Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Nem is olyan vészes ez az igény, a mai gépek mellett. De ebből a fajta játékból is már annyi van, hogy gátat lehet rekeszteni velük. De hátha ez jobb mint a többi.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Wolverine válasza Nunder (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenképpen más: ez ugyanis szuperhősös játék, amiből jelenleg csak egy van a piacon, a City of Heroes/Villains.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Nunder válasza Wolverine (#2) üzenetére


Nunder
őstag

De pl a tegnapi Hulk-os játék, meg a többi. Egyre több van belőlük. És az a bajom, hogy ezeket is csak az élvezi, aki ismeri a képregényhősöket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Wolverine válasza Nunder (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

A Marvel vs Capcom egy bunyós játék konzolra, ez meg egy MMORPG :U A II. vh-t nem unod, a rengeteg fps és RTS után? :P
Nem mellesleg a champions Online egy papír alapú szerepjáték világára épül; nálunk nem ismert egyáltalán, ugyanakkor az USA-ban vannak rajongói. Ennek ellenére biztos vagyok benne, ha valaki ilyesmivel szeretne játszani, akkro élvezni fogja... (hacsak el nem cseszték, amiről nem tudok meggyőződni - lévén nincs bétakulcsom)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Nunder válasza Wolverine (#4) üzenetére


Nunder
őstag

2. VH-tól már megcsömörlöttem. CoD2-t veszem még elő, de kizárólag LAN miatt. Ezért is jön be nekem a CoD4, mert a vérfrissítés nagyon ráfért a szériára.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.