Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Nekem is vannak voltak gyomorproblémáim..bár nem Crohn

Sok volt a gyomorsavam, ezért hasmenésem volt,ez viszont végig marta a bélrendszerem...minden szarral próbáltak kezelni tömtek gyógyszerrel..ami éppen a kezükbe került (ajánlottak nekik jó pénzé a gyártók)
Főiskolán a stressz és a sok sok hasmenés alhasi fájdalom és görcs minden reggel, bármilyen folyadékot vittem be fosás lett belőle.
És a felmaródás eljutott odáig, hogy már véres volt.
Nah akkor azt mondtam, hogy oké próbáljuk ki az Actíviát, ha már úgy is azt ajánlják a TV-ben.
Hát úgy eszegettem, valamit javult is. Mondjuk jobb lett. De stressz-re ugyan úgy hasmenésem volt.
Aztán vagy 6 éve összeszedtem egy hasmenős e-coli-t.
Nah ott már véres fosós jött ki. 40 fokos lázban, mint aki az utolsókat rúgja, már elektrolit hiány is fellépett.
Végül felírtak valami probiotikumot is....és hoppá.
Nagyon lassan épültem fel, de bizony kellett az a cucc.

Utána jöttem rá, hogy a túl sok sav kiölte a bélflórát, ezért maródott fel a belem ezért volt az a reakció hogy nem szívódott fel a víz vagy a sav..ezért volt hasmenésem a sok rosszul létem.
És ezt a több diplomás orvosok képtelenek voltak felismerni.
Legalább 13 évem ment rá.
Olyannyira jól sikerült a dolog, hogy ma már +5-10 kiló van rajtam, komolyabb hasmenésem évek óta nem volt.
Azt viszont észrevettem, hogy gyümölcsleves érzékeny lettem. :) Amiben tej meg cukor van..nah attól termelődik a gáz bennem rendesen.

Szóval lehet hülye kérdés de probiotikumot próbáltad már? vagy egyenesen tiltó listán van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.