Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennek nagyon nem örülök.

Finn the human

(#2) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Nagyon szomoru hir. Imadtam, akartam meg motorolat magamnak. Ez egy rossz lepes.

YNWA

(#3) hyperman25


hyperman25
tag

Annyi előnye van, hogy Lenovo-t forgalmaznak Mo.-n, így az új Moto készülékek is megjelenhetnek nálunk akár. :)

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, részben azért jobb így, mintha azt játszották volna, amit a Thinpad brand esetén, hogy megtartják a nevet, csak lezüllesztik a saját szintükre. Sajnálom, főleg mert még a Motorola telefonok tetszenek leginkább a piacon. Ha kivezetik teljesen, akkor nem tudom mit vegyek majd, addigra a Sony is kb eltűnik, marad kb a Samsung, meg a kínai cuccok. Egyiket sem választanám olyan nagyon szívesen. :(

hyperman25: És annyi hátránya van, hogy azok már nem Motorolák lesznek, hanem "Moto by Lenovo" telefonok, aztán gondolom majd azokon is idővel az a fos Vibe UI fut majd, és ott vége is.

[ Szerkesztve ]

(#5) #72042496 válasza #16820480 (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

LG, HTC, Asus, Apple, Microsoft, csak ami hirtelen eszembe jut? Sajnálom, hogy a Motorola eltűnik, de bőven marad választék.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az elején el lett írva a vásárlás ideje, biztos nem 2016-ban volt. Maga a hír pedig szomorú, 2 Motorolám is volt és imádtam őket. :(

Balika911: A HTC se nagyon marad meg sokáig, úgy néz ki. :/

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bezzeg amikor mondtam, hogy a Lenovo mobil nem szűnik meg... :D

Aggodalomra semmi ok, a Motorola Mobility felel a készülékekért, a Moto név marad

@sheratan: A VibeUI-t már elkezdték AOSP irányba terelni, tehát inkább egy tuningolt AOSP-nek lehet tekinteni. / valószínű egyszerűbb így optimalizálni, esetleg azonos alapokon nyugvó készülékek is lehetnek /

Lenovo : VibeUI-szerű AOSP / amiért kár ,mert nagyon jól felszerelt kis rendszer volt.

A Motokon megmarad a száraz nyers Droid.

A Zuk pedig a CyanogenOS-t viszi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) eventus


eventus
veterán

Nagyon sajnálom :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9) liquidgold válasza #16820480 (#4) üzenetére


liquidgold
tag

Miért fos a Vibe UI?

(#10) gabesz839 válasza Csapoati (#6) üzenetére


gabesz839
senior tag

A HTC - röl ezt már mióta mondják. Nem fog az megszünni.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát ez nagyon szomorú. Jelenleg is egy Motorolát nyúzok.
Szerintem a Motorola név sokkal jobban cseng, mint a Lenovo. Valahogy az errefelé nincs bent annyira a köztudatba. Én szeretem a kínai telefonokat, de mondjuk ezerszer jobban vennék egy Xiaomit vagy Meizut, mint egy Lenovot...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) #72042496 válasza Csapoati (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szószban vannak az igaz, de talán megmaradnak. Jó az, ha minél többen versenyeznek.

(#13) #16820480 válasza #72042496 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha droidot szeretnél, akkor az utolsó kettő kiesik (volt mindkettő, tudatosan kerülöm őket). HTC is zsugorodik rendesen, még pár zseniális üzleti döntés, mint az A9, és húzogathatják a rolót lefelé ők is. LG valóban mindig valahogy kiesik az agyamból, ők még ottlesznek mentsvárnak, de pl Asus nálam komolytalan gyártó, mert bár hardveresen odateszik magukat, de szoftveresen eddig sok jót nem hallottam róluk (frissítés? root? bootloader? CM és egyéb közösségi ROM-ok?).

liquidgold: Mert pont olyan gyártói tákolmány, mint a többi hasonló (MIUI, EMUI, akármiUI), nem áll kézre, ronda, és nem lehet legyalulni csak úgy.

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez megint olyan ,hogy valakinek az egyik van meg, a másik meg nem hallott róla...

Pl. ismerősök amikor Lenovo mobilt emlegetnek, akkor mondják, hogy jókat hallottak róla... Faterom meg azt se tudja mi az a Motorola, a Lenovot meg egyből vágja..

