontrasztos éles nagy kijelzőt használni.
Az elavult pedig azért lett rásütve, (de Bog majd kijavít, ha nem így van) mert annak a rétegnek, akiknek ez a telefon szól, messze nem elégíti ki az igényeit, és nem történyt nagy változás az előző modellhez képest.

less qq more pewpew!

(#12) Viktor0610 válasza Den (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad lehet, de közelítsük meg onnan a dolgot, ha a Nokia az egyik telefon párosnál (6230-6230i) tudott sokat fejlődni, a másiknál (5140-5140i) miért nem?

Samsung Galaxy A54

(#13) dabadab válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


dabadab
titán

Mert mas piaci szegmensbe szantak oket, ahol masok az elvarasok?...

DRM is theft

(#14) dabadab válasza AS (#10) üzenetére


dabadab
titán

Ami - a specifikaciok szerint - kevesebb ideig birja, mint a D500? Hah!
Ha vkinek tenyleg apro kis noi telefon kell, akkor erdemes lehet megnezni a Nokia 8310-et: elfer benne egy rakat SMS meg telefonszam, sokaig birja az akkuja, a mono kijelzo meg eleg kontrasztos.

DRM is theft

(#15) Viktor0610 válasza dabadab (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már egy másik fórumban megvitattam v.kivel, ami a lényeg, miért ad ki a Nokia úgy egy telefont, h. alig fejleszt rajta v.mit? Bár ez a ''fejlődés'' örvendetes az SE féle T230i-T290i pároshoz képest... :DD
Példa: attól még, mert raftingolok (ha rosszul írtam, bocs... :U ) meg extrémsportolok, lehet szükségem nagyobb kijelzőre, meg jobb kamerára (amire Bog is utalt a tesztben), nem?

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#16) Den válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Den
veterán

pl azért ad ki ilyen kis fejlesztéssel új telót, mert az alkatrészbeszállítók kifuttatták a régebbi komponenseket, és most már ilyen paraméterűeket kap (pl kijelző színmélység), ennek köszönhető a pár apró paraméterváltozás, plusz csináltak egy kis ráncfelvarrást a szoftveren és kész.

www.simson4t.hu

(#17) Den válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


Den
veterán

pl. mert nincs rá igény. mert a célközönség elégedett ezekkel a paraméterekkel, és nem hajlandó megfizetni a ''korszerűsítéssel'' járó árnövekedést.

Autós példával, a szuzukiba is lehetne tenni v6-os motort, függönylégzsákot, aktív futóművet, navigációsrendszert 3 képernyős dvd-vel, csak a célközönség nem fizetnémeg inkább más olcsó kocsit venne, akik meg ugranak a felsorolt fícsörökre azok meg nem vesznek szuzukit, így aztán teljesen értelmetlen ilyen irányba fejleszteni.

www.simson4t.hu

(#18) Den válasza Polacheck (#11) üzenetére


Den
veterán

tudom hogy a 6230 népszerű, történetesen apámnak is az van immár sokadik éve, és nem tudnál annyit fizetni neki hogy egy mai telóra cserélje :)

Az egy dolog hogy tét nélkül mit szeret az ember meg megint més hogy miért fizet.

Én pl. szívesen használnék olyan telót amiben 3mpixeles autofókuszos, optikai zoomos fényképező van, meg 800x600-as, teló teljes felületét kitöltő true color, oled kijelzővel, beépített vinyóval, bluetoothal, wifivel, stb. fasza lenne

hogy mennyit fizetnék érte? max 40k-t. ha ennél több akkor kösz nem kell bármekkora fun is...

www.simson4t.hu

(#19) Viktor0610 válasza Den (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A #16-ossal egyetértek, de a #17-essel már vitatkoznom kell, mert oké, ne legyen benne jobb kamera (bár szvsz. elférne), de a kijelző akkor is lehetne nagyobb! Így a VGA-kamera képét nem csak egy mini kijelzőn kellene viszontlátnom...
Nekem pl. kifejezetten tetszik a jelenlegi telcsim 320x240-es kijelzője.

Samsung Galaxy A54

(#20) dabadab válasza Den (#18) üzenetére


dabadab
titán

Gondolom a 6210 v 6310(i)-rol beszelgettek, tekintve, hogy a 6230 talan egy eve jott ki :)

DRM is theft

(#21) Den válasza dabadab (#20) üzenetére


Den
veterán

lehet, nem követem :) ilyen lapos, hosszú

www.simson4t.hu

(#22) Den válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Den
veterán

tetszeni midenkinek tetszene, csak nem mindenki fizetne érte. ráadásul az oldalarányok miatt át kéne tervezni az egész telót, nőne a fogyasztás, a nagyobb felbontás több adat, vagy belassul vagy erősebb proci kell bele, újabb áttervezés.
másrészt ennek a telónak a kijelző a legsebezhetőbb pontja tehát nem őppen előnyös ezt növelni, mivel a teló fő vonzereje a strapabíróság.

