Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Weareus


Weareus
addikt

A két 140 mm-es ventilátor a cég saját gyártmánya, de külön nem árulják – a standon a szokásos zaj miatt nehéz volt megítélni, hogy mennyire lesznek hangosak, de az kiderült, hogy egy csúcsra járatott 9900K-val a hűtő úgy boldogul, hogy 82 fokon tartja a magokat.

Csak az a kérdés, hogy ez az intel csodálatos kupak-nem-forrasztás technológiája miatt volt-e avagy a hűtő tud ennyit?
Én az előbbire tippelek.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#2) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Kétszer van bemásolva az utolsó bekezdés.
Az egész ami a Macube-ról szól

[ Szerkesztve ]

(#3) Weareus válasza Olajka02 (#2) üzenetére


Weareus
addikt

Valóban, észre sem vettem. :D

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#4) Olajka02 válasza Weareus (#3) üzenetére


Olajka02
aktív tag

:C

(#5) #65675776 válasza Weareus (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyrészt az a forrasztás és a mellette eszközölt változtatások a magon sem éppen a lehető legjobb hőelvezetést szolgálják, másrészt a 9900K-k kupakja többnyire domború.

[ Szerkesztve ]

(#6) McSico válasza Weareus (#1) üzenetére


McSico
senior tag

Az is kérdés, hogy alapon, vagy terhelve volt ennyi? Bár szerintem mindkét esetben durva, és még nem is volt bezárva egy gépházba. Kicsit érdekes. Vagy csak simán fals értékeket írt ki amivel demózták. De ha tényleg erre képes, akkor részemről csak papírnehezéknek jó.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#7) #65675776 válasza McSico (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link]

El kell felejteni, hogy ezzel a szándékosan elbaltázott termékkel teszteljenek hűtőket. Teljesen félrevezető.

(#8) McSico válasza #65675776 (#7) üzenetére


McSico
senior tag

Ez így elég gáz :Y

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.