Szóval nem lehet ennyire fekete-meg-fehér a dolog. Nyugaton a Motorola, Keleten a Lenovo, elég csak megnézni a kínai és az orosz piacot, az oroszok a legnagyobb custom fejlesztők a Lenovo részéről.

De már a thai és vietnámi userek is nagyon belehúztak a témába.

Szóval szerintem egyértelmű a felosztás:

- USA és Nyugat-EU: Motorola
- Kelet-Távol-Kelet, középEU: Lenovo
- Online: ZUK

Én azt értékelem, hogy a Lenovo próbálkozik, és törekszik arra, hogy fejlődjenek.. Saját eszükből nem jutottak volna fentebb, vagy lentebb... A Moto-t megvették, mert nélkülük lehet elvesztek volna..

A Lenovo Piaci stratégiában nagyon gyenge, és a marketingre is több időt és energiát kell szánni.

@sheratan: Neked nem áll kézre, másnak meg igen, ezt azért fogadd el. Nem tetszett mindenkinek minden egyformán.. :) Nekem pl rááll a kezem 2 nap alatt bármilyen rendszerre, de ami bejött az a Cyanogen és a VibeUI 1.0-2.0 kiadásai, a 2.8-3-0 próbáltam ,az már nagyon profi, csak hozzánk nem jut belőle, mert az belpiacos.

Én pl támogatnám azt, hogy kötelező lenne a stock rendszerrel történő kiadás, de akkor semmi nem tenné vonzóvá egyik , vagy másik irányba...

Ami nem AOSP az mind tákolmány? Nem.. Inkább egy lehetőség több funkcióra. / aki mondjuk nem akar xPosed és Gravitiy irányba menni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nekem nem fog hiányozni, jelentéktelen név lett manapság. És ugyanúgy nem hiányozna a már itt említett Sony vagy a HTC se. Ez van, amelyik cég nem tud alkalmazkodni a piac változásaihoz, az eltűnik. Majd lesz helyette más.

(#16) Csapoati válasza kolosanyi (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Moto pont alkalmazkodott, az utóbbi pár évben kimondottan ütős telefonokat tettek le az asztalra, jellemzően jó ár/érték aránnyal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) keIdor válasza gabesz839 (#10) üzenetére


keIdor
titán

Ki kell találjanak valamit. Megszűnni nem fog, de megvehetik őket, ha továbbra is bukdácsolnak. Onnantól meg már csak idő kérdése és a név, jellegzetességei eltűnhetnek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) kolosanyi válasza Csapoati (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak épp nem nagyon lehetett kapni sehol az USA-n kívül.

(#19) Goose-T válasza #16820480 (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem tűnt fel, hogy tök ugyanazt játsszák el? Ott is megtartották az elején az IBM nevet, aztán csak a Thinkpad maradt. Most megtartották egy ideig a Motorola nevet, ezután meg már csak a Moto marad.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20) Csapoati válasza kolosanyi (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyugat-Európában mindenhol lehetett kapni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Graphics válasza Graphics (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem addig kár aggódni, amíg kellő tőke és innováció van mögöttük.

A Motorolával azért egy erős mobilos csapat került hozzájuk, és amint látjuk azért a tervezéssel sincs gond, lásd a mostanság kijött modellek :)

A Lenovo is hozott pár újdonságot, és a Zuk is egy kedvező üzleti modellt próbálgat.

Nevek jönnek mennek, máskor a Sony is elhagyta az Ericsson nevet, aztán a Nokiát is eltemettük már..

Egy névváltoztatás szerintem nem temetés irányába megy. Még a reklám is Hello Moto volt... :D

@Balika911: Jó lenne, de annyi gyártó és termék van a piacon, hogy aki ebből nem tud választani megfelelőt, az nem is igazán akar telefont venni.

Köztudott , én Lenovoval foglalkozok a kezdetek óta / most is épp egy A806-ost frissítek :D / , de tény, hogy tavaly elcsúsztak, és sokáig tököltek azzal, hogy mi legyen.. Még a kínai piacos cuccoknál is elmaradások voltak a helyi konkurensek mellett.

Gondolom a háttérben már hamarabb megvotl az irány, de ezt kommunikálni kellett volna már, és a készülékeket is hamarabb piacra dobni, hogy ne húzzon el a többi konkurens ennyire.

