Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) anulu válasza Cpt. Zsöci (#42) üzenetére


anulu
félisten

én is 1280x1024-ben játszom, de nálam nincs gond füstben. ez nem egyszer ''mentette már meg'' az életem, pl CS-ben, mikor 3 füstgránát robbant egyszerre...

Generals 1280-ban 8500-on? na ez érdekelne... (ahogy a CS: Source is...:U)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#52) LordX válasza rudi (#47) üzenetére


LordX
veterán

Az a HDMI kimenet egy DVI kimenet, csak más a csatlakozó :)

A HDMI = DVI + S/PDIF (+ másolásvédelem). Gondolom hangot nem fog kiadni az a videokártya, így csak a DVI része van bekötve :)

(#53) rudi válasza mg105 (#50) üzenetére


rudi
nagyúr

Pixel.hu - egérpadok között.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#54) Cpt. Zsöci válasza rudi (#48) üzenetére


Cpt. Zsöci
tag

farcry-t nem próbáltam, de ezt említettem
pedig nekem mennek a dolgok 1280×1024-ben, igaz lebutítva
a füst szokott problémát okozni és tény hogy ez sokszo nem a legjobbkor van
armyban sniperral füstbe nézek 20 alá megy a az fps az tény, de máskor inkább a ping túl nagy minthogy az fps lenne túl alacsony...
armynál mindig legrosszabb beállításokkal játszom, a felbontás magas, bár tudom, hogy megy szebben is, de nincs rá igényem (ismét hangsúlyozom, ez én vagyok, másoknak fontos, hogy szép legyen, nekem nem)
source-nál ugyan ez van, füst szar tud lenni, bár nem olyan nagyon. Egy pályán van egyetlen pont ahova ha beállok lemegy a pingem, de máig nem értem, hogy miért... (most nem jut eszembe, hogy mi a pálya neve, mindegy)
(TFT-kről annyit, hogy tavaly ilyenkor a 17''-es dvi-s acer volt 129 sulinettel....)

(((no flame, peace)))

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#55) Cpt. Zsöci válasza anulu (#51) üzenetére


Cpt. Zsöci
tag

A source mint mondtam fut, a Generalsra nem emlékszem mennyin játszottam, mert annak már fél éve, de lehet hogy 1024-en...)

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#56) rudi válasza Cpt. Zsöci (#54) üzenetére


rudi
nagyúr

Melyik Acer?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#57) emvy válasza rudi (#56) üzenetére


emvy
nagyúr

Ami nekem is volt, a 1721-es.

while (!sleep) sheep++;

(#58) Cpt. Zsöci válasza emvy (#57) üzenetére


Cpt. Zsöci
tag

jah asszem
nekem sajna egy 1714-esem van, ez kb ua csak nincs rajta dvi
sajnálom is, mert ''csak'' 10 rugóval kellett volna többet perkálni, csak nem volt lé

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#59) rudi válasza Cpt. Zsöci (#58) üzenetére


rudi
nagyúr

A 1714 most olyan 90.000 Ft a 1721 meg 106.000 Ft körül van, de 100.000-ért is lehet DVI-s Belineát venni. meg 89.000-ért analóg 16ms-os AOC-ot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#60) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Olyan Razer Diamondback egeret hol lehet kapni? Erdekesnek talalom. Szivesen +tapogatnek 1et.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#61) rudi válasza GrotESC (#60) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez is pixel.hu

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#62) Asusfan


Asusfan
senior tag

Na én most azt nem tudom hogy mx510ről megéri e váltani Razer Diamondbackre?
Jókor írtam ide is:D


[Szerkesztve]

(#63) rudi válasza Asusfan (#62) üzenetére


rudi
nagyúr

Fenetudja... Szerintem nem. Én nem váltanék a mostani MS Explorer 4.0-ról. Azért ha van módod, tapizz meg egy Razert!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.