És ez az egész cécó miért? hogy a tesztekben korszerűnek mondják, meg hogy ''jó legyen ránézni''...

Szerinted ez a két dolog érdekli a farmert mikor kint a földeken előveszi hgy felhívjon vkit, vagy egy építkezésen dolgozót, mikor piszkos kézzel bepötyögi a számot?

Nekik a teló nem fétis, nem divatcikk, nem hobbi, hanem egyszerű munkaeszköz.

www.simson4t.hu

(#23) dabadab válasza Den (#22) üzenetére


dabadab
titán

Valoszinuleg olyanok is vannak, akik szerint egy multimeter is elavult, mert a mono,hetszegmenses LCD meg egyenesen kokorszaki, es mp3-at se tud lejatszani.
;)

DRM is theft

(#24) Bog válasza Den (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Den, ez mind szép és jó, amit leírsz, de ha ennél kevesebbért már vehet egy ugyancsak strapabíró Siemens M65-öt, amely szinte minden fontos paraméterben kinyírja a Nokiát, akkor azt fogja megvenni. A farmer is, az építőipari feketmunkás is. Az elavultságot ahhoz mérjük, hogy mennyibe kerül, és a konkurencia ugyanebben a szegmensen mit nyújt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Polacheck válasza Den (#18) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kiforgatod a szavaimat. Te leírtad, hogy mi lenne a fontos számodra, és ez ellen érveltem. Nekem igenis fontos a kijelző szépsége, valamint nem vennék hitelesíett mailkliens, és bt, valamint mondemfunkció nélkül telefont.

less qq more pewpew!

(#26) Kain


Kain
senior tag

Még iylen hangvételű cikket,sokat!Jók vagytok :D,én szét röhögtem magamat közben.

(#27) AS


AS
félisten

Különben jó a teszt!
Igaz én úgy teszteltem volna hogy elviszem egy Fradimeccsre cserelabdának, vagy megmászom Kékest és ledobom, közben filmezem.
Vagy Elásom kertbe 2 napra, és megnézzük mi lett vele! (és utána visszatemetjük)

Kb ez a véleményem:DD:DD:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) Den válasza Polacheck (#25) üzenetére


Den
veterán

szerencsére nem is vagy rákényszerülve hiszen van olyan teló ami neked megfelel. ennek annyi a hibálya hogy nem neked szánták, így nem is igyekszik megfeleni az igényeidnek

www.simson4t.hu

(#29) Den válasza Bog (#24) üzenetére


Den
veterán

ez attól függ kinek mi a fontos paraméter. egy biztos, ez a teló nem attól lesz sikeres vagy sikertelen hogy hány fölösleges fícsör szerepel a fícsörlistán (de szép mondat lett ez)

sajnálom hogy ma már a tesztelőket is elérte ez a jól programozott fogyasztórobot megközelítés, ahol az számít hány fölösleges tulajdonsága van egy terméknek, nem pedig az hogy az alapvető feladatát hogy látja el. és ezt most általánosságban is értem nem csak a konkrét cikkről, és magazinról beszéltem.

szomorú hogy az emberek szemét ki lehet szúrni pár olcsó üveggyöngyel

www.simson4t.hu

(#30) Den válasza dabadab (#23) üzenetére


Den
veterán

amikor megjelenik az első szineskijelzős multiméter, az lesz a napja hogy kivonulok a társadalomból, felmegyek a hegyekbe és remeteként élem további életem. :DDD

www.simson4t.hu

(#31) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért ne fejlődhetne a mobiltelefónia ezen szegmense is?

Nem tudom pontosan, mi a multiméter, de miért ne lehetne az is szineskijelzős? :DD
Bár -ha emlékezetem nem csal- ez azért túlzás... :U

Mégegy. Úgy nem lehet tesztelni, h. csak azt mérlegeled, mennyire látja el az alapfeladatát! Erre minden telefon (még a legegyszerűbb Alcatel is) képes. Az viszont már lehet tesztelés tárgya, miben nyújt többet-kevesebbet a konkurencia hasonló termékeinél!