A nagyobb dobások amúgy se a CES-en lesznek, hanem az MWC-n.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) #72042496 válasza #16820480 (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Google-féle Nexus? Azokat nagyon dicsérik. Amúgy nem telefonok kapcsán, de tudom, milyen az amikor vannak alternatívák a piacon, de igazán mégsem felel meg egyik sem. Kellemetlen helyzet, de ez legyen az embernek a legnagyobb problémája! :)

(#14) Duliee: "Én pl támogatnám azt, hogy kötelező lenne a stock rendszerrel történő kiadás, de akkor semmi nem tenné vonzóvá egyik , vagy másik irányba..."

Ez nekem is tetszene (vagy legalább hivatalosan lehessen telepíteni), de ezzel szerintem az 1%-ba tartozunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) #16820480 válasza Goose-T (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

De, feltűnt, illetve itt a név sem nagyon fogmaradni hosszabb távon szerintem.

Balika911: Amióta hallgatok újra telefonról is zenét, kell a tárhely, ebben meg nem valami jók a Nexusok... Most is van egy 128-as kártya, tele zenével, ezért Nexusok nem működnének (plusz az utóbbi időben felment az áruk is, a mostani generáció teljesen el van szállva Európában).

(#24) #72042496 válasza #16820480 (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Zenehallgatásra esetleg Spotify, Deezer, Google Play, vagy felhő? Ha jól látom, Kínában élsz, nem tudom, ott milyenek a viszonyok. Én itthon simán streamelném ezek valamelyikéről a zenét.

[ Szerkesztve ]

(#25) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

expansys.hu :DD
de sebaj (ez itt nem a reklám helye)

no fate but what we make

(#26) kolosanyi válasza Csapoati (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mea culpa, valóban. Mindenesetre számomra teljesen kiesett a képből, ezért is jelentéktelen nekem.

(#27) Shyciii válasza #72042496 (#24) üzenetére


Shyciii
veterán

Attól függ milyen zenét hallgat. Nekem pl zenehallgatásra sem Spotify, sem Deezer sem egyéb hasonszőrű társai nem jöhetnek szóba, lévén 24 bites FLAC-eket hallgatok.

(#28) kolosanyi válasza Shyciii (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

És remélem van is olyan DAC a telefonban, rendelkezel olyan hangkeltővel és egy süketszobád is van hozzá, hogy észre is vedd a különbséget egy vakteszten. ;]

(#29) gerii


gerii
addikt

Na, megmondtam hogy ez lesz, beszántják a céget mint a vetőmagot :(((
Hiányozni fognak a régi, jó minőségű telefonjai, mindig alternatíva volt a piacon, ha valami mást akart venni az ember.

(#30) Graphics válasza gerii (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Követted a mostanában megjelent telefonjaikat? :)

Csak mert lehet őket kapni. Nem beszántják.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) #16820480 válasza #72042496 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ahhoz azért jelentős mennyiségű mobilnet kellene, ez jelenleg nem igazán alternatíva, plusz nincs is mindig sávszélesség egy 320-as streamelésére sem, nemhogy esetleg jobbra. Lemész a metróba, és elmegy a zene, mert egy csőben 2000 ember próbál éppen netezni? Amíg egy pár ezer forintos kiegészítővel megoldható offline, addig nem kívánnám a felhőre hagyni :N

(#32) Shyciii válasza kolosanyi (#28) üzenetére


Shyciii
veterán

Van rendes DAC a telóban, nem mellesleg van OPPO HA-2 mobil erősítőm is hozzá ami OTG-n keresztül kikerüli a mobil DAC-ját. Arról nem beszélve, hogy egy sima 16bites FLAC is köröket ver az MP3-ra egy átlag teló esetében is. Ha még ehhez hozzáadom a Sennheiser Momentum 2nd generation fülest, akkor meg pláne. Süket szoba meg miért is kellene? Zárt fülesem van. Már gyenge hangerőnél sem hallani a külső zajokat. Kis értelem, és máris van élet az mp3-on és gyenge streamingen túl is :D

[ Szerkesztve ]

(#33) liquidgold válasza #16820480 (#13) üzenetére


liquidgold
tag

Tovább gondolva. Ugyan olyan tákolmány mint bármelyik Android(os felület) :D

(#34) kolosanyi válasza Shyciii (#32) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bírom ezt a fellengzős hifis dumát. Értelem van, másik oldalon meg sznobság. Majd egyszer csinálj egy vaktesztet, létezik a Foobarhoz ilyen plugin is. Ha 10-ből 10-szer eltalálod ugyanazon a láncon a hagyományos 320-as MP3 vs 16 bites FLAC összehasonlításon az utóbbit, akkor a vendégem vagy egy sörre. Egyébként meg hangszigetelés ide vagy oda, városban közlekedve mindenképp lesz zavaró tényező. A lépteid, a csontozatod által átvett rezgések stb. Ezt mivel oldod meg?

