Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) afterwhite09


afterwhite09
tag

Minőségibb lan port, 1000hz-es frekvenia, (de ahhoz nem árt egy jófajta egér, nem csak egy a4tech gagyi, amit sokan gamernek hisznek) és Sound blaster... Hmm ettől lesz 'gémer' egy alaplap ?:D

Már megint a 'piros-fekete' kombináció... Mintha az Asus ROG is ezekkel a színekkel operálna... Pedig az MSI-nek szerintem ez a citromsárga-fekete Mproweres színösszeállítás és a kék-fekete, ami marha jó... Uncsi.

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Z87-es lapokról még egy hírt se láttam... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A kép alatt a szövegnél rossz a sorrend :) Javítva :)

[ Szerkesztve ]

(#4) toyone


toyone
őstag

Az Msi Gamer Z77 GD65 nyákja teljesen egyezik a "sima" Z77-GD65-el. A szín változott meg a hűtő és a cikkben említett pár apróság. Az efi kapott egy piros/fekete dizájnt meg egy sárkányos hátteret, ennyi. Valami nagyobb dolgot vártam volna.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#5) Mans20


Mans20
addikt

Itt a haswell nemsoká és még Z77-eznek,a régi verzió is jó mindenre.660 Ti helyett meg a 660SE-t mutogathatnák ha már Q1-re ígérték.

(#6) KaiotEch válasza Mans20 (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én személy szerint nem látom benne a jövőt :N Nézd 2500k-m van és még minden elfut rajta, pedig nem csúcsproci. Biztos lesz vásárló így is sok, mert háromtrémárkban kell a sok pötty. :K 1155 elég lesz 1-2 év múlva is még nagyrészt mindenre.

(#7) Mans20 válasza KaiotEch (#6) üzenetére


Mans20
addikt

Nem a telejestménnyel van bajom,csak így a legolcsóbb ha évente váltok,meg így még értelmes áron elmegy a 1 éves proci.

(#8) $p@rr0w válasza KaiotEch (#6) üzenetére


$p@rr0w
őstag

De van ám aki 775-el dolgozik még most is nekik már érdemes megvárni nem...?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#9) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Gaming tablet 27" os kiadásban ;]

kiváncsi vagyok mikor jelennek meg a valóban gamer tabletek

YNWA

(#10) KaiotEch válasza $p@rr0w (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tulajdonképpen nem mondasz hülyeséget nekik lehet megéri, de 1155-ről első körben szerintem nem.

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Újabban nagyot tud villantani. Ez a Z77 Mpower is jól sikerült. Az Asus ami régen a csúcsok csúcsa volt ma (tapasztalat) egy átlagos dolog. Nem 1x kapott esélyt.

(#12) zetor2000 válasza KaiotEch (#6) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem egy Q9650-em van, és nem érzek sok difit a benti 3500K hoz képest...

Igaz, játék viszonylag kevés van ebben, de mindenmás annál inkább. Szerintem még ez is elég lesz 1 évig arra, amire most kell.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#13) Archer válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Archer
őstag

A ROG lapok még mindig nagyon jók. Csak szerintem a középkategória is annyira feljött általánosságban, hogy mondjuk egy ilyen csúcs lap nem éri meg a 2x árat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#14) emiki6


emiki6
veterán

Már napok óta várom, hogy írjanak valamit. Mellesleg jönnek a szintén dragon 3000 MHz-es RAM-ok is (ne kérdezzétek, nem tudom mihez kell olyan gyors ram)
Engem érdekelne, ha lanne G41es.
#1 Afterwhite09: szerintem éppen hogy ezek a kékak nagyon unalmasak...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#15) Logen88


Logen88
aktív tag

Nekem megteszi egy mezei Z68A-GD65 G3 is, nem kell sárkányos festés extraként. Kicsit több extrát is pakolhattak volna a GAMER lapokra.

The Last of Us is a masterpiece.

(#16) coll3ctor


coll3ctor
tag

Tetszik hogy nem vitték túlzásba a pirosat.
Azért a legkisebben is elfordíthatták volna a sata-kat.

(#17) emiki6


emiki6
veterán

MIKOR ÉRKEZIK MÁR??? :W

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.