Egy ''apró'' baki: hibálya...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#32) Bog válasza Den (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A dolog lényege a konkrét telefonnál, és ami miatt kicsit lehúztuk:
1. Mint olvasható, tele van mindeféle szirszar dolgokkal, úgymint decibel mérő, személyi edző, vagy hőmérő (ami tök megbízhatatlan). Szerintem 100-ból 99 felhasználó többre értékelné ennél a BT-t, vagy a megapixeles fényképezőgépet, neadjisten a 6230i kijelzőjét (merthogy nem kell áttervezni a készülékházat ahhoz, hogy egy jobb felbontású display kerüljön bele).
2. Miután létezik még egy hasonló készülék a piacon, a már egyébként nem mai csirke Siemens M65 (amit pont a napokban vált fel az M75), ezért evidens, hogy az ember és a tesztelő gondolatban azzal veti össze árban, funkciókban, kezelhetőségben. Mert szerintem senkinek nem mindegy, hogy ha strapatelefont vesz, akkor mennyi pénzt ad ki és mire.

Persze a funkcióját mindkettő ellátja: telefon, SMS és ha leejtem nem törik szét. A kérdés az, hogy mennyibe kerülnek, és hogy ezért a pénzért milyen PLUSZ szolgáltatásokat kapunk.

Autóknál is megelégedhetnél a kispolákkal, a funkcióját ellátja...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Polacheck válasza Den (#28) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem értelek:(

Ezek szerint a d500-nak is annyi a baja, hogy nem anyukádnak szánták.

Komolyan nem értem mi a problémád.

less qq more pewpew!

(#34) [amne] válasza Bog (#32) üzenetére


[amne]
senior tag

Annyiban egyetértek veled, hogy inkább BT a nem funkcionáló dolgok helyett. De például egy jól működő iránytűnek, hőmérőnek, nagyobb hasznát látom ebben a készülékben mint egy 1,3-as fényképezőnek. Az ember szerintem még nagyon sokáig nem tudja másra használni a mobilok fényképezőjét mint pillanatképek felvételére, természetben járva inkább a téma megerőszakolása lenne akár 1,3-as optikával is ''fotózni''.

A 6230i kijelzője tudtommal fizikai kiterjedésében is eltérő ennek a kijelzőjével, javíts ki ha tévedek. Szerintem minden telefonnak azt a szintet kell hoznia amit a célközönség elvár tőle, és nem hiszem hogy lenne olyan felnőtten gondolkodó célközönség, aki ennek a telefonnak a kapcsán, nagyobb kijelzőt szeretne, meg csilivili színeket. Ha szép telefont szeretnének, nem ezt vennék ugyebár.

(#35) zsiga667


zsiga667
addikt

Szvsz Den-nek igaza van. Az ilyen ütésálló telefonoknál nem fontos a színes kijelző, a megapixeles kamera, meg a hasonló baromságok. Ami fontos: legyen térereje a hegyek között is, ahol pl. egy Samsungnak nincs, bírja sokáig egy feltöltéssel az akksija, és legfőképpen bírjon ki mindent, persze ésszerű határok között.

Szerk.: Azt kifelejtettem hogy nem az a baj ha egy telefon sokmindent tud, hanem az ha ezeknek az alapvető tulajdonságoknak nem felel meg. Most őszintén szerintetek mi a fontosabb, a színes kijelző vagy a 2 hetes készenléti idő? ;)

[Szerkesztve]

(#36) Bog válasza [amne] (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A 6230i és a 6230 kijelzője között 3 mm eltérés van, amely részint a kijelző szélén terpeszkedő fekete keret csökkenésével jött létre.
A dolog lényege számomra annyi, hogy ha egymás mellé teszek egy M65-öt és egy 5140i-t, akkor a Nokia drágább, de nem jobb. A célközönség pedig ugyanaz.
Igazából persze lehetne hasznos a hőmérő, ha működne rendesen, de a készülékház 1 percnyi fogdosás után a szotver szerint 10 fokot melegszik. Az iránytű pedig extranagy baromságokat mutatott.

Részemről kihajtható sörnyitót, csavarhúzót, bicskát tennék a telefonba, Bluetooth funkciót, fütyülésre visszafütyülő cuccost mint a régi kulcstartókban, hogy meg lehessen találni, durvább akksit, hogy ha a konnektor nélküli hegyekbe megyek, akkor se legyen gond. Egy kategóriával feljebb GPS, korrekt fényképezőgép, és normális méretű kijelző, amelyen elfér a térkép, vagy a villanyóra kapcsolási rajza, satöbbi.