(#36) Graphics válasza twollah1976 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Két külön piacra szánt márkáról van szó... :)

Megmarad a Moto név ugyanúgy, fentebb leírtam hova fogják szánni ezeket.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Shyciii válasza kolosanyi (#34) üzenetére


Shyciii
veterán

Viccess vagy. Sznobságnak gondolsz egy 100eFt alatti fülest (ami nagyon messze van a high-end-től), de a csontozat rezgésének hatását a hangképre már nem tartod high-end sznobságnak :D
A sört elutasítanám, de ha van házad, autód, akkor azt szívesen felteheted. Bármikor jól jön pár milla. Az én szerényebb rendszeremmel simán kihallható. Arról nem én tehetek, hogy a te fülerd képtelen arra, amire elég sok emberé képes. És most nem DVD-A, SACD, Bakelit, DSD stb több milliós hangrendszerek közötti különbségekről beszélünk amire lehetne esetleg fogni a sznobságot, hanem egy agyontömörített veszteséges lenyisszantott formátumról beszélünk ami simán kihallható egy közel 100e-es fülesen, főleg egy fejhallgatóerősítővel. De ha nem 3 hangszerből álló átlag mikrofonnal felvett mertált hallgatunk, hanem klasszikus számokat, vagy Jazz-t, akkor még fejjhallgatóerősítő sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#38) Xaels válasza #16820480 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

A Samsungon kívül az összes "régi/nagyobb" gyártó mobil üzletága gyengélkedik. Az LG sem igazán remekelt, bár ott is legalább a tőke megvan a fenmaradáshoz a többi üzletág miatt. Én is totál bajban vagyok, mert hasonlóképpen állok hozzá mint te. Hagyták szétkúrni a mobilszegmenst.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39) Zoli133 válasza Shyciii (#37) üzenetére


Zoli133
őstag

Kérlek dobj be egy 10/10es vaktesztet, sok emberrel próbáltattam akik állították hogy van különbség és mind megbuktak eddig (igen, drága/jó rendszeren néztük felsőkategóriáas Beyer/Shure fejesekkel), jórészt placebo, mert elhiszi az ember, hogy jobb anyagot hallgat, de azt hiszem ebbe nem kéne belemennem.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40) Graphics válasza Xaels (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Huawei/Honor nem épp a gyengélkedés jeleit mutatja, és a mobilos üzletáguk nem öregebb vagy fiatalabb mint a többi gyártónak pl. :)

A Lenovo veszteséggel zárt, mert a Moto beolvasztással elment pár dollár...

A HTC hírei vegyesek, van mikor + van mikor - mérleget tolnak az arcunkba... De az biztos, hogy az árazással sokszor elcsesznek egy jónak ígérkező terméket.

Az tény ,választani nehéz mostanság.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Teo.


Teo.
aktív tag

Hát ennek meg így mi értelme van azt nem értem.
Meg vették az értékes Motorola nevet. Aztán most dobják, mert inkább Lenovo. De a Moto név meg a logó marad csak lenovósodik.
Hát lehet,hogy paraszt vagyok,de ezek csak összepocsékolják ezt az értékes Brandet.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#42) Zitta válasza Teo. (#41) üzenetére


Zitta
őstag

Moderálva!
Így nyugodtan el is felejthetik a telefonos mutatványukat, ugyanúgy mint a moderálva microsoft akinek az volt prioritásban, hogy levakarja a készülékeiről a Nokia feliratot.

Majd meg lehet nézni hova jutnak - kb sehova.

A gond csak annyi, hogy mindeközben egy brandet lehúznak a wc-n...

:W

Arra kérlek, hogy finomíts a stílusodon, mert így nem jó!

[ Módosította: CoolMan ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#43) Graphics válasza Zitta (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvastad a cikket? :)

Megint széllel szembe hugyozok...

A Moto nélkül is volt Lenovo már évek óta.... Szóval azt mondod most csődbe fognak menni ? :U
Azért mert nem Motorola, hanem Moto néven lesznek elérhetőek a készülékek már vége mindennek?

Ne már...

@Teo.: Miért Lenovosodna? A fejlesztésért és a termékekért a Moto Mobil részleg a felelős, fentebb leírtam, olvasd el Te is :)

Puszta spekulációkat meg hagyjuk már... :), jah az enyém is az...

Ez a topic se lesz a kedvencem az értetlenkedések miatt.. Ne értetlenkedjünk már egy cikk felett

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Shyciii válasza Zoli133 (#39) üzenetére


Shyciii
veterán

Drága/jó rendszer? Shure? nah mesélj milyen volt. Shure-nak szinte egyetlen igazán jó high-end fülese sincsen. Aki otthoni zenehallgatásra, élvezetre azt használ, az meg is érdmeli a hing-end kategóriában. Beyerdynammic-é is igen szűkös, mert a DT 880, DT 990 nagyon messze van a high-endtől vagy az általad említett igen jó rendszertől. A T90-es is csak az alját kapargássza, ráadásul azért az árért sokkal jobb planar magnetic rendszerű fülesek kaphatóak már (persze azokból csak a belépő kategória). Beyerből így kapásból ami nagyonjó fejhallgató csak a T1 jut eszembe, de ha azzal semmi különbséget nem hallottak, akkor részvétem az illetőknek. A leírtakból eléggé kétlem azt az igen jó és drága rendszert. Főleg hogy nuku konkrétum, ez így urban legend, úgyhogy részemről ennyi is, mert látom nem vagy túl hozzáértő, csak benyögtél két márkát, oszt annyi.

[ Szerkesztve ]

(#45) Zoli133 válasza Shyciii (#44) üzenetére


Zoli133
őstag

Hát a momentumot egy 940es shure is körberöhögi, nemhogy egy 1840....
De továbbra se láttam vaktesztet tőled mondani meg lehet bármit.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#46) Graphics válasza Shyciii (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

OFF a téma...

Muzikális dolgokat a megfelelő topicba nyomjuk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) gerii válasza Graphics (#30) üzenetére


gerii
addikt

Fogadok hogy 1-2 éven belül szinte rá sem lehet majd ismerni a cég maradványaira. Már most is sok a szemét amit gyártanak, a mostani palettájuk sem a rég megszokott.

(#48) Graphics válasza gerii (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sok a szemét? Melyik mozit nézzük? :D

A motonál?

Akárhogy nézem kb 4-5 modellre szűkültek, mi ebben a sok?

Szerintem inkább legyen ennyi, és ne több, erre kellő energiát tudnak fordítani, és a szoftverek is frissek, köszönhetőek annak, hogy gyáriak, tehát nem egyedi UI-t alkalmaznak.

MOTO X STYLE

Moto X Play

MOTO G 3rd Gen

Moto X 2nd Gen

MOTO 360

Fejtsd ki, milyen volt az a régi megszokott paletta?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Zitta válasza Graphics (#48) üzenetére


Zitta
őstag

Kicsit nagy az arcod haver!?

18 évig csak Motorola telefonjaim voltak és van némi rálátásom a témára és az sem véletlen, hogy a mostani palettát látva már nem Motorola telefont használok.

A paletta valóban fos a Moto X 2nd Gen-t meg a G3-t leszámítva!

Play semmi Extra G dizájnba csomagolva, Style túlárazva és képstabi nélkűl vicc, Force ennyiért szintén nem must have - főleg, hogy egyik vas sem hozza még egy LG G3 szintjét se!

Ez a Lenovo! :C

Arról nem beszélve hogy ingyen sem szeretnék Lenovo telefont a tulajdonomba tudni.

Csődbe nem fognak menni ezt nem mondtam, de moto szemszőgből vége van a dalnak. (Sajnos)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#50) #72042496


#72042496
törölt tag

Oké, akkor megkérdezem, ami a mobilos DAC témában engem érdekel. Melyik telefonokat érdemes megnézni, amelyekről tudni lehet, hogy jól szólnak?

Az mp3 és CD közti különbséget én olyan hangfalrendszeren sem hallom, amelyiken állítólag kéne. A hangfal vagy erősítő cseréjét ezzel szemben igen, szóval ez a "vétek X rendszeren mp3-azni" olyan dolog amire a legtöbbször csak legyintek.

Nekem a készülék a fontos, az meg mindegy, hogy mp3 vagy CD/FLAC. Vagyis nem mindegy, mert az mp3 egyszerűbben kezelhető és kisebb helyet foglal. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.