A teszt objektív abból a szempontból, hogy a tényeken változtatni nem lehet, és a Siemens telefonja jobb vételnek látszik, de szubjektív annyira, hogy benne van a véleményem. Amellyel szerencsére nem mindenki ért egyet, végülis emiatt haladunk előre.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Azért ez nem volt szép, az 5100 igenis jól néz ki, de ha nem is... hát elég egyedi telefon. Azt meg kikérem magamnak hogy egy trendi báffáló cipőre hasonlítsátok.
5140nek elég szar a menüje szerintem, meg a gombkiosztás és a gombok alakja is jobban tettszett az 5100ban. Amíg nem gyártanak még1 ilyen jó telefont nem is cserélem le.
A képernyő tényleg elég gány, az igaz...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#38) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ugy tudom hogy csatlakoztatható hozzá valami gps es egység is.Viszont ha azt nézzük hogy az 5100 ás óta mennyit változott , mert szerintem elég sokat.És szerintem jó irányba mert az a telcsi egy nagy szar volt.
Meg még azt anem értem hogy Nokia 1600 telefonba minek van 4 mega beépített memória ha se mms se java alkalmazásokat nem lehet rá tenni?Inkább tették volna bele ezt a mennyiségű memóriát a 3100 ba,m mert az is azonos kategória

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#39) acer_ válasza Bog (#24) üzenetére


acer_
aktív tag

ooo, egy ellenpeldaval tudok szolgalni.
Egyik ismeros elkoptatott egy 5210-et (burkolat brutalis szinten szetkopott, gombok, stb), sokat volt rugva, dobalva, csapban, huzott vegig mennyezetet meg hasonlok. Egyedul a mikrofont kellett benne kicserelni az elso 1 ev soran.. utan viszont egyszer csak megadta magat.. Amit oszinten nem is csodalok, mivel nagyon sokszor jatszotta a focilabda szerepet (hejj, de jo volt, csak fajt, ha nekem dobtak). Komplett belso csere, burkolat maradt. A masodik darab hasonlo korulmenyek kozott mukodott par honappal ez elottig, es mukodne a mai napig, ha nem csereli le. Mit gondolsz, mire?
5140i. Meg van vele elegedve, birja ez is rendesen a strapat. A kijelzojenek valoban eleg komoly ''utanhuzasa van'', de ez lehet az ara annak, hogy nem folyik meg a sokadik komoly repules utan sem. Szerintem nagyon kevesen fognak elozo nokia utesallo telefon utan siemenst venni. :U

(#40) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Pl:nem 2Mb memória van benne hanem 3,5Mb!

(#41) Bog válasza Fancy-boy (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A gyári képek, hangok, témák és alkalmazások miatt csak 2 mega a memória.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) csiga997 válasza Bog (#36) üzenetére


csiga997
őstag

Dehát az M65-ben sincs bluetooth... :U

(#43) AS válasza csiga997 (#42) üzenetére


AS
félisten

De Myx75-be van!
ÉS az 10000000000000000000/* jobb telefon mint ez a nokia!!!:):):DD:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Viktor0610 válasza AS (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Adnál nekünk/nekem egy linket a telcsihez -Myx75? Mert nem találok róla semmit... :U

Samsung Galaxy A54

(#45) AS válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


AS
félisten

bocsi elirás: Siemesn M75 akart lenni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) Polacheck válasza AS (#45) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azért elírás még ebben is van :)

less qq more pewpew!

(#47) AS válasza Polacheck (#46) üzenetére


AS
félisten

BENQ SIEMENS M75!!:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) Versus


Versus
senior tag

Ilyen telefonom van. Az első amit tényleg szeretek. GPS-tokkal mindent visz.

Premium Vintage

(#49) BRinyo válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Miért kellett volna fejlődnie? Mi volt az elődje? 5140 volt és kapott i betűt. Majd ha fejlődik, 5141 v vmi hasonló lesz belőle...

(#50) Viktor0610 válasza BRinyo (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én még mindig azt nehezményezem ebben a telcsiben, h. ha a 6230-6230i páros volt képes ennél jóval nagyobb fejlődésre, akkor ez miért nem?
Nekem nem az a lényeg, h. a célközönség igényli-e a fejlődést vagy sem, hanem a két telefon közötti _érdemi_ előrelépés.
Mert ha belegondolsz, a 6230(i) egy üzleti telefon, az üzletembereknek nem igazán kellenek a telefon multimédiás képességei, mégis azok fejlődtek, akkor miért ne lehetne u.ez csepp-, por- és ütésálló kivitelben az 5140i?

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.